PDA

View Full Version : Smiješne situacije u krevetu

Odraz
30.10.06, 15:31
Evo jedan topic di se mogu ispričati smiješni događaji koje smo doživjeli za vrijeme sexa...

Ja bi rado započeo:

Ne tako davno, ovo ljeto kad sam bio sa malom Šveđankom, taman smo se malo "opuštali" kad ja nju pumpam u dogi stajlu i ona se držala na rukama i sve ok, sve dok joj ruke nisu popustile i u trenu dok sam ja radio svoje ona je udarila glavom u rub kreveta... :smile:
Nije nešto naročito, ali meni je bilo smiješno za popizit... :smile:

AmADin_gospo
30.10.06, 16:04
ma bilo je kod mene svega.. sad se mogu sjetiti da sam na moru scurom.. derem ja nju s leđa ono žestoko i jebiga.. u po frke, kad je bil onajbolje poče ona da "prdi" , tj da ispušta vazduh koji sam ja napumpo... a fakar je bilo glasno... oboje se počesmo smijati... što se više smijem to ona više "prdi" a men ise spušta, što se meni više spušta ja šizim i pokušava ga gurnut inazad a cura se smije, ja se smijem i tako sve ukrug jedno 10 minuta... nejsečam se da sam se u zadnje 2 godine tako slatko smijao... :lol:

AmADin_gospo
30.10.06, 18:02
evo još koja, za moju jaranicu Amelie, elem
Slučaj 2:
s istom ovom "prdilicom" na moru za dva dana opet exes, la ne među nama nego s komšijama, elem, pošto smo imali prozor okrenut prema brdu iznad nas je bila kuča s velikim balkonom gdje su vazda bili neki penzioneri i kakve babe i cura mi govori "tiše čuče nas" "zatvori rpzor da na s nevide" i meni više pukne kurac, kako mala to reče ja ga izvučem iz nje i na balkon, tamo neki deda i 2 babe igraju karata a ja otvorm prozor i onako gol i napaljen počnem da se derem "alo babe, vidite ga, niste kvalitetne kurčine vidile 30 godina pa nemate pametnija posla nego me gledat kako guzim, gonite se u pičku materinu" i zatvorim prozor, mala prvo prebljedila od stida a onda se zajapurila os smijeha... haj, oderem ja nju kvalitetno da se sve orilo i ujutru se probudim, otvorim prozor kad imam ša vidjeti, na balkonu ne 2 nego 7 baba , natakarile se na ogradu ko kakvo jato vrana i gledau mene i nešto kikoče :lol: .. kontam, "vidi baba uspaljenica, odma zovu jaranice da se hvale šta su sinoč gledale" 8-)

BTW, za 8 dana koliko smo bili na moru, gazdarica nam reče, otjetali smo 5 komšija iz susjedne sobe radi buke. jebuga... nebi mi al znate i sami kako je kad se nevidiš s curom 10 mjeseci i 10 mjeseci apstinencije uz konstantno paljenje preko telefona, SMS-a i MSN-a ... čudo nismo požar napravili kakve su varnice frcale :seljo:

Slučaj 3:
prije jedno 2-3 godine, s jednom od bivših po prvi put(ne meni nego prvi put među nama), derasli smo se od 10 uveče do 4-5 ujutru i više nemam snage i legem spavati a ona bi još, aj rekoh joj "slušaj, pošto moj funkcioniše i bez mene samo se ti nabijaj a ja idem spavati" i tak oi bo odem ja a ona isto, ujutru negdje oko 9 sati osjetim ja da me neko ljulja, a pošto sam umoran ne otvarma očiju nego sam malo škiljnem i imam šta vidjeti, fala bogu meni dignut a mala kako je to skontala zajašila i jaše li jaše... kotam ja šta da joj uradim... i skontam, skontam kojim ritmom se nabija i pošto mi je ruke stavila oko svoga struka, kad je jednom krenula spuštati, na pola puta ja otvorim oči ufatim je za struk i potklocam je odozdo i zabijem joj ga do jaja, ona poskoči ko da je zmija ujela i ispali se s mene ko raketa i naptavi salto unazad i dočeka se na galavu... :lol:...

ja se upišah od smijeha a ona se diže iza kreevta i gleda me nekim pogledom ko da je strah nečega a i nemože da vjeruje šta se desilo :zubo: .. ufatio sam je na foru :lol: ...

poslje smo se naravno dobrano pofukali i otpratio sam je to trolejbiske stanice i poslao kući :seljo:

Slučaj 4:
a sječam se i jednom kad sam se napio ko zvečka a i koka isto ko i ja, krenemo se fukati... ja ubadam i ubadam al nikako da potrefim rupe velim maloj "jesam li ga stavio" ona odgovara "pojma nemam, valjda ti znaš, ja ne osjetim ništa"... bili smo mortus pjani... :zubo: .. fala bogu ko što i bi, samo sam zaspao ko klada a ujutru sam se pitao "jebote grob, jesam li ja sinoč sta jebo???

tolik ose sječam za sada, možda se sjetim još čega, al ovih 5 slučajeva mi je ostalo usječeno u glavu :zubo:

Odraz
02.11.06, 09:30
Sad sam se sjetio još jedne, bilo je to prije 2 god, nešto poslije Nove godine.
Bio sam kod ondašnje djevojke, a njeni su bili u Bosni. I tako radimo mi svoje, a inače se cura voljela jebati da nikad u životu nisam toliko uživao, bilo je to sigurno najboljih 1 i pol godina ikad.
I tako se njoj protjelo da ga primi u guzu, a nikad nije, i misli ona najbolje da ja legnem na leđa ona da odradi svoje.
Nije bilo baš tako. Ja lego, a ona htjela baš naglo sjesti. I kako je sjela (prilično naglo, u biti jako naglo!), skokla je u zrak ko zec, drži se za dupe, nešto joče, a ja se smijao ko budala. :rofl: :rofl: :rofl:

I tako joj još mjesec dana nije bilo do toga da se jebe u guzu...
Iako ono što je osjetila nisam htio ni zamisliti... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

sslzm
02.11.06, 09:35
a onda je svizac zamotao čokoladu

Odraz
02.11.06, 09:36
Neka je, i bila je dobra za popizdit.

AmADin_gospo
02.11.06, 11:13
jebiga odraze, smanji malo doživljaje... :kava:

Odraz
02.11.06, 13:56
Kakve doživljaje???

chupava&dlakava
02.11.06, 14:45
oni misliju da ti izmišljavaš...a ja mislim da ti je ta žemka il bila turbo ultra extra glupa...il ti izmišljavaš... :corn:

Odraz
02.11.06, 16:33
Bit će da je ona glupa... Ja sam se njoj smijao, i ja znam da je blesavo. :kava:

Grazia
04.11.06, 00:59
.... i misli ona najbolje da ja legnem na leđa ona da odradi svoje.
Nije bilo baš tako. Ja lego, a ona htjela baš naglo sjesti. I kako je sjela (prilično naglo, u biti jako naglo!), skokla je u zrak ko zec, drži se za dupe, nešto joče, a ja se smijao ko budala. :rofl: :rofl: :rofl:

l

ajooooj! :auch:

Mrs. T
10.11.06, 10:49
- bili smo ful napaljeni i malo nacugani, oko 2 ujutro smo se na plaži, odnosno na putiću pokraj plaže (ni sama ne znam kako smo se tamo našli), on je bio "dolje" i sad liže on, mi totalno napaljeni i doleti neki prolaznik i pozdravi njega (imenom), ovaj digne glavu, odzdravi i nastavi....to je bilo prije nekih 5 god. Dan danas nemam pojma ko je taj tip bio - sva sreća da je bio mrak.... :auch:

- prilikom egzibicije sa čokoladom u autu, recimo "umače" on čokoladu i tako to - kako već dalje ide, sve završi super, odemo se kasnije malo prošetat po gradu i osjetim ja nešto curi (mislila dobila stvari) odem doma, a ono sve krcato čokolade - sva sreća da je tek doma procurilo po robi :auch:

- jednom prilikom sam ga slučajno opalila laktom i počela mu krv teć iz nosa (ko iz kabla), ja sam proplakala od smjeha, a ovaj se naljutio.... :lol:

- za vrijeme jedne više avanturice. Ovaj totalno napaljen (čudno napaljen, pojma nemam šta mu bi) i sad će on mene u guzu i pokušava on - ne ide mu....i ubaci ga on i napali se totalno, a meni glava u jastuku i param se od smjeha, ovaj misli da stenjem, a ja se smijem što uopće nije pogodio guzu... :lol: :auch:

Ne mogu se više sjetit.... :seljo: