PDA

View Full Version : Ribe

Stranica : 1 2 [3]

grunf TNT
13.04.08, 08:23
Ribe lako razumiju probleme drugih ljudi, i suosjecajne su osobe. To su dragocjeni ljudi, koji izvanredno cijene svoje prijatelje. Imaju mocnu intuiciju, koju upotrebljavaju u svim podrucjima života. Vjeruju u pomoc i dobra djela. Talentirani su za glazbu i slikarstvo. Cesto su u depresiji, izgledaju žalosno i zapušteno. Kada im ne ide u životu, Ribe se znaju potpuno osamiti. Opcenito su Ribe vrlo osjetljive osobe, koje se znaju postaviti na rubu nastalim problemima. Novac zadobivaju pomocu intuicije. Vole luksuz, uživanja do krajnosti, i najcešce racunaju na svoje talente, koji su obicno nadljudski. No, novac i materijalne dobrote, ne mogu im sprijeciti, da se dušom i tijelom predaju ljudskoj vrsti. Gotovo svi mucenici su rodeni u znaku Riba. S druge strane, Ribe su romanticne, tajanstvene. Za njih je ljubav sve, ali im je u ljubavi teško biti realan. Partnera idealiziraju, izmišljaju si o njemu osobine koje taj nema. Vrlo su prilagodljive. Rodeni u tom znaku su srednje visine, punoga lica, s velikim ocima i tamnom kosom. Biti njihov prijatelj je posebna sreca i radost. Rado otvaraju svoje srce, ali radi svoje preosjetljivosti, svaka šala ih može izbaciti iz takta. Rado pomažu, ali su cesto žrtve iskorištavanja drugih ljudi. Ribe su pravi idealisti. Vole miran brak, ali im to nažalost nije sudeno. Cesto imaju mnogo problema s djecom. Po prirodi su vrlo sposobni ljudi, marljivi i pametni. Posao im mnogo znaci i ne trpe lijenost kod drugih. Ribe žele imati slobodnu ljubav, koja se ne smije nicim ogranicavati.

Ne mogu vjerovati..........kao da me netko opisao a nikada me nije vidio :misli:
Inače i ja sam riba, tak da zbrajajte kolko vas ima +1 :t:

Ramzes
14.04.08, 12:24
Ribe su umjetnici ... u svemu. Kako u krevetu, tako i u kontaktima sa ljudima.
Kao zadnji znak horoskopa Ribe u sebi sadrze sve prethodne znakove, tako da mogu biti drugi znak kad god pozele u odredjenom periodu, ali ne za dugo ... Ribe ne vole monotoniju. Rodjeni su glumci, kao i estete.
Ne slazu se sa Lavom jer ne podnose podredjen polozaj, ni sa Strijelcem kod kojeg ne podnose dvolicnost.
Ribe vole otvorene ljude, postene su prema sebi i drugima, i cesto izrazeno spiritualne.
Vole vodu jer je njihov elemenat.

Vole i pivu jer u njoj ima vode. :joja:

Kotacic
14.04.08, 15:27
ista ja:hek:

Yifeng
14.04.08, 15:35
ista ka ti...a di se vise poklapas u onom,vezano za krevet,lepotu,monotoniju...meni je taj znak vrlo poznat

Odraz
14.04.08, 17:00
ima nas ovdje riba i ribeža :zubo:

Kotacic
14.04.08, 17:59
ista ka ti...a di se vise poklapas u onom,vezano za krevet,lepotu,monotoniju...meni je taj znak vrlo poznat

najviše se nalazim u onom poštenju, estetici, ne volim dvolične ljude...,osjećajna itd

Voljena
30.04.08, 05:33
Evo ljudi koji će vas neodoljivo podsjetiti na nježne princeze i prinčeve iz bajki. U njima ima nešto nježno, romantično , tajanstveno bilo da je to lice, koža, glas, način na koji se kreću ili oblače. Nešto će vam sigurno odati njihovu sanjalačku narav.Čak i ako su pripadnice ovog znaka naizgled grube i muškobanjaste, kad zavirite ispod površine otkrićete jednu romantičnu, naivnu, nježnu dušu prepunu razumijevanja za sve.
Po nekoj astrološkoj simbolici, Isus Hristos je Riba.Po predanju : Spasitelj,prorok,žrtva,nadnaravnih moći, pomagao je odbačenim i bolesnim. Svaka Riba ima to u sebi. Ako vas povrijedi,patiće više nego vi sami.
Ova nježna duša nikog nikada ne osuđuje, već nalazi opravdanje za sve. Čak i za ubicu naćiće riječi opravdanja koje će omekšati i najtvrđe srce.
Ribe bije glas da često lažu i prećutkuju. To je djelimično tačno. Ribe ne žele da vas povrijede i svaka njihova laž ima tu svrhu. Inače su dobri psiholozi i izuzetno intuitivni. Uvuku se u samu dušu ljudi. Sve s ciljem da pomognu. Ne zaboravite, Isus je bio spasitelj . Sve religije su srodne znaku riba. Ribe privlači vjerska institucija ,kao i sve što je misteriozno, neispitano. Svaka Riba posjeduje dar telepatije, ili ima čudne snove.
Poznajem Riba koje su cio život pristale provesti u laži. Međutim,meni kao Biku je to tako izgledalo. Riba je jednostavno stavila ružičaste naočare i bila sretna. Ono što bi mene ubilo, nju nije. Sklone su samoobmanjivanju. Zapravo, sklone su žrtvovanju sebe zbog drugih, a to rade sa puno mašte da vi i ne primijetite.
Ribe su dvojni znak,i njihova se dvojnost ogleda u njihovom pesimizmu i optimizmu. Simbol Riba su dvije ribice od kojih jedna pliva nizvodno, druga uzvodno.
Ribe shvataju svih dvanaest astroloških znakova, a privlači ih škorpion.

Ramzes
30.04.08, 12:43
Evo ljudi koji će vas neodoljivo podsjetiti na nježne princeze i prinčeve iz bajki. U njima ima nešto nježno, romantično , tajanstveno bilo da je to lice, koža, glas, način na koji se kreću ili oblače. Nešto će vam sigurno odati njihovu sanjalačku narav.Čak i ako su pripadnice ovog znaka naizgled grube i muškobanjaste, kad zavirite ispod površine otkrićete jednu romantičnu, naivnu, nježnu dušu prepunu razumijevanja za sve.
Po nekoj astrološkoj simbolici, Isus Hristos je Riba.Po predanju : Spasitelj,prorok,žrtva,nadnaravnih moći, pomagao je odbačenim i bolesnim. Svaka Riba ima to u sebi. Ako vas povrijedi,patiće više nego vi sami.
Ova nježna duša nikog nikada ne osuđuje, već nalazi opravdanje za sve. Čak i za ubicu naćiće riječi opravdanja koje će omekšati i najtvrđe srce.
Ribe bije glas da često lažu i prećutkuju. To je djelimično tačno. Ribe ne žele da vas povrijede i svaka njihova laž ima tu svrhu. Inače su dobri psiholozi i izuzetno intuitivni. Uvuku se u samu dušu ljudi. Sve s ciljem da pomognu. Ne zaboravite, Isus je bio spasitelj . Sve religije su srodne znaku riba. Ribe privlači vjerska institucija ,kao i sve što je misteriozno, neispitano. Svaka Riba posjeduje dar telepatije, ili ima čudne snove.
Poznajem Riba koje su cio život pristale provesti u laži. Međutim,meni kao Biku je to tako izgledalo. Riba je jednostavno stavila ružičaste naočare i bila sretna. Ono što bi mene ubilo, nju nije. Sklone su samoobmanjivanju. Zapravo, sklone su žrtvovanju sebe zbog drugih, a to rade sa puno mašte da vi i ne primijetite.
Ribe su dvojni znak,i njihova se dvojnost ogleda u njihovom pesimizmu i optimizmu. Simbol Riba su dvije ribice od kojih jedna pliva nizvodno, druga uzvodno.
Ribe shvataju svih dvanaest astroloških znakova, a privlači ih škorpion.

Hajd' ti meni procitaj onu kartu, ovolika p..ka ipak nisam. :smile:

Ima nesto sto nisi spomenula ... dvojnost karaktera Ribe. Bijela i crna slika Ribe. Sposobnost citanja drugih ljudi. Mogucnost izbora sta cemo biti, virtuozi u krevetu i ljubavi.

Voljena
30.04.08, 15:03
Hajd' ti meni procitaj onu kartu, ovolika p..ka ipak nisam. :smile:

Ima nesto sto nisi spomenula ... dvojnost karaktera Ribe. Bijela i crna slika Ribe. Sposobnost citanja drugih ljudi. Mogucnost izbora sta cemo biti, virtuozi u krevetu i ljubavi.

Da, u pravu si..a kod tebe je sve to na kvadrat koliko sam uspjela da vidim. A ta dvojnost nije dvoličnost kako se to obično misli.. nego baš tako kako si opisao, jedna riba pliva nizvodno, druga uzvodno, bijelo i crno, pesimizam i optimizam,..anđeo i đavo.. :smile:

Ramzes
01.05.08, 08:57
Da, u pravu si..a kod tebe je sve to na kvadrat koliko sam uspjela da vidim. A ta dvojnost nije dvoličnost kako se to obično misli.. nego baš tako kako si opisao, jedna riba pliva nizvodno, druga uzvodno, bijelo i crno, pesimizam i optimizam,..anđeo i đavo.. :smile:

Hehe, razgovaraju pesimisticka i optimisticka Riba:
Pesimisticka kaze: "Uh, gore ne moze biti ..."
A optimisticka odgovara: "Moze, moze! :smile: "

Hajd' ti ne zabusavaj, nego citaj onu moju chakru! :ceka:

strumpfeta
10.09.09, 08:41
sve navedeno točno i pretočno

pridružujem se ribljem bratstvu/sestrinstvu u ovom akvariju:cheer:

Ramzes
10.09.09, 08:55
sve navedeno točno i pretočno

pridružujem se ribljem bratstvu/sestrinstvu u ovom akvariju:cheer:

Đe si Ribo! :smile:

anita_
10.09.09, 09:34
Evo jos jedna ribica:smile:

Insomnia86
26.08.11, 11:31
i ja sam ribica..i da...ribe su dobri ljubavnici i osjecajni :D nekako vise teze necem sto mozda nije ostvarivo :D

Luigi
26.08.11, 11:40
jebo vas horoskop....više povjerenja imam u vladu nego u horoskop

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR5AKo0PqdujxCYauQi3yExcKEp4H8sa--PLHLtq-5mV9i9pBPhXg

Pozdrav Vladi!

Insomnia86
26.08.11, 11:42
ja govorim opcenito o ribama...da su sve pogodili sto su rekli :) a i jesu umjetnici..pa i ja sam...sviram gitaru :D

jasmina
31.08.11, 10:33
...još jedna riba.

Ramzes
31.08.11, 13:02
...još jedna riba.
Znamo mi da si ti riba i po. :smile:

e-majlo
14.02.12, 16:15
pozdrav ribicama :ciao:

Ramzes
15.02.12, 12:03