PDA

View Full Version : Sudbina?!

Mrs. T
08.07.07, 22:40
vjerujete li u sudbinu?
da se stvari događaju s razlogom, pa makar i one najstinije na koje uopće ne obraćamo pažnju?

eto otvaram ovaj topic zbog tužne stvari, koja me jako pogodila (kažu da je to sudbina) ali puno puta jednostavno ne možemo to razumjeti...

eto, prije 2 mj. mi se oženio brat, svi smo se normalno okupili u kući kod mlade, i nažalost jučer smo se opet okupili jer joj je umro tata...(saobraćajna s motorom), jednostavno ne mogu vjerovat, toliko mi je žao jer je jako dobar čovjek bio - jednostavno mi ne izlazi iz glave pomisao da mu kćer mora rodit za 2 tjedna, a on nije stigao vidjet svog prvog unuka

u cca. 3 mjeseca jedan mladi par se oženio, pokopao oca i dobit će djete - žalosno je to što će cjeli život pamtit kako je 2 tjedna prije rođenja djeteta umro tata...

i tako smo sjedili svi, šutjeli, nismo mogli vjerovat što se desilo i većinom su ljudi rekli - sudbina....

zar je to stvarno sudbina?

Mrs. T
09.07.07, 17:32
u svakom slučaju
no to sam navela ko primjer (i da se malo požalim) :jadan:

ali topic je tu - znači vjerujete li u sudbinu?
i mislite li da se stvari događaju s razlogom?
da su one bitne velike stvari zacrtane a ovo ostalo mi popunjavamo

ajs
09.07.07, 17:33
čovjek kroji svoju sudbinu, ona nije predodređena

Mrs. T
09.07.07, 18:56
ne misliš da su nam dani "pravci", a naša je volja kojim putem ćemo krenuti? :corn:

ajs
09.07.07, 19:06
nope :corn:
ti?

Mrs. T
09.07.07, 19:23
pa isto ko što najčešće u horoskopu, kada se računa dan rođenja, položaj planeta itd...najčešće se pogode stvari...

ili npr. kod gatanja (grah, šalica itd..) kad ti netko pogodi da će se nešto za par mjeseci dogodit - očito je predodređeno

:corn:

ajs
09.07.07, 19:27
pa isto ko što najčešće u horoskopu, kada se računa dan rođenja, položaj planeta itd...najčešće se pogode stvari...

ili npr. kod gatanja (grah, šalica itd..) kad ti netko pogodi da će se nešto za par mjeseci dogodit - očito je predodređeno

:corn:

jesi probala za neki drugi znak racunat, pisu preopce stvari, previse je jedinki na ovom planetu da se moze podijeliti u 1000 vrsta

meni nikad nije niko pogodio, zasto ljudi ne dizu na kladbama milijarde ako je tako?

Fallen angel
09.07.07, 19:30
sve je to ok...sudbina donekle postoji...odrednice i to...ali na nama je da mijenjamo stvari u hodu! ponekad toliko se mogu izmjenjati da sve pode u drugom smijeru...ali opet je mozda i to ta sudbina...ili sudbina ima vise scenarija..ma..pricam gluposti... idem si kavu napravit!

Mrs. T
09.07.07, 20:02
jesi probala za neki drugi znak racunat, pisu preopce stvari, previse je jedinki na ovom planetu da se moze podijeliti u 1000 vrsta

meni nikad nije niko pogodio, zasto ljudi ne dizu na kladbama milijarde ako je tako?

kako mogu pisati preopće stvari ako ti izračunaju datum i sat rođenja, mjesto rođenja i državu...

a za milijarde, ja govorim za druge stvari, osobne, karakterne, sudbinu - smrt, rođenje, brak ili ako netko nikad ne stupi u brak itd..

Mrs. T
09.07.07, 20:03
sve je to ok...sudbina donekle postoji...odrednice i to...ali na nama je da mijenjamo stvari u hodu! ponekad toliko se mogu izmjenjati da sve pode u drugom smijeru...

slažem se :t:

Mrs. T
09.07.07, 20:04
evo prije par godina jedna žena je gatala iz šalice jednoj maminoj kolegici i rekla joj da joj oko mlađeg sina vidi križeve, i nakon mjesec dana mali se ugušio u jaslicama - ja mislim da ovo nije slučajnost...

znači postojalo je nešto, a to nešto se moglo izbjeć tj. moglo se skrenuti s puta :corn:

Mrs. T
09.07.07, 20:34
ko ti je to rekla, od susjedove prijateljice šogorova tetka koja poznaje tipa koji poznaje ciganku koja zna ....bla..bla

znam ženu koja joj je gledala u šalicu i znam ženu čije je djete umrlo, al ne želim reći tko je to, ali je istina

i molim lijepo, ne gledaju samo ciganke u šalicu, mnogo ljudi se zanima za takve stvari :kava:

ajs
09.07.07, 20:41
ako možeš predviđati buducnost pitaj "kolko svijet?"

gore pise razlog zasto ne vjerujem u to

-sam da razjasnimo , odkud meni 100 000€ , govorio sam hipotetski jel..

Mrs. T
09.07.07, 21:37
ma stvar je u tome da ti non stop mješaš predviđanje budućnosti tipa:

vidim da ćeš ići na neki put i tamo ti se desit nešto odlično

s

ajde da ja sam nešto promjenim (u smislu primjera kojeg si naveo da ćeš uložiti novac)

što se tiće samog novca u ovom slučaju bi to onda bilo - uložio si novac i žena koja ti "gata" može vidjet hoćeš li dobiti šta s time ili ne, jel ti taj potez bio pametan, a ne da će ona napraviti da se ti obogatiš - kao one fore "brojevi za loto itd.." :roll:

zato sam ti rekla da se stalno love držiš

agathaa
12.07.07, 12:40
sudbina je jedino u sto vjerujem!!!

Mademoiselle_
14.07.07, 01:34
A sta je u biti sudbina?
Ne vjerujem u nikakve takve stvarcice,samo u Boga,ni u horoskop,u gatanje ne zelim da vjerujem(iako znam da je dosta puta istina recena)

bla bla

Mrs. T
14.07.07, 14:31
A sta je u biti sudbina?

pa da nešto što se dogodilo se jednostavno moralo tako dogoditi :zbunjeni:

agathaa
30.07.07, 10:30
nesto cega se ja drzim:

Kakva god bila naša sudbina i kakve god bile teškoće kroz koje moramo proći, nikad se ne smijemo smatrati zrtvom. Sve u svemiru ispunjeno je svrhom. Jedino s tim stavom možemo naprijed.

Zvrkijana
04.08.07, 23:03
nesto cega se ja drzim:

Kakva god bila naša sudbina i kakve god bile teškoće kroz koje moramo proći, nikad se ne smijemo smatrati zrtvom. Sve u svemiru ispunjeno je svrhom. Jedino s tim stavom možemo naprijed.

Lepa misao

Sudbina?Mislim da mi odredjujemo svoju sudbinu svojim odlukama i potezima,i da je sve u nashim rukama.Ponudjene su nam mogucnosti tipa u shta cemo verovati -Boga ili vradzbine,i svaki izbor nosi svoje posledice sa sobom.

kukumar
29.01.08, 00:35
Mrs. T stara,ima u tome puno necega sto je neopipljivo ali ipak nesto ima...znam isto tako zenu koja je gatala na kavi i bila je vrhunska...rekla je zenskoj da ce je satrat auto i tako je bilo...nikad vise nije gatala jer je dosla do zakljucka da u tome ima dosta i auto sugestije...virujem i u autosugestiju...