PDA

View Full Version : Natjecanje u fotografiji [CHAT]

Stranica : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91

Cicimici
04.05.09, 13:42
Drage moje seljančice i seljaci:zubo:
ja sam na ovako zamislila tematsko natjecanje.
Ovaj put ja određujem temu:cheer: i zadajem pravila:cheer:. Ovdje će se moći postavljati sva pitanja u vezi natjecanja, a druga tema će biti otvorena samo za stavljanje fotografija. Što se tiče glasanja to ću se još dogovoriti s nekim od modova da li da se radi anketa ili...uglavnom na vrijeme će te biti obavješteni. Pobjednik će odlučivati o idućoj temi i pravilima natjecanja npr. koliko će trajati, je li dozvoljen fotošop, mora li fotka biti crno-bijela ili u boji....
Pravila mog:cheer: natjecanja su.
-tema je životinja, četveronožna životinja, vaš ljubimac, životinja iz zoo-a... ptice i kukci se ne
mogu natjecati:zubo:
-natjecanje traje od danas do petka 08.05. do 00.00 sati
-glasanje traje do nedjelje 10.05. do 00.00 sati
-dozvoljen fotošop ali životinja mora biti prepoznatljiva (nemojte se previše zanjeti:zubo:)

budite mi kreativni:cerek:

ako želite malo obraditi fotku, a photoshop vam je kompliciran preporučam vam Photoscape, jednostavan programčić za obradu fotografija:t:

Neka igre počnu:alkos:

Cicimici
04.05.09, 15:43
svaki kandidat može staviti samo jednu fotografiju:seljo:

možete staviti i naziv fotografije

puknuti
04.05.09, 18:16
Mislim da photoŠop radovi trebaju posebnu kategoriju

Cicimici
04.05.09, 19:19
Mislim da photoŠop radovi trebaju posebnu kategorijuonaj ko pobjedi određuje pravila za iduće natjecanje

onda može biti natjecanje samo za photoŠop

debelguza
04.05.09, 19:24
Drage moje seljančice i seljaci:zubo:
ja sam na ovako zamislila tematsko natjecanje.
Ovaj put ja određujem temu:cheer: i zadajem pravila:cheer:. Ovdje će se moći postavljati sva pitanja u vezi natjecanja, a druga tema će biti otvorena samo za stavljanje fotografija. Što se tiče glasanja to ću se još dogovoriti s nekim od modova da li da se radi anketa ili...uglavnom na vrijeme će te biti obavješteni. Pobjednik će odlučivati o idućoj temi i pravilima natjecanja npr. koliko će trajati, je li dozvoljen fotošop, mora li fotka biti crno-bijela ili u boji....
Pravila mog:cheer: natjecanja su.
-tema je životinja, četveronožna životinja, vaš ljubimac, životinja iz zoo-a... ptice i kukci se ne
mogu natjecati:zubo:
-natjecanje traje od danas do petka 08.05. do 00.00 sati
-glasanje traje do nedjelje 10.05. do 00.00 sati
-dozvoljen fotošop ali životinja mora biti prepoznatljiva (nemojte se previše zanjeti:zubo:)

budite mi kreativni:cerek:

ako želite malo obraditi fotku, a photoshop vam je kompliciran preporučam vam Photoscape, jednostavan programčić za obradu fotografija:t:

Neka igre počnu:alkos:
jel možem stavit sliku koja je već bila na "predstavite...."?:misli:

tonkica051
04.05.09, 19:36
Mislim da photoŠop radovi trebaju posebnu kategoriju
ja bim se složila s kolegom pukijem, jer neki od nas su amateri kojima je ovo samo simpa zabavica :mig:

enivej............ nek igre odpočnu, ma kakve god bile :t::cheer::bravo:

SavaKovačević
04.05.09, 20:09
ja isto glas dajem protiv fotošopa i sličnih stvari..čista fotka i gotovo...

puknuti
04.05.09, 20:14
Ajde dobro je , jednostavno mi je promaklo da autor odnosno pobjednik bira pravila .

OT
Samo glasno razmišljam , npr, sad pobijedi photoŠop , photoŠop normalno bira kategoriju photoŠop ..opet pobjeđuje photoŠop .....ja sve steram u muški spolni organ i dobijem karton.

tonkica051
04.05.09, 20:17
Ajde dobro je , jednostavno mi je promaklo da autor odnosno pobjednik bira pravila .

OT
Samo glasno razmišljam , npr, sad pobijedi photoŠop , photoŠop normalno bira kategoriju photoŠop ..opet pobjeđuje photoŠop .....ja sve steram u muški spolni organ i dobijem karton.
:a: :cheer::t:

i ja ćem reć: puki is back :jmp:

Cicimici
05.05.09, 10:08
jel možem stavit sliku koja je već bila na "predstavite...."?:misli:naravno

ja bim se složila s kolegom pukijem, jer neki od nas su amateri kojima je ovo samo simpa zabavica :mig:

enivej............ nek igre odpočnu, ma kakve god bile :t::cheer::bravo:ja ne znam ko je ovdje profesionalni fotograf
ja nisam:zbunjeni:

i meni je ovo puka zabava:cheer::cheer::cheer::cheer:

nemojte ovo shvatiti preozbiljno:alkos:

ja isto glas dajem protiv fotošopa i sličnih stvari..čista fotka i gotovo...zašto mrzite fotošop:jadan::zubo:

OT
Samo glasno razmišljam , npr, sad pobijedi photoŠop , photoŠop normalno bira kategoriju photoŠop ..opet pobjeđuje photoŠop .....ja sve steram u muški spolni organ i dobijem karton.zašto bi fotošop birao fotošop, ne mora tako biti.
ja sam ovdje mislila da možete svoju životinju umontirati na neku drugu fotku, napraviti neku zezanciju od nje, napraviti baloniće sa tekstom, kofol ona nešto razmišlja. htjela sam da budete kreativni, maštoviti, duhoviti.
jooooj puki ovo je samo zabava, nemoj sve sterati u muški spolni organ

:cheer::cheer::cheer::cheer:

kutije
05.05.09, 11:17
ja cu jos jednu, nisan zna da je od životinja natjecaj, i
da more photoshop.

Ivano
05.05.09, 13:58
tek sad vidim da se natječu životinje:rofl:
odoh potražit jednu u ZOO

SavaKovačević
05.05.09, 19:04
Ma nije da mrzim fotošop jednostavno mi se više sviđa fotka bez nekih pizdarija onako sirova kad od sto jedna ispane super,a ostalih 99 nizašta...:roll:u biti ja koristim Corel na win xp ili gimp na linuxu,a nikad fotošop.:cice:..u principu me zabole, bitno se zezat zar ne???

puknuti
05.05.09, 19:52
Fotografije je trebao postaviti nezavisni kandidat , mjušim nepotizam , podmicivanje , rodbinsko -sestrinske glasove i bacanje klipova .
Ili ,odmah pozvati GONG ..

Cicimici
05.05.09, 20:01
Ma nije da mrzim fotošop jednostavno mi se više sviđa fotka bez nekih pizdarija onako sirova kad od sto jedna ispane super,a ostalih 99 nizašta...:roll:u biti ja koristim Corel na win xp ili gimp na linuxu,a nikad fotošop.:cice:..u principu me zabole, bitno se zezat zar ne???da, ovo je više zezancija, a ne neko ozbiljno natjecanje:mig:

Fotografije je trebao postaviti nezavisni kandidat , mjušim nepotizam , podmicivanje , rodbinsko -sestrinske glasove i bacanje klipova .
Ili ,odmah pozvati GONG ..dobro mjušiš:hek:
zovi GONG

ljudi se ne drže pravila
treba se staviti 1 fotografija četveronožne životinje:seljo:

milka
05.05.09, 22:39
da, ovo je više zezancija, a ne neko ozbiljno natjecanje:mig:

dobro mjušiš:hek:
zovi GONG

ljudi se ne drže pravila
treba se staviti 1 fotografija četveronožne životinje:seljo:Mi promatramo...:zubo:

Kotacic
05.05.09, 22:41
i ja sam protiv fotošopa :kava: ... bar ovdje gdje se natječemo i mi koji ne znamo raditi sa fotošopom

Cicimici
06.05.09, 00:06
i ja sam protiv fotošopa :kava: ... bar ovdje gdje se natječemo i mi koji ne znamo raditi sa fotošopomnije to sad neko strašno fotošopiranje.
ja volim crno-bijele fotografije i u fotošopu napravim crno-bijelu fotografiju
to svatko zna napraviti
to se može napraviti u bilo kojem programu koji vam služi kao preglednik fotografija

:mama::mama::mama:

@milka samo ti promatraj, gongušo:rofl:

Wasp
06.05.09, 00:09
....
treba se staviti 1 fotografija četveronožne životinje:seljo:

znači tuke,kokoši,papige,nojevi,zmije,invalidne mačke,tarantule...... ne dolaze u obzir?

Kotacic
06.05.09, 00:11
nije to sad neko strašno fotošopiranje.
ja volim crno-bijele fotografije i u fotošopu napravim crno-bijelu fotografiju
to svatko zna napraviti
to se može napraviti u bilo kojem programu koji vam služi kao preglednik fotografija

:mama::mama::mama:

@milka samo ti promatraj, gongušo:rofl:

pa imam i ja ustvari neki program isto, nije fotošop ali isto mogu radit čuda :a:

Cicimici
06.05.09, 00:15
znači tuke,kokoši,papige,nojevi,zmije,invalidne mačke,tarantule...... ne dolaze u obzir?neeeeeeeee

pa imam i ja ustvari neki program isto, nije fotošop ali isto mogu radit čuda :a:eto vidiš:cheer::cheer:

kutije
06.05.09, 09:04
Ko je u komisiji, iman neku bajaderu,
istice jon rok trajanja za 20 dana, paa.

hrga
06.05.09, 09:21
neeeeeeeee

ups...nisam dobro prostudirao pravila:auch:
molim da se obrise moja slika,tako da mogu stavit neku četveronožnu:t:

NIKITA_ST
06.05.09, 11:09
istice jon rok trajanja za 20 dana, paa.

ja san

aj svratit ću po nju...iman vrimena još 19 dana jel:misli:

jel ona najmanja ili velika bajadera:corn:

danijelius
06.05.09, 12:43
Cici jel može riba?:misli:
kolko ono riba ima peraja
jel to isto kao i šape:a:

kutije
06.05.09, 13:02
Stvarno su ti pravila natjecaja :zubo:.
Pises ti mozda i neke zakone u vladi RH?

Wasp
06.05.09, 16:13
predlažem dodatak pravilima:

u obzir dolaze samo životinje sa 4 (četiri) noge,a u vrijeme slikanja sve četiri noge moraju biti vidljive i u dodiru sa tlom

dakle nema ležanja,stajanja na tri ili dvije noge,a bože sačuvaj da budu u skoku,morate dokazati da životinje imaju sve četiri svoje noge jer su proteze isključene....

:lol:

Cicimici
06.05.09, 17:12
istice jon rok trajanja za 20 dana, paa.ne može, samo novac:seljo:

ups...nisam dobro prostudirao pravila:auch:
molim da se obrise moja slika,tako da mogu stavit neku četveronožnu:t::rofl::rofl:

ja san

aj svratit ću po nju...iman vrimena još 19 dana jel:misli:

jel ona najmanja ili velika bajadera:corn:od kad si ti u komisiji:ceka:

Cici jel može riba?:misli:
kolko ono riba ima peraja
jel to isto kao i šape:a:može samo morska:zubo:
da to je isto ko i šape, a možeš i staviti nekog kopitara npr. stoku sitnog zuba ili nešto tako

predlažem dodatak pravilima:

u obzir dolaze samo životinje sa 4 (četiri) noge,a u vrijeme slikanja sve četiri noge moraju biti vidljive i u dodiru sa tlom

dakle nema ležanja,stajanja na tri ili dvije noge,a bože sačuvaj da budu u skoku,morate dokazati da životinje imaju sve četiri svoje noge jer su proteze isključene....

:lol:tvoj dodatak nije prihvaćen:seljo:

možda diskvalificiramo slike životinja u skoku:rofl:

puknuti
06.05.09, 17:58
Ako je tako , natjecaj je gotov , proglasite me pobjednikom i "vozdra"
Imam autorsku fotografiju,bez fotoŠopa ,nema ćak ni crvene oke , ima 4 (četiri) noge , ima ih na podu , vidi se da se prirodno i zdravo hrani( nema straha da me udruge za zaštitu prava životinja progone ) , gleda ružno ka i ja .
Sreca da je ovdje tolerantan moderator inaće se ne bi mogao ni zahvaliti .
U slucaju da ju ipak kresne PMS ,svima hvala na glasu .
:jmp:

NIKITA_ST
06.05.09, 18:05
ne može, samo novac:seljo:

:rofl::rofl:

od kad si ti u komisiji:ceka:

može samo morska:zubo:
da to je isto ko i šape, a možeš i staviti nekog kopitara npr. stoku sitnog zuba ili nešto tako

tvoj dodatak nije prihvaćen:seljo:

možda diskvalificiramo slike životinja u skoku:rofl:

Od kad sam čula za bajaderu:lol:

Znaći ništa od životinja u skoku:a:

A zašto sam ja cilo popodne onda dražila lava u zološkom da skoči na ogradu:mama:

zupo
06.05.09, 18:26
Smije se postaviti fotka samo detalja životinje,
recimo oko ako je izražajno? :misli:

NIKITA_ST
06.05.09, 18:32
:rofl::rofl::rofl::rofl: ovo je najjača tema na forumu

SavaKovačević
06.05.09, 18:36
upravo sam htio pitat jel važi moja slija pošto se ćukcu ne vidi da oma četiri(4) noge pa možda neko pomisli da je mali kerber:lol:...

NIKITA_ST
06.05.09, 18:38
upravo sam htio pitat jel važi moja slija pošto se ćukcu ne vidi da oma četiri(4) noge pa možda neko pomisli da je mali kerber:lol:...

nadam se...meni je tvoja za sad NO1:t:

imaš ti kakvu bajaderu:ceka::lol:

ubit će me cici:zubo:

Wasp
06.05.09, 18:53
životinja ne smije biti kastrirana/sterilizirana i mora biti cijepljena, molimo priložiti odgovarajuću potvrdu nadležnog veterinara

puknuti
06.05.09, 18:55
životinje ne smije biti kastrirana/sterilizirana,molimo priložiti odgovarajuću potvrdu nadležnog veterinara
sereš:a:?
Ma može ako vrati lovu (za pregled) onaj tko progura ovaj amandman

Wasp
06.05.09, 19:05
životinja mora oba uha imati spuštena ili podignuta :lol:

tonkica051
06.05.09, 19:36
životinja mora oba uha imati spuštena ili podignuta :lol:
a šta ću ja sa svojih 6 kučića viška :misli: :a: :jadan::mama:

SavaKovačević
06.05.09, 20:11

nadam se...meni je tvoja za sad NO1:t:

imaš ti kakvu bajaderu:ceka::lol:

ubit će me cici:zubo:
može bajadera..mada meni draži oni s višnjom i alkoholom...al to samo onak inače ja nikad i nikog ne podmićujem niti se podmititi dam...inače što se mene tiče može cijepljenje i to...i ja sam protiv kastracije...:alkos:

Cicimici
06.05.09, 21:49
Od kad sam čula za bajaderu:lol:

Znaći ništa od životinja u skoku:a:

A zašto sam ja cilo popodne onda dražila lava u zološkom da skoči na ogradu:mama:ccc...:rofl::rofl:

Smije se postaviti fotka samo detalja životinje,
recimo oko ako je izražajno? :misli:ko nam garantira da je to oko od životinje:ceka:
i ima li sve 4 noge:ceka:

:rofl:

upravo sam htio pitat jel važi moja slija pošto se ćukcu ne vidi da oma četiri(4) noge pa možda neko pomisli da je mali kerber:lol:...o tvoj fotografiji ćemo razgovarati večeras na hitnoj sjednici koja je sazvana

životinja ne smije biti kastrirana/sterilizirana i mora biti cijepljena, molimo priložiti odgovarajuću potvrdu nadležnog veterinarane, ne , ne
to ne može jer je očito da mačka sa moje fotografije nije baš u najboljem zdravstvenom stanju