PDA

View Full Version : Strah

Stranica : [1] 2 3 4

Mademoiselle_
03.12.06, 23:28
Cega se u zivotu najvise plasite?

Ja se plasim,starenja,samoce, bolesti..

chupava&dlakava
03.12.06, 23:29
da ću mu dosaditi... :jadan:

imported_Pure Evil
03.12.06, 23:32
jedino gladi :horror:

AmADin_gospo
03.12.06, 23:35
plašim se bolesti... moje il članova moje obitelji...

chupava&dlakava
03.12.06, 23:35
da će prestat proizvodit nutelu :jadan:

Odraz
04.12.06, 10:44
Operiran sam od straha.

Mrs. T
04.12.06, 10:51
samoće

Anonymous
04.12.06, 12:12
spore i bolne smrti

Anabela
04.12.06, 12:14
smrti

...gothic barbie...
04.12.06, 13:27
neuspijeha i spolno prenosivih bolesti

sslzm
04.12.06, 14:46
promjene i gubitka kontrole nad vlastitim životom

Grazia
04.12.06, 18:23
niceg se ne bojim.

KCN
07.12.06, 22:46
bolesti
najviše se bojim bolesti

i jebene samoće se bojim

a više od toga se bojim kombinacije bolesti i samoće
moja pokojna baka (jebem joj mater zločestu) se također užasno bojala samoće i bolesti
uvijek je govorila "samo da ne umrem sama"

i krepala je sama
zaspala u svom stanu na trećem katu, pesmejker odlučio prestat radit (koji će kurac kad je baba imala 8 banki) i našli ju tako
već se oladila, ukočila i djelomično pocrnila (oni dijelovi gdje je koža imala dodir s kožom)
jedno oko joj je bilo otvoreno (ne moš ga zatvorit da ga jebeš)
i tako ona gleda svoju malu ninicu kako trčkara oko nje i odlučuje pašu li joj uz plave fleke po tijelu bolje ove ili one jebene najlonke (obukli sokne na kraju jer joj nisam mogla pomaknut nogu, jeb ga) i gleda i gleda i gleda i kao da je to otvoreno oko namigivalo podrugljivo govoreć bez glasa "gledaj, gledaj i ti ćeš tako, udahi duboko, ovo je miris smrti"

ma dobro sam izabrala
obukla sam joj plavu vesticu
tamno plavu da joj paše uz onu najveću fleku na bradi i uz ono otvoreno oko

ne moš ga zatvorit da ga jebeš

chupava&dlakava
07.12.06, 23:10
:good: :kiss:

KCN
07.12.06, 23:23
ma to sam izmislila
ljepa mi pričica za prije spavanja
to bum si snimila i puštala ko uspavanku :smile:

Mademoiselle_
07.12.06, 23:24
nemojte nista prije spavanja tako pricati,dosta mi je bilo ono sinoc :smile:

KCN
08.12.06, 19:46
meni je moja "krepana baba" najužasnija
nećem više nikad oblačit mrtve ljude
zajebano do jaja

Delphy
15.12.06, 01:27
Treenutno sam opsjednuta onim čudovištem o kojem svakodnevno pričaju po Vijestima, Dnevnicima i sl. emisijama. :mama:

Odraz
15.12.06, 14:47
Mene je prije bilo strah kada sam naručio rižoto sa škampima da mi nebi stavili kozice unutra.

Grazia
17.01.07, 18:33
niceg se ne bojim.

u stvari, u zadnje vrime sam se pocela bojat nekih stvari...

Kao npr godina!! Mislim, imam trideset i nesto ( a osjecam se kao da mi je 18) i mozda za par godina ili u cetrdesetim pocmem izgledat smijesno u koznim hlacama ili na motoru. Maybe.:misli:

I bojim se da izgubim (kao posljedica godina) 'looks'. A to mi je uvijek bio asset (nadam se ne jedini:rofl: ) koji je otvarao sva vrata i nisam se nikad bas trebala za nista preznojit...
Razmisljam kako cu se morat kad dodje vrijeme za to povuc iz civilizavije, kupit neku farmu i uzgajat povrce ili pak otic kao misionar u Aziju. (blimey :auch: ) U svakom slucaju neka alternativa, sta je OK jer alternativa je cool.

Eto!

KCN
19.01.07, 16:44
OT
da ne zakasnim tunajt na dejt :roll:

chupava&dlakava
19.01.07, 23:31
oću i ja pm..jebemu sunce, nemre dejt proć bez mene :placko:

mirness
20.01.07, 00:10
1. boga

2. ziv zakopan

3. nemogu se sjetiti ima li 3.

ajs
20.01.07, 00:18
strah me da vise nikad necu jebat :jadan:

Anabela
22.01.07, 09:50
strah me,od kada sam postala majka,ako me već netko i napadne ili pljačka ili...da mi djecu ne dira.
Baš se ponašam ko lavica kad sam s njima,u savkom kutku analiziram postoji li opasnost ili ne.
Prije njih me bolilo dupe ako se što dogodi,ne znam..opljačka netko banku a ja u njoj radim,a sad me frka Šta ako im ne mogu pomoć a oni su još uvijek tako ovisni o meni?!

agathaa
05.02.07, 12:54
bojim se samoce...ali ne toga biti sama, nego da cu doci do toga da necu vise naci partnera, da necu osnovati obitelj..nego da cu uvijek biti samo puna razocaranja,a sama! vec mi je 28...a imam samo jos jedno razocaranje vise!:s:

Amelie
16.02.07, 09:17
Postoji mnogo stvari kojih se plašim i mnogo stvari kojih sam se plašila, a ipak morala da ih uradim. To su bili neki sasvim racionalni strahovi, videla sam da ja to mogu i prestala da se plašim...
A od ovih iracionalnih....panično se bojim mraka.

ajs
16.02.07, 14:40
bojim se samoce...ali ne toga biti sama, nego da cu doci do toga da necu vise naci partnera, da necu osnovati obitelj..nego da cu uvijek biti samo puna razocaranja,a sama! vec mi je 28...a imam samo jos jedno razocaranje vise!:s:
ma neces :mig:

teta
16.02.07, 14:55
Moji strahovi

1. Kad u podzemnoj cekam vlak na platformi bojim se da me netko ne gurne pod vlak.

2. Bojim se vjerskih samoubojica na cesti/ulici, na/u javnom prijevozu.

2. Kad se vozim autobusom/hodam ulicom da me ne napadne netko/ili grupa, da me zatuku, upiknu ili upucaju.

3. Bojim se sexualnog napada.

(sve ovo se svakodnevno dogadja u gradu u kojem zivim, osim samoubojica koji akcijaju jednom do dva put godisnje.)

Grazia
16.02.07, 16:15
Moji strahovi

1. Kad u podzemnoj cekam vlak na platformi bojim se da me netko ne gurne pod vlak.
Ja isto. Zato nikad ne stojim preko one zute linije.....:auch:

P>S> Ajde Ajsic lipo se javi teti tamo na onom topicu i ne zacatavaj temu. please.

staljinka
17.02.07, 12:12
Ja se bojim da moja ljepota previše zasljepljuje druge.

toxic
24.02.07, 14:19
čega se najviše bojim ?????????????
SIROMAŠTVA

Ramzes
06.03.07, 13:51
Bojim se da ne presuši izvor na Bistriku.

Sa njega se napaja sarajevska pivara.

Iva
08.03.07, 15:14
Cega se u zivotu najvise plasite?

Ja se plasim,starenja,samoce, bolesti..
Zemljotresa....bolesti djece.....nedostatka ljubavi.....izmicanja kontrole....nedostatka zagrljaja!

kukumar
29.01.08, 01:04
kaze stara narodna,dobar je strah kome ga je bog dao ali se i kaze da su u strahu velike oci...sve sto sam procita ovdi,uglavnom su neopravdani strahovi i nemojte se s tim stvarima zamarat jer se kaze da nesrica nikad ne dolazi sama...postoje tvrdnje nekih znanstvenika,da najcesce nevolju sami dozovemo...u tome ima dosta istine...pogotovo se nastojte oslobodit straha kad su u pitanju dica...virujte mi,bit ce puno zdravija...

Skunk
30.01.08, 15:43
10 najčudnijih fobija

Činjenica da netko provodi život u strahu od kaputa, maslaca od kikirikija ili oblaka na prvi pogled djeluje kao dobra šala. Ipak, popis bizarnih fobija je poveći i za neke je doista teško povjerovati da postoje

Život u neprestanom iracionalnom, neobjašnjivom i teško izlječivom strahu od pojedinih predmeta, mjesta, pojava nije nimalo zabavan i nipošto nije niti bi smio biti predmet sprdnje. Fobije su ozbiljni poremećaji s kojima se teško boriti, brojne su i ne baš rijetke, a ponekad i toliko neobične i bizarne da ih zdrav čovjek uopće nije u stanju ozbiljno shvatiti.

Fobofobija
Strah od straha ili strah od razvijanja fobije
Iako zvuči kao loša šala, strah od straha, tj. strah od razvijanja fobije doista postoji i mnogima zadaje glavobolje. Stručnjaci upozoravaju da je prilično česta i, kao i sve ostale fobije, vrlo loše utječe na kvalitetu života jer sa sobom povlači probleme poput pretjeranog znojenja, tjeskobe, lupanja srca, gubitka daha, pa čak i pravih napada panike.

Nepofobija
Strah od oblaka
Ljudima koji se ne bore s ovom vrstom problema još se i može objasniti da olujni oblaci mogu izazvati ne samo jezu, već i jake iracionalne napade straha, ali kako je to moguće kad su u pitanju tzv. ovčice i slični simpatični bijeli debeljuškasti oblaci? Kako si pomoći u takvoj situaciji? Rješenje možda leži u preseljenju – Velika Britanija nikako nije preporučljiva, ali otočje poput Karipskog, recimo?

Kakofobija
Strah od ružnoće
S obzirom na fotografije ljepotica i ljepotana koji nam se smiješe sa stranica tabloida, ženskih i tinejdžerskih časopisa, nije ni čudo da je riječ o vrlo čestoj pojavi. Ružnoća znači teškoće u pronalaženju partnera, puno više truda u ostvarenju poslovnih i životnih ciljeva, izloženost ruganju, pa čak i zlostavljanju u osnovnoj i srednjoj školi. Usto, ovaj strah ne zaobilazi ni one koji se svrstavaju u kategoriju ružnih, ni one u kategoriji lijepih – jednima je briga nositi se s izgledom, drugi se brinu da ga ne izgube. Kako se onda ne bojati ružnoće?

Linonofobija
Strah od vrpci
U kojoj mjeri obična vrpca može naštetiti čovjeku da razvije fobiju od tog predmeta? Ne može ga bogznakako ozlijediti, teško da će se netko njome poslužiti u namjeri da izvrši neki težak zločin, nije, poput odjeće, norma svakodnevnog života pa da izaziva zgražanje, čak ni sama po sebi ne izgleda strašno. Jedino ako linonofobi znaju nešto što sretnici koje ne muči ta fobija ne znaju...

Epistemofobija
Strah od znanja
Ironično gledano, ovo je vjerojatno najraširenija fobija na svijetu. Znanje je loše, opasno i nepotrebno, a prema toj pretpostavci, ni samu ovu fobiju ne treba previše proučavati jer to samo pogoršava stvari. A za one koji su samo lijeni, riječ je o odličnom izgovoru za izostajanje iz škole i s predavanja te za loše rezultate na ispitima.

Hippopotomonstrosesquippedaliofobija
Strah od dugih riječi
Zbog čega nastaje strah od dugih riječi? Iz perspektive laika, dovoljno je pomisliti koliko je takvu riječ komplicirano pročitati i izgovoriti (pogotovo ako je riječ o javnom nastupu), a tome su sigurno doprinijela i dosadna predavanja koja su mnoge uspavljivala u školama i na fakultetima. A kad se tome pribroji i sve ono što se danas može vidjeti (i čuti) na televiziji...

Vestifobija
Strah od odjeće
Svijet bi bio vrlo zanimljivo mjesto kad bi veći broj ljudi patio od ove fobije, pogotovo kad bi ti ljudi spadali u skupinu mlađih i dobro građenih. Međutim, to vrijedi samo za zemlje u kojima bi se ta fobija mogla slobodno manifestirati, bez straha od smrzavanja i sličnih neugodnosti.

Arachibutyrofobija
Strah od maslaca od kikirikija zalijepljenog za nepce
Koliko je ova fobija česta? Teško je reći, iako je i jedan slučaj previše! Iako je osjećaj zalijepljenog maslaca na nepcu prilično neugodan, ova fobija ne spada u užu konkurenciju fobija koje su velika gnjavaža, jer se mogućnost da se nađete u situaciji da dobijete napadaj straha zbog maslaca od kikirikija može svesti na minimum jednostavnim izbjegavanjem tog proizvoda.

Papafobija
Strah od pape
Iako pomalo zvuči kao izrugivanje, riječ je o legitimnoj fobiji koja ne uključuje samo strah od poglavara Katoličke crkve, već i od same crkve. Što je u poglavaru Crkve toliko strašno, teško je reći. Ako je u pitanju odjeća, onda bi predmetom fobije praktički mogao biti i svaki kardinal, a ne samo papa. Možda je stvar u papamobilu?

Panofobija
Strah od svega
Mislite da te imali loš dan jer vas je šef zatrpao poslom niste stigli ništa pojesti, boljela vas je glava i još vas je po povratku kući napao pas? Sve to nije ništa u usporedbi s danima kakve provode panofobi. Zamislite život u neprestanom strahu od svega i bez mnogo mogućnosti da se ta situacija olakša! Teško je reći koliko je ova fobija česta, jer se panofobi boje pitanja, boje se odgovora, boje se ljudi koji bi im mogli postaviti pitanja itd.

tportal

danijelius
27.03.08, 08:05
Bojim se visine,zmija,mraka i brze voznje

dijana26
30.03.08, 19:15
Moderatorska napomena: 36 tema offtopića pobrisano :s::s::s:

Cicimici
30.03.08, 19:40
klaustrofobična sam
i bojim se mjeriti tlak
znam da ne zvuči normalno ali kad sjednem na onu stolicu i odmah mi kažu "Joj kako vam je tanka ručica" pa počnu motati i motati ono sranje oko moje tanke ručice, pa onda pumpati, a ja mislim da će mi sve žile na ruci popucati :horror:
zato kad mi mjere tlak nikad mi nije nizak
skoči mi od straha

nightmareweaver
11.04.08, 02:05
Budući da mi se u životu uvijek desi upravo ono čega se bojim - najviše se bojim samoga straha.