PDA

View Full Version : Prijateljstvo nakon prekida

Stranica : [1] 2

Odraz
06.12.06, 08:20
Ponukan jednom temom sa US koju možete naći ovdje (http://www.seljacionline-forum.com/viewtopic.php?t=704) zapitao sam se slijedeće:
Da li je moguće prijateljstvo poslije malo dublje ljubavi (znači ne ono mjesec dana držali se za ruke i to sitno), već nakon proživljenih emocija?

U Italiji je to normalno, a ja to nikad neću shvatiti, bivši se nalaze na kavama, idu u kina, bla bla bla... Za mene osobno užas, ali dobro, Talijani su uvijek bili pičkice.

Ja sam osobno stava da tu ne može kasnije nikakvih prijateljstava, jednom kad je kraj kraj je.

small
06.12.06, 11:56
je, moguće je prijateljstvo nakon prekida
prekineš s curom i odeš s prijateljima na piće

Ramzes
06.12.06, 12:15
Ma gdje nije moguće, još ako žbiri (bračni partner) ne saznaju. Imao sam curu sa kojom nikako nisam mogao naći zajednički jezik dok smo bili u nekakvoj nazovi vezi. Zatim smo se dogovorili da budemo samo prijatelji, i to je bilo fenomenalno prijateljstvo. Odjednom sam shvatio kako je to jako interesantna osoba, pila je do daske, puna masnih šala, neopterećena, sve ono što nije bila dok smo se "zabavljali".

AmADin_gospo
06.12.06, 12:19
zašto nebi bolo moguče ostati prijatelj s bivšima???

doduše zavisi kakva je cura.. al ja sam s svim mojjim bivšim ostao u dobrim odnosima... zadnja mi cura upravo sutra peče kolače za mene :zubo: ...

jebiiga.. veza nije uspjela al zato smo ostali dobri prijatelji...

Ramzes
06.12.06, 12:26
Očito si ostavio dobar utisak. Moraćeš ti te kolače odraditi.

sslzm
06.12.06, 12:46
može prijateljstvo između normalnih osoba..ta to su ljudi koji su me voljeli..kako da ih ne volim i ne cijenim..dali su mi dio sebe..sve što su imali
to što stvari nisu završile onako kako sam ja priželjkivala i očekivala najmanje su oni krivi..ljubav nema nikakve veze s našim željama i očekivanjima
ljubav je samo ljubav

Mrs. T
06.12.06, 13:05
Ja sam osobno stava da tu ne može kasnije nikakvih prijateljstava, jednom kad je kraj kraj je.

Smatram da je bitno kakav je prekid uopće bio, zbog kojih razloga, ako i dalje ne odobravamo bivšoj ili bivšem nešto s čime nas je jako pogodila onda nit može biti prijateljstva, a nema niti potrebe.
S druge strane, ako je to bila neka mladenačka ljubav nakon nje ima prijateljstva, iako mislim da ne baš nekog pretjerano čvrstog.

Ramzes
06.12.06, 13:15
Ako nema čvrstog, to obično poslije pređe u prijateljstvo.

Grazia
06.12.06, 21:36
ne vjerujem u ta prijateljstva nakon prekida bas.

Anabela
06.12.06, 21:54
Ma kakvi!Zamisli da, recimo imam novog dečka i bivši me zove na kavu ili šta god i kao normala je da i odem!
Moja školska je imala vezu od 4 godine i prekinuli su kad ga je saa,tad već petom,butrom našla u krevetu!
Godinama joj nije dao mira .Kad god bi bila s drugim ovaj bi ju zvao na pićence!
SAd ima ,napokon neku normalniju vezu ali joj je frajer izričito zabranio te kavurine i pizdarije sa bivšima!
A i iskreno rečeno od 12 kava 10 je završilo sa jebačinom!

Anonymous
06.12.06, 23:06
Apsolutni sam pobornik mogućnosti dobrog prijateljstva nakon veze. Ako dvoje nisu mogli funkcionirati u vezi ne znači da neće moći funkcionirati ni kao prijatelji. I sama sam u prijateljskim odnosima s bivšima i znam gomilu ljudi koji tako mogu funkcionirati. Jebeno je samo ako smo mi ti koji su ostavljeni i u nama još tinja ljubav, tada je usprkos svim željama, prijateljstvo naprosto nemoguće.
Sve zavisi od pojedinaca, ali ja morem i hoću tako funkcionirati.

Grazia
07.12.06, 00:12
I ja sam u prijateljskim odnosima - kad ga vidim na tulumu, javim se :rofl:
Ali biti stvarno frend je nesto drugo.

agathaa
02.02.07, 12:50
ja bih to voljela..ali cudne su okolnosti, pa mislim da to bas i nije moguce, iako cu se ja truditi i dalje..neke ljude jednostavno zelis imati u zivotu pokraj sebe:hek:

maniakalna zvjer
02.02.07, 14:14
neizvedivo.. :kava:

agathaa
02.02.07, 14:27
neizvedivo.. :kava:
zasto?

maniakalna zvjer
02.02.07, 14:30
jednostavno..ako on mene ostavi a ja patim prebolno mi je..gledati ga a ne imati..ako ja njega ostavim znaci da je kreten a s kretenima se ne druzim..

sporazumno nisam nikad prekinula..s onim kojim sporazumno prekinem znaci da sam flegma..a ne zelim frendove prema kojima sam flegma..

agathaa
02.02.07, 14:36
jednostavno..ako on mene ostavi a ja patim prebolno mi je..gledati ga a ne imati..ako ja njega ostavim znaci da je kreten a s kretenima se ne druzim..

sporazumno nisam nikad prekinula..s onim kojim sporazumno prekinem znaci da sam flegma..a ne zelim frendove prema kojima sam flegma..
ali kako pustiti nakon mnogo godina da samo tako nestane iz tvog zivota?

maniakalna zvjer
02.02.07, 14:46
s onim s kojim se ne slazem necu ostati godinama pa ni nece bit problema pustit ga..

jednostavna sam, kad volim volim do bola..kad me sjebe 'zamrzim' ga u sekundi i za mene vise ne postoji..ni suzu nece dobit..

imam pricu dugacku 4 godine..kroz sve sam prosla..i tvrdim..neizvedivo..barem meni ;)

Mrs. T
02.02.07, 14:49
prijateljstvo nakon prekida može jedino ako obje strane više ništa ne osjećaju jedna prema drugoj....

agathaa
02.02.07, 14:49
kaj da ti velim..ja cu se i dalje trudit i nadat:roll:

Odraz
02.02.07, 14:50
Ja sam jednom rekao: Idi
I otišla je iz glave. Ne jebem više niš, jer ako sam ne brinem o sebi i o tome da mi bude dobro, nitko neće.
A da želim dobiti čir na želucu zbog nekoga, radije da ga taj netko na guzici dobi.

agathaa
02.02.07, 14:59
Ja sam jednom rekao: Idi
I otišla je iz glave. Ne jebem više niš, jer ako sam ne brinem o sebi i o tome da mi bude dobro, nitko neće.
A da želim dobiti čir na želucu zbog nekoga, radije da ga taj netko na guzici dobi.
ali kad tad ce ti sve iplivati na povrsinu...jebiga

Odraz
02.02.07, 15:02
Neće sigurno.
Ne sekiram se ja oko toga.
Jednom jesam jako, trgalo mi se srce.
Sada više i ne, samo sam trebao malo razmisliti.

Mrs. T
02.02.07, 15:02
Sada više ne jer ne gajiš iste osjećaje, o tome se i radi

Odraz
02.02.07, 15:04
Kad netko ode, eliminira se prijateljstvo.
Da ću se ja ko frend dizati za nekoga s kim sam bio i onda ošlo sve u kurac.
Ma da ne bi slučajno.
Jesam talijan, i to je njihov sistem jer su slabići, ali Bogami tu me neće ševiti nitko.

Odraz
02.02.07, 15:13
Da budem OT
Ma ko ih jebe nakon prekida...:zubo:

AmADin_gospo
07.02.07, 10:32
A i iskreno rečeno od 12 kava 10 je završilo sa jebačinom!
upoznaj me s tom jaranicom :zubo:

Nino_M
08.03.08, 03:35
<?php

if($bivsa_djevojka) {
echo "Jednom Bivsa Djevojka, uvijek bivsa";
} else {
echo "Ne mogu biti prijatelj sa njom";
exit(); // kraj

?>

Ne ja ne mogu biti prijatelj :)

dakii
10.03.08, 02:00
prof. sociologije reče "muško ženska prijateljstva su moguća samo ako se pre toga osobe fizički upoznaju"
sad, ja verujem u muško ženska prijateljstva i bez fizičkog upoznavanja, ali mislim da je moguće ostati prijatelj sa osobom sa kojom si bio/la..
meni se dešavalo da ne mogu sa nekim da budem u vezi, ali kao prijatelji funkcionišemo superiška..

Anabela
10.03.08, 08:00
upoznaj me s tom jaranicom :zubo:pa ne bi vjerovao koliko si njen tip!

agathaa
10.03.08, 08:47
a cek, od svih ovdje, jel netko s bivsim-om ostao u prijateljskim odnosima?!

2slow
10.03.08, 21:26
a cek, od svih ovdje, jel netko s bivsim-om ostao u prijateljskim odnosima?!

osta sam ja ok sa bivsim curama...
cujemo se tu i tamo, odemo na kavu... sve 5, sve regularno...
jedna se u medjuvremenu i udala, tako da je i to jedna od tema za zezat je...:rofl:

Anabela
10.03.08, 21:32
a cek, od svih ovdje, jel netko s bivsim-om ostao u prijateljskim odnosima?!pozdravimo se al kave ne:no:

brun@
10.03.08, 21:36
pozdravimo se al kave ne:no:
Na sreću nismo u istom gradu pa ga ne vidim:zubo:

Anabela
10.03.08, 21:41
najviše volim kad ih vidim onak;ja skockana a oni ćelavi il debeli il od silnog pričanja o savršenim ženama furaju pokraj dijabole

agathaa
14.03.08, 11:28
jao, ja se svaki dan nadam da ce jednog dana tako biti:s:

Seljačić
14.03.08, 21:28
Pa sagledajmo to sa ovakve situacije.
Žena ostavi muškarca,ulazi u drugu vezu i ovaj je odjebe u roku od par dana,ona je tužna i naravno dolazi bivši i tiješi je.
Sve u svemu mislim da je moguće ali večinom to pređe u jeb****.

marek
04.04.08, 00:45
Koje prijateljstvo....mene bivsa ne zeli ni vidjeti do kraja zivota i to samo jer sam je izbjegavao jer je ona mene otkantala...pa kaj je ona mislila da budem ju nakon svega vodil na kolace???!!!

Odraz
04.04.08, 09:05
ja sam dobar samo s ovima s kojima sam imao neobavezan, dragi, "prijateljski" sex
sa službeno bivšima, ništa

becar
09.04.08, 15:37
Da me je prevarila ili ja nju, sigurno nebi bili prijatelji...al posto je prekid bio takav da se veza jednostavno ohladila, ljubav je samo sisla jednu stepenicu nize i sada smo najbolji prijatelji...postoje neke emocije u dubini ali se kompenziraju na razne nacine...no to objasnjavati je prekomlicirano... Dakle moguce je ali sve ovisi o osbnosti i okolnostima...meni je najvažnije na svijetu da je ona sretna, jer sam tada i ja sretan...a sretan sam i zbog svoje nove mace koja me obrađuje.