PDA

View Full Version : Olympus sp-560 vs. Sony H50

dax30
26.07.08, 23:11
Pomagajte prijatelji sa pokojim savjetom!
Dvoumim se između ova dva modela. Razlika u cijeni je 100 kuna. Malo sam njuškao po internetu i čini mi se da sony ima malkice toplije boje na slikama dok me kod olympusa mami jači zoom. Ima još stvari u prilog i jednom i drugom modelu.
Što mislite?
Hvala unaprijed!!!

zavodnik
29.07.08, 23:33
Pomagajte prijatelji sa pokojim savjetom!
Dvoumim se između ova dva modela. Razlika u cijeni je 100 kuna. Malo sam njuškao po internetu i čini mi se da sony ima malkice toplije boje na slikama dok me kod olympusa mami jači zoom. Ima još stvari u prilog i jednom i drugom modelu.
Što mislite?
Hvala unaprijed!!!moj fotografski savjet nevalja ni jedan ni drugi a ako moras birat onda uzmi olympusa jaca je marka sto se tice foto aparata.

dax30
31.07.08, 20:15
moj fotografski savjet nevalja ni jedan ni drugi a ako moras birat onda uzmi olympusa jaca je marka sto se tice foto aparata.

Što bi po tvom mišljenju u tom cjenovnom razredu valjalo kupiti osim ta dva? Cijenim tvoje mišljenje i zahvaljujem na odgovoru.
Pozdrav!

dax30
27.08.08, 23:43
Hebi ga, kupio sam SP 560 jer nisam imao love za SP570. Čitao sam malo po netu pa mi je nekako Olympus priraso srcu. Nisam baš turbo zadovoljan ali da opet biram, opet bih bio u dilemi.
Pozdrav!!