PDA

View Full Version : Ribe

Stranica : 1 [2] 3

Odraz
26.06.07, 22:40
:misli:

:jadan:

?:misli:

Mrs. T
26.06.07, 22:40
a niš :jadan:

Odraz
26.06.07, 22:42
:zbunjeni:

Kotacic
26.06.07, 22:48
:cerek:
ko ljuti, ti kaži, Odraz ---> :gun: :dvoboj::bat:
http://img509.imageshack.us/img509/9647/copy2of040rp6.gif (http://imageshack.us)

Mrs. T
26.06.07, 22:50
:zbunjeni:

jel te smijem tuć? :jadan:

Odraz
27.06.07, 09:16
ajde, ali samo malo :zubo:

Mrs. T
27.06.07, 17:24
dobro, nebi htjela da te jako boli :zubo:

Odraz
27.06.07, 17:50
ipak imam posao, da me ne gledaju čudno... :zubo:

Mrs. T
27.06.07, 18:07
ma dobro, F će razumijet, a i V isto :zubo:

Mrs. T
30.06.07, 15:49
ONA: Nježna, idealna ljubavnica. Zavesti ju se može uvijek. Dovoljno joj je pokazati znak pažnje i ona vas već ima u mislima. No, od prve ni na što neće pristati i bježat će jer je stidljiva, nema samopouzdanja, svega se boji. Zato je dobro najprije opušteno razgovarati. Magična riječ za nju je – noć. Nakon ponoći valja je odvesti na neko udaljeno mjesto. Polako joj se približavajte, uhvatite je za ruku, govorite o ljubavi, pažljivo slušajte njene priče koje graniče sa snovima. Pred prvu zoru više ne zna reći ne. Nakon tog prvog puta, možete s njom poći uvijek. Ona može voditi ljubav bilo gdje i bilo kad jer je trajno uzbuđena. Izgara u seksu, s njom provedeni trenuci su nezaboravni. Tolerantna je do nevjerojatnih granica.

ON: Šuti o ljubavnim avanturama. Zavesti ga nije lako jer trebate biti nenametljivi, ležerni i što prirodniji. Treba mu upućivati znakove, uglavnom pogledima. Ako vidi da imate pretjerano srdačne odnose s muškim prijateljima, neće se približiti. Zato izađite s prijateljicom i čekajte. Teško će se odlučiti na pristup, a ako vi njemu pristupite, zbunit će se. Uvijek mu je potrebna podrška. Ako u nečem i pogriješi, pravite se da to niste vidjeli. Vrlo dobar ljubavnik, pazit će na vibracije vašeg tijela, pronalaziti ono u čemu najviše uživate i to će vam raditi.

Kotacic
30.06.07, 16:33
:kava: upravo tako.

Mrs. T
30.06.07, 17:02
:t: :zubo:

Mrs. T
30.06.07, 17:22
Ribe lako razumiju probleme drugih ljudi, i suosjecajne su osobe. To su dragocjeni ljudi, koji izvanredno cijene svoje prijatelje. Imaju mocnu intuiciju, koju upotrebljavaju u svim podrucjima života. Vjeruju u pomoc i dobra djela. Talentirani su za glazbu i slikarstvo. Cesto su u depresiji, izgledaju žalosno i zapušteno. Kada im ne ide u životu, Ribe se znaju potpuno osamiti. Opcenito su Ribe vrlo osjetljive osobe, koje se znaju postaviti na rubu nastalim problemima. Novac zadobivaju pomocu intuicije. Vole luksuz, uživanja do krajnosti, i najcešce racunaju na svoje talente, koji su obicno nadljudski. No, novac i materijalne dobrote, ne mogu im sprijeciti, da se dušom i tijelom predaju ljudskoj vrsti. Gotovo svi mucenici su rodeni u znaku Riba. S druge strane, Ribe su romanticne, tajanstvene. Za njih je ljubav sve, ali im je u ljubavi teško biti realan. Partnera idealiziraju, izmišljaju si o njemu osobine koje taj nema. Vrlo su prilagodljive. Rodeni u tom znaku su srednje visine, punoga lica, s velikim ocima i tamnom kosom. Biti njihov prijatelj je posebna sreca i radost. Rado otvaraju svoje srce, ali radi svoje preosjetljivosti, svaka šala ih može izbaciti iz takta. Rado pomažu, ali su cesto žrtve iskorištavanja drugih ljudi. Ribe su pravi idealisti. Vole miran brak, ali im to nažalost nije sudeno. Cesto imaju mnogo problema s djecom. Po prirodi su vrlo sposobni ljudi, marljivi i pametni. Posao im mnogo znaci i ne trpe lijenost kod drugih. Ribe žele imati slobodnu ljubav, koja se ne smije nicim ogranicavati.

Odraz
30.06.07, 17:29
pojedini djelovi ne pašu

Mrs. T
30.06.07, 18:05
istina...(ne izgledamo žalosno i zapušteno...i još sitnica je netočno)

ali intuicija nam je najjača strana :t:

Mrs. T
01.07.07, 17:29
Na žalost, dok im je rasuđivanje gotovo uvek neobično tačno u svim poslovima, nesretnom suprotnošću u karakteru kao da su zakočeni kada su u pitanju osećaji: tu ih intuicija napušta i oni ne žele da vide ni čuju ništa što bi na njihovu ljubav bacalo loše svetlo. Zbog toga obično imaju nekoliko vrlo loših iskustava u ljubavi pre nego što najzad nađu "osobu svog života". Nezadovoljne i nesretne Ribe neće se boriti, već će tražiti izlaz u pogrešnom obliku zaborava. Osećajno zadovoljene, međutim, sposobne su "pokrenuti planine" a njihove su mogućnosti tako reći neograničene, naročito ako poseduju neki dar ili stvaralačke sposobnosti - što je čest slučaj.

nažalost, točno :kava:

Mrs. T
05.07.07, 21:51
evo moje natalne, i ova mi se čini da je drukčija od one prijašnje :misli:

http://www.astro.com/tmpd/c4nhfileYwI56o-u1183303192/astro_2gw_01_toni.70480.11317.gif

Odraz
05.07.07, 21:52
treba protumačit?

Mrs. T
05.07.07, 21:54
šta ćeš mi je ti protumačit :zubo:

a valjda je točna...valjda sam ju dobro napravila :zbunjeni:

Mrs. T
05.07.07, 21:55
Odraz di ti je rep. power :a: :misli:

Odraz
05.07.07, 21:55
neznam ja, ne razumijem se :zbunjeni:

kao ni za rep

Mrs. T
05.07.07, 21:56
neznam ja, ne razumijem se :zbunjeni:

šta si ju mislio poslat B?
šta je s njime uopće, dugo ga nisi spomenuo?

Odraz
05.07.07, 21:58
nisam mislio nikome poslat, mislio sam samo reći da ja neznam :zubo:
a on je sada negdje u Venezueli ili na onim krajevima, nemam pojma šta radi. rekao je prije 2,3 tjedna da ide i od onda ga nisam ni čuo ni čitao.

Mrs. T
05.07.07, 21:59
šta si me onda pitao dal mi ju treba protumačit :jadan:

Odraz
05.07.07, 22:11
onako da nešto napišem :zubo:

Mrs. T
05.07.07, 22:13
ti to mene izazivaš, da te razbijem :ceka:

:mirkec:

Odraz
05.07.07, 22:14
srdačno te molim: Nemoj :s:

Mrs. T
05.07.07, 22:15
a neću, žao mi te

ali samo da znaš, da mogu :mirkec:

:zubo:

(btw. sutra slike stižu? :cerek:)

Odraz
05.07.07, 22:21
je, sutra ih dobivam, već sam naručio i poster... :zubo: ala će biti grdo za vidit :zubo:

Mrs. T
05.07.07, 22:25
jedva čekam :bravo: :bravo:

pa da i ja vidim malog, malog, malog :jadan::zubo:

trebala sam se ja slikat :mirkec:

Odraz
05.07.07, 22:27
malog malog malog... ma još manjeg :zubo:

Mrs. T
05.07.07, 22:31

Mrs. T
12.07.07, 22:55
evo nešto moje, što god to sve značilo :zbunjeni:

http://img103.imageshack.us/img103/3324/ku263ehoroskopxo7.th.png (http://img103.imageshack.us/my.php?image=ku263ehoroskopxo7.png)

Mrs. T
29.08.07, 19:29
kakvi ste u krevetu

Ribe
Seks je emotivna stvar za Ribe, kao i sve ostalo u njihovom životu. Imaju veliku seksualnu želju i vole kad su stvari nestalne i promjenljive. Ako se Ribin partner može prepustiti krilima mašte, imat će nevjerojatno uzbudljivu noć. Ribe vole zadovoljiti partnera, pa je veza s njima obostrano zadovoljstvo. Kao i Rakovi, najviše uživaju u seksu u vodi.

Mrs. T
29.08.07, 19:31
znak

Ribe
Seks je emotivna stvar za Ribe, kao i sve ostalo u njihovom životu. Imaju veliku seksualnu želju i vole kad su stvari nestalne i promjenljive. Ako se Ribin partner može prepustiti krilima mašte, imat će nevjerojatno uzbudljivu noć. Ribe vole zadovoljiti partnera, pa je veza s njima obostrano zadovoljstvo. Kao i Rakovi, najviše uživaju u seksu u vodi. podznak

Bik
Bik je sretan kad senzualni 'okršaji' traju cijelu noć. On je 'električni zeko' Zodijaka. Dani i noći seksualnih igrica također bi trebali biti isprekidani razgovorom, fantazijom, zavođenjem, dobrim jelom. Sve je to neophodno da bi se Bik dobro osjećao. Često mu seks služi kao sredstvo opuštanja od svakodnevice.
:joja:

Mrs. T
29.08.07, 21:30
evo što piše za muške ribe

Inteligentan, inventivan i kreativan ali kolebljiv i nemaran, veoma osjetljiv, podanik Ribe lako se prilagođava društvu, što ga čini omiljenim u svakoj sredini. On je spontan i miroljubiv, podložan impresijama, i njegov ga iskreni altruizam usmjerava prema svemu onome što zahtijeva komuniciranje s ljudima. Zbog tih osobina mnogi ga lako iskorištavaju i zloupotrebljavaju njegovo povjerenje.
Na ljubavnom polju ova umjetnička duša ima viziju idealne žene koju u stvarnom životu teško nalazi, što ga ispunjava nezadovoljstvom i tjera da se prepušta avanturama u potrazi za pravom osobom. Riba više uživa u sanjarenju o velikoj ljubavi nego u doživljavanju pravog odnosa. Njegova je ljubav čežnjiva i nematerijalna, izabranicu postavlja na najviši pijedestal i nema te žrtve koja nije vrijedna njegova idola.
Muškarac Riba može za ženu biti i "sve što želi" i "sve što ne želi". Nestalan i boem, svakodnevna životna proza ga ne zaokuplja i on neće biti idealan partner ženi koja prije svega traži stabilnost doma. S njim je život neprekidno putovanje na oblacima snova, stoga ga žena koja teži materijalnom statusu, može slobodno i izbjegavati.
Simpatičan i privlačan, nježan i romantičan, duhovit i nasmiješen zavodnik, podanik Neptuna ima zajamčen uspjeh kod žena. To potvrđuju njegove brojne ljubavnice, jer ako ga je i teško razumjeti, vrlo ga je lako zavoljeti.
Ako mu život podari energičnu i inteligentnu ženu na koju će se emocionalno oslanjati i koja će znati usmjeriti njegove izuzetne sposobnosti, može postići izvanredan uspjeh u životu.
Osjetljiva priroda Riba spontano se otvara prema ljubavi, pa će ovaj muškarac bezgranično voljeti svoju suprugu: on će biti sušta nježnost i pažljivost, brinut će o svemu i misliti na sve. On je taj koji će s vrha najvišeg brda ubrati cvijet da bi povratio osmijeh na licu voljene žene.

:bravo:

Odraz
29.08.07, 22:16
misliš?

Mrs. T
29.08.07, 22:27
a znaš da čovjek u nešto treba vjerovat pa makar bila i neistina :zubo:

Ramzes
06.04.08, 14:42
evo što piše za muške ribe

Inteligentan, inventivan i kreativan ali kolebljiv i nemaran, veoma osjetljiv, podanik Ribe lako se prilagođava društvu, što ga čini omiljenim u svakoj sredini. On je spontan i miroljubiv, podložan impresijama, i njegov ga iskreni altruizam usmjerava prema svemu onome što zahtijeva komuniciranje s ljudima. Zbog tih osobina mnogi ga lako iskorištavaju i zloupotrebljavaju njegovo povjerenje.
Na ljubavnom polju ova umjetnička duša ima viziju idealne žene koju u stvarnom životu teško nalazi, što ga ispunjava nezadovoljstvom i tjera da se prepušta avanturama u potrazi za pravom osobom. Riba više uživa u sanjarenju o velikoj ljubavi nego u doživljavanju pravog odnosa. Njegova je ljubav čežnjiva i nematerijalna, izabranicu postavlja na najviši pijedestal i nema te žrtve koja nije vrijedna njegova idola.
Muškarac Riba može za ženu biti i "sve što želi" i "sve što ne želi". Nestalan i boem, svakodnevna životna proza ga ne zaokuplja i on neće biti idealan partner ženi koja prije svega traži stabilnost doma. S njim je život neprekidno putovanje na oblacima snova, stoga ga žena koja teži materijalnom statusu, može slobodno i izbjegavati.
Simpatičan i privlačan, nježan i romantičan, duhovit i nasmiješen zavodnik, podanik Neptuna ima zajamčen uspjeh kod žena. To potvrđuju njegove brojne ljubavnice, jer ako ga je i teško razumjeti, vrlo ga je lako zavoljeti.
Ako mu život podari energičnu i inteligentnu ženu na koju će se emocionalno oslanjati i koja će znati usmjeriti njegove izuzetne sposobnosti, može postići izvanredan uspjeh u životu.
Osjetljiva priroda Riba spontano se otvara prema ljubavi, pa će ovaj muškarac bezgranično voljeti svoju suprugu: on će biti sušta nježnost i pažljivost, brinut će o svemu i misliti na sve. On je taj koji će s vrha najvišeg brda ubrati cvijet da bi povratio osmijeh na licu voljene žene.

:bravo:o

:bravo: :bravo: :bravo: Haha, kao da me je neko opisao! A i gornji post je tacan, ono tome kako su ribice dobre u krevetu.

Da, ja sam tipicna Riba ... ili kako se vec kaze muska riba. Kit ? :misli:

Odraz
06.04.08, 16:11
ribež