PDA

View Full Version : Numerologija ljubavi

Grazia
03.10.06, 13:42
Kao što se vaša ličnost nalazi u vašem zodijačkom znaku, tako se i vaš ljubavni karakter odslikava u vašem izražajnom broju. Pošto ga izračunate – ostalo je dječija igra - ispitajte sve moguće asocijacije sa drugim brojevima, zatim ih prenesite na priloženu tabelu da biste otkrili ko vam najviše odgovara.

Način računanja:

Sabirajte dan i mjesec svog rođenja (dok ne dobijete svedeni broj između 1 i 9).
Primjer: rođen sam jednog 21. marta 21+3=24, 24 je 2+4 = 6. Znači, moj broj je 6.
Napomena: kombinacije važe u oba smjera (na primjer kombinacija 8 i 2 je ista kao i kombinacija 2 i 8.

--------------------------------------------------------------------------------

AKO STE 1

Nezavisni ste, impulsivni i svojevoljni. Želite da stignete do uspjeha sami. Na sentimentalnom planu vas vodi strast, vi volite ili ne volite i postupate u skladu sa tim. Potrebno vam je da budete ponosni na svoga partnera (vi ga sami birate). Međutim, imate teškoća kad treba da činite neke ustupke, da žrtvujete nešto svoje slobode, pa više volite malo pokornijeg partnera. Budući da ste hrabriji i dinamičniji, vi ste pokretačka snaga cara.

--------------------------------------------------------------------------------

AKO STE 2

Vi znate šta znači zavođenje, privlačnost, "vječna ljubav". Pošto ste nježni, sanjar i senzibilni, sposobni ste da se prilagodite drugima i da im činite ustupke. Zaista vam je teško da živite usamljeno i potrebno vam je da sa nekim podijelite žestinu svojih osjećanja. Otvoreni ste prema okolini i želite da s njom živite u skladu, pa slijedite samo jedan put: put kojim vas srce vodi.

AKO STE 3

Osvajate svojom umjetničkom i maštovitom prirodom, svojim živim, briljantnim duhom i smislom za humor, ali i svojstvenom potrebom za nezavisnošću. Iznad svega volite slobodu. Širokogrudi ste i strastveni u ljubavi, a bojite se samo jednog: sentimentalne monotonije koja bi ugušila vaš zanos. Za vas ljubav treba da bude sentimentalna igra. U suprotnom, vi joj se ne predajete. Jednostavno, treba vam pružiti slobodu i, iznad svega, pomalo vam se diviti.

AKO STE 4

Prolazne veze? Flertovi za jedan dan? Nije to za vas. Vi ste zaljubljivi, osjećajni i nježni (čak i kada to krijete iza uzdržane i rezervisane spoljašnjosti), pa vam je u ljubavi potrebna sigurnost, iskrenost, postojanost - Vas zavodi čestitost, prava osjećanja, a nikako kojekakvo ludiranje. Posesivni ste i vjerni (po pravilu), pa se klonite ljubavi na prvi pogled, strasti koja može planuti... pa se ugasiti.

AKO STE 5

Ako ćemo pravo, za vas se ne bi moglo reći da ste od onih koji lebde u oblacima ljubavnih snova! Šta vi volite? Slobodu, pustolovinu, putovanja, prijateljstva i sve što je novo. Poletnog ste temperamenta, nestrpljivi ste i energični, pa se zavođenje kod vas dešava nenadano i spontano. Sve biste da okusite, da podijelite svoje radosti i, pošto svojim magnetizmom i urođenim šarmom privlačite druge, vi znate da je svaki minut (ljubavni) vrijedan da bude proživljen.

AKO STE 6

Šestica je broj harmonije i ljubavi! Romantičarske ste i zaštitničke prirode, pa ste kadri mnogo dati da biste mirno živjeli svoju ljubav (u ovom slučaju, ljubav bi trebalo pisati velikim slovom). Očarava vas lepota i estetsko, a zavodite i privlačite svojom blagošću i izrazitom osjećajnošću. S druge strane, potrebno vam je da budete spokojni, zaštićeni, jer vas nepostojane veze lako izvode iz ravnoteže.

AKO STE 7

Sedmica, brojka tajne, čini i vaš duh tajnovitim; ne iskazujete lako svoja osjećanja. Samosvojnog ste temperamenta, nezavisni (usamljeni?) i za vas zavođenje najprije mora da bude intelektualno. U stvari, vi možete izgledati ravnodušni, ali u dubini bića, vi ste osjećajni i u vama osjećanja ključaju. Vi ne govorite lako: "Volim te!" ali to pokazujete na drugi način. Na vašem je partneru da otkrije vašu tajnu, pronikne u tu misteriju.

AKO STE 8

Osmica, brojka moći, daje vam snažnu volju, pa se vaša privlačnost osjeća u okolini. Za vas zavođenje nije "sitnica": kad volite, volite intenzivno (da li i autoritativno?). Po karakteru ste odani, otvoreni i potpuni, osjećanja su vam neposredna i sa vama partner zna na čemu je. Kada ste vi u pitanju, strast i vjernost moraju da podrazumijevaju jedno drugo jer vi prezirete sve što je polovično.

AKO STE 9

Devetka, posljednja brojka, je brojka idealizovanja. Širokog ste duha, trpeljivi ste i velikodušni. Nijeste "romantičar" u ljubavi, ali ste sentimentalni (vidite li razliku?). Imate potrebu da vam drugi potvrđuje ljubav koju osjeća. Vrlo ste intuitivni, psiholog, lako zavodite i ljudi imaju u vas povjerenja jer ih volite zbog onoga što jesu, a ne zbog onoga što čine. Po karakteru ste nekoristoljubivi, volite ljude i odani ste, za vas ljubav nije samo suživot nego i saradnja.

--------------------------------------------

originally written by Pseudonomes

Odraz
03.10.06, 14:04
I opet ponavljam da što se numerologije tiće, pogotovo u tim slučajevima, dodaje se i godina rođenja, npr.
21. ožujak 1981. tj. 2+1+3+1+9+8+1=25 tj 2+5=7

U numerologiji se svi brojevi rasčlane... Sam datum kao takav nema vrijednost u tim slučajevima...

Grazia
03.10.06, 14:10
U numerologiji se svi brojevi rasčlane...

Aha i onda dobijes 'life number' ali ovo je nesto drugo. :wink:

Mrs. T
03.10.06, 14:40
Ja sam 9. :kava:
- ne sviđa mi se što mi piše...nisu baš pogodili (sve)...a i ne kužim baš kakve to veze ima općenito sa ljubavi... :misli:

Mrs. T
03.10.06, 14:57
Evo još malo...
http://www.bih.net.ba/numerologija+M57cc9da2830.html

Ovdje sam 6.

Anonymous
03.10.06, 15:02
Ja sam Osmica, brojka moći, daje vam snažnu volju, pa se vaša privlačnost osjeća u okolini. Za vas zavođenje nije "sitnica": kad volite, volite intenzivno (da li i autoritativno?). Po karakteru ste odani, otvoreni i potpuni, osjećanja su vam neposredna i sa vama partner zna na čemu je. Kada ste vi u pitanju, strast i vjernost moraju da podrazumijevaju jedno drugo jer vi prezirete sve što je polovično.

Odraz
03.10.06, 16:13
4.
Pa vi mislite...

nayla
03.10.06, 23:16
haha odraz ne poznajem te ali ipak... brijem da pod 4 ne spadaš nikako :zubo:

nayla
03.10.06, 23:18
a ja sam duuuuuuuuga devetka... ideš 8-)

Mademoiselle_
03.10.06, 23:18
Ja sam 4 :t:

KCN
03.10.06, 23:20
Ma vidi ti vraga...

Osmica, brojka moći, daje vam snažnu volju, pa se vaša privlačnost osjeća u okolini. Za vas zavođenje nije "sitnica": kad volite, volite intenzivno (da li i autoritativno?). Po karakteru ste odani, otvoreni i potpuni, osjećanja su vam neposredna i sa vama partner zna na čemu je. Kada ste vi u pitanju, strast i vjernost moraju da podrazumijevaju jedno drugo jer vi prezirete sve što je polovično.

small
03.10.06, 23:25
7
iako se osjećam od 1-9

Mrs. T
04.10.06, 11:50
4.
Pa vi mislite...

Da...jesi 4 na ovom linku koji sam ja stavila, ali na ovome od Grazie nisi... 8-)

Odraz
05.10.06, 08:21
Da, ali ja sam uzeo u obzir kako se inače računa, tj svi brojevi...

Odraz
05.10.06, 08:52
haha odraz ne poznajem te ali ipak... brijem da pod 4 ne spadaš nikako :zubo:

Iznenadila bi se, iznenadila........... :zubo:

Mrs. T
05.10.06, 12:04
Da, ali ja sam uzeo u obzir kako se inače računa, tj svi brojevi...

Pa da...to je na ovom linku koji sam ja stavila....tj. gornji tvoj primjer računanja...
i opet sam 6.... :seljo:

teta
05.10.06, 12:50
meni po gornjoj teoriji racunanja ispada sedmica (7). apsolutno netocno.

nayla
07.10.06, 21:07
Iznenadila bi se, iznenadila........... :zubo:[/quote]

a da?? pa super onda...mislim za tebe....lijepo piše pod četvorkom;)