PDA

View Full Version : Deset stvari o kojima te Bog neće pitati onaj dan

damir_123
05.11.08, 01:36
Deset stvari o kojima te Bog neće pitati onaj dan…

http://library.thinkquest.org/28111/_borders/goddess.jpg

Bog te neće pitati kakav si auto vozio. Pitati će te koliko si osoba koje nisu imale prijevoz, odvezao na njihovo odredište.

Bog te neće pitati za kvadraturu tvog doma. Pitati će te koliko si osoba ugostio u svom domu.

Bog te neće pitati kakvu si odjeću imao u svom ormaru. Pitati će te kolikima si pomogao da se odjenu.

Bog te neće pitati kolika ti je bila najveća plaća. Pitati će te da li si se kompromitirao kako bi ju dobio i zadržao.

Bog te neće pitati koja je bila tvoja najveća pozicija u tvrtci. Pitati će te da li si svoj posao obavljao najbolje što si mogao.

Bog te neće pitati koliko si prijatelja imao. Pitati će te kolikima si ti bio prijatelj.

Bog te neće pitati u kakvom si susjedstvu živio. Pitati će te kako si se odnosio prema svojim susjedima.

Bog te neće pitati o boji tvoje kože. Pitati će te za sadržaj tvog bića.

Bog te neće pitati zašto ti je trebalo dugo da pronađeš spasenje. On će te Očinski odvesti u tvoj dom u raj, a ne u ralje pakla.

Bog te neće pitati kolikima si proslijedio ovu poruku. On već zna svoju odluku.

small
05.11.08, 01:41
e
imam i ja njega nešto pitat
ne mora baš isti dan, al baš ga tribam pitat

tonka
05.11.08, 02:19
lijepo.........hvala :s:

Ramzes
05.11.08, 13:52
Znači, taksisti, hotelijeri i prodavci odjeće idu ravno u raj. :misli:

tonka
05.11.08, 14:00
Znači, taksisti, hotelijeri i prodavci odjeće idu ravno u raj. :misli:

misliš da bi ti isti prošli na ovom pitanju :misli: :zubo:

Bog te neće pitati kolika ti je bila najveća plaća. Pitati će te da li si se kompromitirao kako bi ju dobio i zadržao.

Ramzes
05.11.08, 15:23
misliš da bi ti isti prošli na ovom pitanju :misli: :zubo:

Na tom pitanju bi popadali svi osim sirotinje.
Moje mišljenje o ovih 10 pitanja je sljedeće:
Ljudi, uozbiljite se ... kakva pitanja? Ma to se ide direktno gore il' dole, pa imamo dva komada anđelčića pisara svaki na po jednom ramenu koji bilježe dobra i loša djela. Kad rikneš oni izvještaj u pisanoj formi dostavljaju Centralnoj banci podataka na obradu, gdje drugi anđelčići ispunjavaju elektronski formular te se generalna ocjena našeg ponašanja obrađuje računarskim putem kako bi bila nepristrasna (inače bi plavuše sa velikim sisama išle sve u Raj). Ta ocjena se šalje kao elektronski impuls do lifta koji te automatski po ulasku identifikuje i šalje na predviđenu adresu.
Simpl, jel'da. :zbunjeni:

tonka
05.11.08, 16:25
Na tom pitanju bi popadali svi osim sirotinje.

ja sam sirotinja i budala koja se s tim ponosi :mig:

ali ima nekih pitanja na kojima bi sigurno opala i završila ipak kod onog vragolana....a nisu u tih 10 :kava:

Odraz
06.11.08, 13:29
mene neće ni gore ni dolje
morati ću kad umrem napraviti neki svoj sistem
pa da vidimo tko će koga
kod mene bi garant bilo najzanimljivije

vječnost da gorim i meditiram ili da se ubijam od dosade i meditiram?
ne dolazi u obzir

napravim svoj đir i gotova priča, nitko mene neće jebati

kutije
18.11.08, 08:49
Bog te neće pitati kakav si auto vozio. Pitati će te koliko si osoba koje nisu imale prijevoz, odvezao na njihovo odredište.- ne previse, dikoju autostopisticu,

Bog te neće pitati za kvadraturu tvog doma. Pitati će te koliko si osoba ugostio u svom domu. - neman svoj dom, jel, kvadrad košta ko da su švicarske plate

Bog te neće pitati kakvu si odjeću imao u svom ormaru. Pitati će te kolikima si pomogao da se odjenu.- pa nije ovo - 2005, neidu ljudi okolo goli.

Bog te neće pitati kolika ti je bila najveća plaća. Pitati će te da li si se kompromitirao kako bi ju dobio i zadržao.- ma neee, ode cim se covik zaposli moze pristojno da zivi od svoje plate.

Bog te neće pitati koja je bila tvoja najveća pozicija u tvrtci. Pitati će te da li si svoj posao obavljao najbolje što si mogao.- da, kad nisan pijan ni napušen

Bog te neće pitati koliko si prijatelja imao. Pitati će te kolikima si ti bio prijatelj.- to nije moje onda da kazen, jel, nego njihovo jel.

Bog te neće pitati u kakvom si susjedstvu živio. Pitati će te kako si se odnosio prema svojim susjedima.- mamicu mu jeben ko god da je upiša lift.

Bog te neće pitati o boji tvoje kože. Pitati će te za sadržaj tvog bića.- nema problema.

Bog te neće pitati zašto ti je trebalo dugo da pronađeš spasenje. On će te Očinski odvesti u tvoj dom u raj, a ne u ralje pakla.- to faco.

Bog te neće pitati kolikima si proslijedio ovu poruku. On već zna svoju odluku.- to je konstatacija.

Mademoiselle_
18.11.08, 17:13
kutije:lol: