PDA

View Full Version : Abortus

Stranica : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

slavonski_m
30.11.08, 18:20
Raširili ste raspravu nemilo!
Otvorili: kada počinje život, ubojstvo, umorstvo iz milosrđa, pravo na raspolaganje vlastitim tijelom, legitimnost umjetne oplodnje,.. i niš niste do kraja prodiskutirali:zbunjeni: čemu onda?!

A o lamentaciji slavonskog m o prekidanju života, mogu samo pitat kaj bu naš klerikalac jel za Božić?:kava:
Praščići, janjci, purice... sve je to život koji bu se našel na stolovima smjernih! Uključujući i salatu - isto život! Za Badnjak će ko slučajno platit glavom koji delfinčić u tuna salati!
Ajmo onda još jedno pitanje otvorit, ono o tome dal "superiorne" vrste imaju pravo na život, a ostali oblici života su hrana.. ili? :smile:

za tebe su jednaki ljudi i životinje?

i.....sorry....kad sam ja rekao nešto loše protiv ubijanja životinja ili neprijatelja?

ada
01.12.08, 00:32
pa ti si slavonski borac za pravo na život:rofl:
al vidim i neprijatelje i životinje može se klat po nahođenju..i to TVOM!!! Ergo, TI odlučuješ kog ćeš ubit a kog ne!!! Da se nisi malo zamoto u vlastitim uvjerenjima:lol:

slavonski_m
01.12.08, 09:33
pa ti si slavonski borac za pravo na život:rofl:
al vidim i neprijatelje i životinje može se klat po nahođenju..i to TVOM!!! Ergo, TI odlučuješ kog ćeš ubit a kog ne!!! Da se nisi malo zamoto u vlastitim uvjerenjima:lol:
svi smo mi borci za život,ada.pitanje je samo kako i iz kojih razloga ubijamo.

životinje se kolju da bi se preživjelo.ljude se ubija (neprijatleje) da bi se preživjelo.

a samo posebna sorta ljudi ubija PRIJATELJE da bi preživjela.

kužiš razliku ili ćeš i dalje pokušavati biti pametna?

oblak24
01.12.08, 19:31
na tome se radi, jetra je već u điru 4 god (dakle, još je uvijek u pitanju ekperimentalni dio)... stanice za skoro sve organe i strukture su uzgojene i uzgajaju se. detaljnije će se znati tek nakon ekperimentalnog djela, dakle, još 8 god.

da je paranoja u pitanju, nije. to je puka konstatacija. za što će se hibridi stvarati? misliš za rad na poljima? na uzdržavanju stoke? mislim da ne. njihova će glavna funkcija biti njihovo usavršavanje, te stvaranje podobnog "primjerka". u što već toliko godina ulažu Kina, Indija, SAD, Francuska i pitaj još koliko zemlja, a niti se zna... stvaranje savršenog čovjeka. Prva i realna njegova funkcija je služenje u ratu. I rad na njemu da se otkriju novi ljekovi itd itd...
Pitanje je kako će se odnositi prema njima.
ja vjerujem da dok budem star, svijetom će hodati čovjek sintetiziran u labosu, barem se tako daje naslutiti prema onome kako sada to ide, tj. gigantskim koracima.
joj. neće.. desit će se neko sranje ako ovi budu čačkali po labosu i igrali se s dnk-a ali neće nastati superčovjek
osim toga i danas imaš super ljude u određenim stvarima.. .pa opet
ne trebaš ti takvo nešto da sjebeš druge ljude oko sebe, narod, čovječanstvo..

plavi_andeo
01.12.08, 19:50
podržavam

oblak24
01.12.08, 20:03
mislim ono ...imaš anketu
ako već ideš ovdje pisat daj napiši čovječe više od jedne riječi
jer će te inače za čas slavonski zaskočit svojim 'argumentima' :zubo:

SavaKovačević
01.12.08, 22:13

životinje se kolju da bi se preživjelo.ljude se ubija (neprijatleje) da bi se preživjelo.

rekoh da neću više,al kad je prilika da mi se objasni zašto ju ne iskoristit..pa ajd objasni meni ...možda sam glup,a ne koljem životinje,prijatelje i neprijatelje,a nekim čudom uspijevam preživjeti.Možda me mater trebala abortirat,kad već nemam prirodnih neprijatelja.:arc:

oblak24
01.12.08, 22:27
oćeš reć da ne jedeš meso?
ubiti pile ili pojesti pile je isto...

SavaKovačević
01.12.08, 22:52
oćeš reć da ne jedeš meso?
ubiti pile ili pojesti pile je isto...

ma ne jedem,al nije sad to bitno nego kad čovjek ima volju da objasni ...nek objašnjava svedno pokušava stalno nešto objasnit...evo sad(kad dobijem obrazloženje) stvarno neću više o ovoj temi jer nema smisla trkeljat u prazno,a tema i nije baš takva.

slavonski_m
02.12.08, 12:06
rekoh da neću više,al kad je prilika da mi se objasni zašto ju ne iskoristit..pa ajd objasni meni ...možda sam glup,a ne koljem životinje,prijatelje i neprijatelje,a nekim čudom uspijevam preživjeti.Možda me mater trebala abortirat,kad već nemam prirodnih neprijatelja.:arc:

a teško da se tebi da objasniti jer ti sve doživljavaš subjektivno.

govori se o globalnoj poziciji i mehanizmima na kojima počiva materijalni svijet.od tih prirodnih zakona nitko ne može pobjeći niti živjeti mimo njih.

ali i u takvom kaosu u kakvom jesmo,postoje pravila i postoji red,pa čak i obveza.

ljudska vrsta (svjesno biće) stvorilo je pravila ponašanja i na taj način razlučilo dobro od zla.

tako postoji dvije vrste ubijanja - ono u službi zla,i ono u službi dobra.

međutim,kako sam ja siguran da pričam u vjetar - prestat ću ti pisati o tome,a ti sam pokušaj izvući zaključak iz ovog što ja napisah.možda shvatiš što nas čini različitim od životinja.

mogao bih ti elaborirati do kraja,ali čemu?jel tak?ti ionako ne kužiš ništa.

Odraz
02.12.08, 12:12
joj. neće.. desit će se neko sranje ako ovi budu čačkali po labosu i igrali se s dnk-a ali neće nastati superčovjek
osim toga i danas imaš super ljude u određenim stvarima.. .pa opet
ne trebaš ti takvo nešto da sjebeš druge ljude oko sebe, narod, čovječanstvo..

što je onda sa OI u Pekingu gdje je 40 kineza došlo na ispitivanja i imali su drugačiji dnk nego pred 4 god? :kava:
genski doping je ionako već u điru...
znači, igra genima je tu... što je slijedeće? odnosno, što još usput rade?
no, to je ipak tema za "Znanost", pa preskačem...

oblak24
02.12.08, 13:52
što je onda sa OI u Pekingu gdje je 40 kineza došlo na ispitivanja i imali su drugačiji dnk nego pred 4 god? :kava:
genski doping je ionako već u điru...
znači, igra genima je tu... što je slijedeće? odnosno, što još usput rade?
no, to je ipak tema za "Znanost", pa preskačem...
pa onda postavi novu temu :smile:
anyway... mislim da neće doći do neke 'supervojske' jer savršeni ljudi ne mogu funkcionirati
ovisi kako definiraš savršeno
ja mislim da je prosječan čovjek bez nekih boleština savršen
a ovi ak bi bili tako 'super' vjerojatno bi već imali neke mane
npr. psiha bi im bila skroz disfunkcionalna, i think so

SavaKovačević
02.12.08, 21:26
a teško da se tebi da objasniti jer ti sve doživljavaš subjektivno.

govori se o globalnoj poziciji i mehanizmima na kojima počiva materijalni svijet.od tih prirodnih zakona nitko ne može pobjeći niti živjeti mimo njih.

ali i u takvom kaosu u kakvom jesmo,postoje pravila i postoji red,pa čak i obveza.

ljudska vrsta (svjesno biće) stvorilo je pravila ponašanja i na taj način razlučilo dobro od zla.

tako postoji dvije vrste ubijanja - ono u službi zla,i ono u službi dobra.

međutim,kako sam ja siguran da pričam u vjetar - prestat ću ti pisati o tome,a ti sam pokušaj izvući zaključak iz ovog što ja napisah.možda shvatiš što nas čini različitim od životinja.

mogao bih ti elaborirati do kraja,ali čemu?jel tak?ti ionako ne kužiš ništa.

ajd boga ti objasni mi što znači ubiti u službi dobra,a abortus smatraš lošim...jebo te uvjerio si me da sam glup ko kurac,al nisu mi jasne tvoje teorije.:arc:

slavonski_m
02.12.08, 21:49
ajd boga ti objasni mi što znači ubiti u službi dobra,a abortus smatraš lošim...jebo te uvjerio si me da sam glup ko kurac,al nisu mi jasne tvoje teorije.:arc:

pa malo više razmišljaj pa budeš shvatio.

ubiti u službi dobra je,recimo,ubiti kriminalca koji je prije toga počinio kazneno djelo zbog kojeg je osuđen na smrt.

razumiješ?

ali ti takvo ubijanje stavljaš u isti kontekst kao ubijanje iz koristoljublja,obijesti,mržnje,zavisti ili slično.

za tebe je sve ubijanje jednako.time pokazuješ svoju anarhističku narav koja ne poštuje civilizacijske norme.

n eželim ti dublje objašnjavati.razmisli sam o tome.razmisli u čemu je razlika u ubijanju između onih koji čine zlo i onih koji čine dobro pa ćeš shvatiti sve.

SavaKovačević
02.12.08, 22:18
razumijem što pričaš,ali ne razumijem zašto to pričaš Ti jer si borac protiv ubijanja nerođenih bića ,a zagovornik ubijanja živih zato što je netko presudio da su oni krivi.To što sam pomalo anarhoidan ne znači da ne smijem vjerovati u onu svetu zapovijed...NE UBIJ!!!i što tu ima loše.(naravno abortus ne smatram ubojstvom i ne zagovaram ga ,ali sam protiv zabrane istog...kako sam već rekao prije)...stvarno sam glup i ne mogu shvatiti tu službu dobrog ubijanja pa se nemoj ni truditi objašnjavat ..hvala evo ni riječi više.u pravu si..svaka ti čast..svaka ti dala i što već...

slavonski_m
02.12.08, 22:20

ovo zahtjeva zaseban post,pa se ispričavam puretu,adminima i moderatorima.

savo....ne postoje glupi ljudi.postoje samo ljudi koji ne znaju dovoljno.ali oni mogu saznati.

a nije grijeh ne znati.grijeh je imati priliku naučiti i propustiti je.

slavonski_m
02.12.08, 22:25
razumijem što pričaš,ali ne razumijem zašto to pričaš Ti jer si borac protiv ubijanja nerođenih bića ,a zagovornik ubijanja živih zato što je netko presudio da su oni krivi.To što sam pomalo anarhoidan ne znači da ne smijem vjerovati u onu svetu zapovijed...NE UBIJ!!!i što tu ima loše.(naravno abortus ne smatram ubojstvom i ne zagovaram ga ,ali sam protiv zabrane istog...kako sam već rekao prije)...stvarno sam glup i ne mogu shvatiti tu službu dobrog ubijanja pa se nemoj ni truditi objašnjavat ..hvala evo ni riječi više.u pravu si..svaka ti čast..svaka ti dala i što već...
ma ti si malko konfuzan i proturječan,savo.

sve sam ti objasnio nekoliko postova ispod,ali ti to ignoriraš i šargijaš po svome.

ni ovdje ti više neću odgovarati na postove ovog tipa.

pozdrav.

ada
03.12.08, 01:09

Pa baš sam htjela da konačno i TI izrijekom potvrdiš ono kaj ti cijelo vrijeme pričamo!:t:
Majka se da bi spasila svoj život odlučuje na ab. (..i ponovo: nikad čula da ga je itko napravio kao oblik kontracepcije, niti da se itko na to odlučuje zbog hira! U krajnjoj liniji, upravo takvi likovi - ako postoje, su dobar dokaz tvrdnje da ab mora postojat:smile:)
Život nije samo brojanje minuta, nego je pitanje i KAKO ga živiš. Ak ti to nije jasno...

slavonski_m
03.12.08, 11:59
Pa baš sam htjela da konačno i TI izrijekom potvrdiš ono kaj ti cijelo vrijeme pričamo!:t:
Majka se da bi spasila svoj život odlučuje na ab. (..i ponovo: nikad čula da ga je itko napravio kao oblik kontracepcije, niti da se itko na to odlučuje zbog hira! U krajnjoj liniji, upravo takvi likovi - ako postoje, su dobar dokaz tvrdnje da ab mora postojat:smile:)
Život nije samo brojanje minuta, nego je pitanje i KAKO ga živiš. Ak ti to nije jasno...

svi bi mi trebali imati pravo na izbor kako će mo živjeti svoj život.zbog čega to pravo ukinuti nerođenoj a začetoj osobi?

oblak24
03.12.08, 20:15
zato jer nije osoba.. nakupina je stanica i treba ju maknuti dok se ne pretvori u osobu koja će imati usran život zbog ljudi koji tu osobu ne žele u svom životu
kako ćeš se brinuti za dijete ako je ono neželjeno, neplanirano, nevoljeno i smeta ti...?
kakav užasan svijet kada se moraju postavljati takva pitanja...

lipaoklipa
03.12.08, 20:36
zato jer nije osoba.. nakupina je stanica i treba ju maknuti dok se ne pretvori u osobu koja će imati usran život zbog ljudi koji tu osobu ne žele u svom životu
kako ćeš se brinuti za dijete ako je ono neželjeno, neplanirano, nevoljeno i smeta ti...?

ma daj moolime te,a sve mi ostale osobe kojima je "dopušteno" da se rodimo smo sretni,zadovoljni i uspješni.Svačiji život je pun sranja jer je to ŽIVOT!!!!!ako ti zbog svog kukavičluka želiš ubiti to dijete koje bi vjerojatno bilo hrabrije od tebe i situacije u životu prebrodio sa smješkom a ne se ubio na prvoj prepreki.Ja znam puno super ljudi iz doma,djece koja su bila napuštena i nevoljena od trenutka kad su zaćeta,bolesne dijece pogotovo i to su mi najbolji ljudi koje sam ikad upoznao u životu dok mi se gade svi koje su raoditelji razmazili te su imali sve u životu jer sada gaze sve oko sebe i ponašaju se ko beštije.i zato mi nemoj govoriti o nakupini stanica ili nečem takvom,govoriš kao da je to bilo koja nakupina stanica,kao da je govno,ako od te nakupine nastaje osoba koja ne mora biti posebna,ne mora izmisliti lijek protiv raka,ali kojoj je dana šansa čim je začeta,onda je to automatski već nastali život kojeg oni koji čine abortus dokidaju u potpunosti.

oblak24
03.12.08, 21:03
ljudi rade abortus zbog sebe a ne zbog djeteta. to je činjenica
stvar je u tome što ne želiš da ti sitni spermazoidi i ta sićušna jajna stanica što se ionako svaki mjesec ispere menstrualnim ciklusom određuju kako ćeš živjeti. ljudi nemaju izbor. ili ćeš se seksati i biti trudan ili ćeš ne znam... otići u samostan
jednostavno mi to nije pravedno da čovjek ne može odlučiti kada je spreman i kada misli da može najviše pružiti svom malom djetetu nego to priroda odlučuje umjesto njega
i da.. ljudi bez roditelja mogu biti dobri, pošteni, marljivi... ali neće biti potpuni kao osobe i uvijek će im faliti to 'nešto'

lipaoklipa
03.12.08, 21:15
i zato bolje ih odma ubiti je li?..falit će im ...to "nešto"?
a ostali su savršeni...i imaju sve?
tako blesavo da ne želim komentirat dalje

oblak24
03.12.08, 21:39
''ja znam puno super ljudi iz doma''... moš mislit
jesu kao massimo savić?
ja isto znam puno ljudi iz domova i nisu super xD
ne treba ih ubiti.. ofkors

anyway.. mislim da sam se predomislila
fetus nije samo nakupina stanica... ali opet ju možeš maknuti... jer ne osjeća dok se ne razvije živčani sustav

lipaoklipa
03.12.08, 21:58
kako znaš?jel se sječaš kad si bila nakupina stanica?naravno da ne.
jeli se sječaš kad si bila beba?naravno da ne.A kao beba si padala itd.
Ta nakupina stanica već je jedna duša,i ona če sigurno izroditi čovjekom,ako je netko ne spriječi.
ne bi ubila bebu jer je nevina,kako češ onda tu "nakupinu stanica"koja je isto čovjek a još je nevinija.
beba ide do svoga formiranja u osobu koja ima svoju savjest itd.
isto tako ta nakupina je osnova koja se formira u bebu

oblak24
03.12.08, 23:05
ovo pišeš kao da je 100% točno
xD
ne vjerujem u dušu, boga, bilo što
možda je to i problem zašto se ne slažem s tobom
.. ne sjećam se sebe kad sam bila 'nakupina stanica' ali je znanstveno utvrđeno kada embrij počinje razvijati živčani sustav
i točno kažeš da se sve to kreće prema formiranju osobe... ali neki ljudi jednostavno ne žele da se to dogodi, tj. dijete...
kako je teško to shvatiti??

slavonski_m
03.12.08, 23:58

sociološki gledano nije živa osoba.ali biološki gledano,JESTE živi organizam.

nema veze u kojem stadiju - to je živi organizam.

lipaoklipa
03.12.08, 23:59
nije mi to teško shvatiti kao što svi moramo spoznati da je Hitler postojao.
kada ubiješ nekoga,ne želiš da dalje živi,to je meni isto
Ali već se potpuno razilazimo jer ja vjerujem u Boga i sve što si nabrojala

lipaoklipa
04.12.08, 00:03
kakva je to podjela po živćanom sustavu,zar možemo ubijati sve što ne osjeća bol?
ima ljudi koji nemaju živčani sustav,uopće ne osjećaju bol,umru jako mladi,rijetki dožive 20 godine,zar oni nemaju dušu(oprostimsavjest ili što ti misliš da ljudi imaju)pa hoćemo li ih potaracat ko muhe?
nema mi smisla,ako imaš čahuru koja je u mirnom stadiju a u njoj se razvija leptir,kada ju ti zgaziš zar nisi ubio leptira jer znaš da će se u to pretvoriti.A ovdje je riječ o čovjeku.Meni je abortus ubojstvo.

oblak24
04.12.08, 00:19
čovječe ljudi kakvi su vam to argumenti u kurac
pa ako već nešto mislite onda to malo jače zastupajte
osim 'postoji bog' i bla bla ina sranja
možete se valjda sjetiti nečeg jačeg od ovog do sada napisanog
naravno da nije ok da žene pobacuju.. kakav je to svijet
imaš u sebi potomka.. pa ćeš ga baciti van napolje
pa ćeš onda patit kaj si to napravio pa ovo pa ono
nije u redu.. život je jednostavno kompliciran
neke žene bi morale moći odlučiti, neke ne bi ni trebale rađat... simo tamo
vlada kaos.. jel bitno biti slobodan
ili nije...:jadan:
ne znam... malo me rastužila ova tema i jedna druga kaj sam sad pročitala
o samoubojstvu.. neki ljudi bi htjeli živit, neki ne bi, a neki nemaju ni priliku
kaj reći.. ironija
treba se sabrat
neću više ovdi pisat, nema smisla... pozdrav

lipaoklipa
04.12.08, 00:23
pozdrav,Bog s tobom

ada
04.12.08, 00:51
pozdrav,Bog s tobom
A čemu to molim te????
Ma ko si ti da ljude ispračaš ko da si izravni poslanik s nebesa???
To je prava slika takvih kao ti... teške riječi koje se ne razumije, al se s njima lako obrišu usta zbog vlastitih frustracija (oni koji imaju sve te muče u životu? tu bed darling).
Kako si je lako nakeljit etiketu "protivabortusasam=superkrščaninsam=akpunomeljemidemdirekturaj"

Interesantno je kako se te karte za raj kupuju oblizivanjem oltara, a ne npr. pozivom recimo desetoro napuštene djece na Božićni ručak!?

Haaa lipa, jesi li pozvala koje nepoznato nepušteno dijete makar i na laganu Badnju večeru lejtli..???
...al bez skrivenih motiva, ne zato da si osiguraš krilca i mesto na oblačiću.

Probaj Ljubav, to je ono kaj te On uči... al imaj mozga da je daš pravoj osobi u pravom trenutku

lipaoklipa
04.12.08, 00:58
dijete moje,iz ovog što si napisala pitam se tko je frustriran ovdje

Odraz
04.12.08, 11:33
ja sam posvojio nekoliko djece u Africi :cheer:
ali neću u raj jer ne veličam religije i slično :jadan:
morati ću otvoriti svoj đir sa Bob Marleyom...

no, da ne duljite dalje oko onoga što ste već rekli...
idemo korak dalje...
abortusa ima i uvijek će biti
kako se postaviti u tom svijetu, kako vršiti edukaciju mladih...
bolje malo razmislite o tome nego o vlasititim idealima, pošto ona mogu utjecati ionako samo na vas (osim ako ne nabadnete na labilnu ličnost i drago joj kada se povodi). recite što mislite o tome (pošto je pobačaj svakodnevna pojava) te kako reagirati na činjenicu da danas dosta mladih (pa i starijih) ide do ustanove samo da se riješe fetusa...

svoja mišljenja oko života i smrti, ubojstva stanice, bića, duša, bogova, hinduista itd ste rekli
no ništa niste rekli jer to već postoji, a na tome se apsolutno nikoliko ne radi

sada je vrijeme za kreativnost, da malo sudjelujete u raspravama "što bi se moglo i kako"... ionako već ste se ponapadali međusobno i slično, tako da nema potrebe nastaviti...

lipaoklipa
04.12.08, 17:01
slažem se,ali nema puno ljudi koji to žele poboljšat,većina ljudi smatraju da je abortus potpuno normalna stvar pa ni ne pomišljaju na potrebu poboljšanja
inače,ja nikad ne rekoh da sam ne znam kakav kršćanin,štoviše sam najvećo kreten kojeg možćete nać
ali abortus mi jednostavno smeta i kada ga netko olako shvati,ali ispada da ja nemam pravo na svoje mišljenje,odmah sam ja budala i lizač oltara(odraz,ovo nije komentar na tvoj post)

britak
04.12.08, 18:12
Abortus NE, ali pravo izbora DA!!! Al samo ako je od oba partnera, inače njet!

Aldous
07.02.09, 14:10
jugonostalgija je pjevanje jugoslavenskih pjesama i veličanje jugoslavenske ideje,te blaćenje ideje slododne hrvatske države.

Nedorečeno i generalizirano. Jugonostalgija je svaki osjećaj nostalgije vezan za atmosferu, uređenjei n ačin života u bivšoj Jugi.
blaćenje ideje slododne hrvatske države-> To je srpski radikalizam koji je možda i bio sastavni dio exyuge, ali nije u fundamentima ideje Yugoslavije niti kozistentno proizlazi iz komunističke ideje panslavizma. Hrvati jugonostalgičari, iako u toj državi nisu bili bogznakako povlašteni imaju osjećaj nostalgije jer znaju da je HRVATSKI NAROD (u svakom slučaju bitniji nomen od Hrvatske države) u toj državi bolje živio.

Misliš li da je 'stavljanje Hrvatske na drugo mjesto' u jugoslavenskoj verziji gore od veličanja Rvatske od strane hrvatske političke (i intelektualne :zubo:) elite iza kojeg se krije uništavanje Hrvata?

muslimani su genetski HRVATI.i to,kako su govorili ranije - 'cvijeće hrvatskog naroda'.

1. Nije samo hrvatski živalj bio islamiziran, zapravo Hrvati su najmanje bili islamizirani jer ih je 200 000 pobjeglo sa Eugenom Savojskim.
2. Geneza današnjih muslimana u Bosni reče kako veliki broj njih ima turske korijene, dakle nisu genetski Hrvati

Sve to upućuje na to da je vrlo glupo ustvrditi kako su muslimani u Bosni genetski Hrvati. Ne kažem da ih nema, ali ti si do bola poopćio.

a zašto je tako mogu ti objasniti,samo neznam dal bi to ovdje bilo ok.

Vjerojatno si kanio podastrti svoj vrhunski izvor - Wikipediju. :joja:

lejla
07.02.09, 14:26
Kratko i jasno i potpuno se slažem sa tvojim mišljenjem o istom:t:

Aldous
07.02.09, 15:08

Poprilično glupa i kontradiktorna izjava. :kava:

Kako možeš nešto NEodobravati ako za isto priznaješ IZBOR koji dovodi tvoj NE u nezavidnu situaciju. To bi bilo isto kao da kažeš: 'NE tome da me žena prevari, ali DA njenom pravu izbora u vezi toga!' :arc:

Da malo drugačije koncipiraš?! :smile:

oblak24
07.02.09, 15:19
Poprilično glupa i kontradiktorna izjava. :kava:

Kako možeš nešto NEodobravati ako za isto priznaješ IZBOR koji dovodi tvoj NE u nezavidnu situaciju. To bi bilo isto kao da kažeš: 'NE tome da me žena prevari, ali DA njenom pravu izbora u vezi toga!' :arc:

Da malo drugačije koncipiraš?! :smile:
kak su ljudi nelogični :arc:.. ne znam dal da plačem il se smijem