PDA

View Full Version : Horoskop i izgled

Mrs. T
07.06.07, 20:56
Ovan: Mršav je, ali mišićav, a glava mu je manja u odnosu na tijelo. Ima ravno čelo na koje se nastavlja kraći i ravan nos (grčki profil). Korijen nosa je širi, obrve ravne ili savijene prema gore, a oči dublje usađene pa se doima kao da gleda ispod obrva. Usne su pune, a gornja usna je ravno položena na gornju. Uske je tjelesne građe, nesklon debljanju, koščatih koljena i tankih gležnjeva.

Bik: Venerini znakovi Bik i Vaga spadaju u najljepše znakove Zodijaka, no Bik je dosta sklon debljanju. Ima robusno tijelo, a ruke i noge kraće i tanje. Vrat, ramena i prsni koš osobito su naglašeni, a kod žena i ženski atributi - grudi i bokovi. Lice je četvrtasto s velikim očima, nosom i ustima. Na očima su istaknuti kapci, na nosu nosnice, dok su usta puna i mesnata.

Blizanci: Izdužene su građe bez naglašenih mišića i oblina. Lice im je pravilnih crta, čelo ispupčeno sa strane, a kao i svim zračnim znakovima, donja čeljust izraženija od gornje. Zbog ubrzanog metabolizma i načina života nisu skloni debljanju, no kad se udebljaju, svugdje su jednaki. Imaju jače zglobove, i ruku i nogu, malu razliku između struka i bokova, pa djeluju deblje nego što jesu.

Rak: U odnosu na krupno i oblo tijelo, noge i ruke Raka su dosta tanje i kraće. Glava je jako mala ili pak velika i okrugla. Vrat je kraći, prsni koš istaknut, a bokovi uski. Oči su mu velike i široko razmaknute, zaobljene na krajevima, a nekad izbuljene i okružene podočnjacima. Najčešće ima tanku osjetljivu kožu, porculanski ten, mali nos i lijepa srcolika usta.

Lav: Po izgledu su dva tipa Lava; jedan više liči na lava, a drugi na mačku. Prvi ima veliku glavu (ili bez kose ili s bujnom grivom), prodorne okruglaste oči, širok korijen nosa, tupast nos, a gornju usnu tanju od donje. Tom tipu brada je zaobljena, a drugom pak šiljasta, a lice srcoliko. Drugi tip ima krupne oči s velikim trepavicama, obrve podignute u visokom luku, a nos ravan i kratak.

Djevica: Izdužene je figure, uskih zglobova i uskog lica. Crte lica su pravilne, s tim da je nos nešto duži, a oči velike, s istaknutim kapcima. Usta su tanka, gornja usna tanja od donje, brada kratka, vrat dug i tanak, a prsni koš ispupčen ("kokošja prsa".) Njenoj mršavosti pogoduje unutrašnja nervoza, zabrinutost i ubrzani metabolizam, a i poslovična umjerenost u jelu i piću.

Vaga: Ima lijepo lice s pravilnim crtama lica, krupne oči, sedlast nos i prekrasan osmijeh. Nekad su oči i obrve malo spuštene prema dole, a korijen nosa širi, što daje licu rakunski izgled. Donji dio tijela naglašeniji je od gornjeg; ramena, prsni koš i struk su uži, dok su bokovi i bedra širi. Kad se Vaga deblja, to sve više dolazi do izražaja, jer gornji dio ostaje skoro isti, a donji je još jači.

Škorpion: Mišićav je i koščat, markantnih crta lica, prodornog pogleda i lukavog izraza lica. Lice je suhonjavo, oštrih crta i nepravilnog nosa, tanjih usta, naglašenije gornje usne i uvučene brade. Spretan je i okretan, nije bučan ni nametljiv. Dobro kontrolira svoj burni temperament i prikriva strastvenu prirodu, no odaju ga stalne provokacije i seksualne aluzije.

Strijelac: Vitak je i mišićav, a dobru tjelesnu konstituciju može mu pokvariti jedino sklonost užicima i plandovanju. Pravi je sportski tip, i duhom i građom tijela. Ima duguljasto koščato lice, istaknute obrve, krupne oči, mali razmak između očiju, naglašene jagodice, duguljast nos s većim nosnicama, velika usta i krupne zube. Uši su također duge i velike, a kosa jaka i gusta, kao konjska griva.

Jarac: Suhonjav je, koščat, tankih nogu i ruku. Čelo je kratko, obrve jake i ravne, a oči velike, zaobljene na vanjskim krajevima, a sužene prema unutrašnjim. Ima naglašene kapke i duge, ravne trepavice, duguljast i neravan nos, a mali razmak između nosa i usana. Profil lica je zaobljen, s tim da je nos najistaknutiji, dok je brada zaobljena i uvučena, a usta velika, s većom donjom usnom.

Vodenjak: Ima uglasto lice, naglašene jagodične kosti i istaknut nos. Po izgledu su dva tipa: jedan pravilnog i lijepog lica, krupnih usana i lijepih zubi, i drugi, više Uranski tip sitnih, duboko usađenih očiju, jakih obrva i nepravilnog nosa. Vodenjak je široke građe, ravnih, širih kukova i razmaknutih nogu. Potkoljenice su istaknute, naročito kod bavljenja sportom, a noge su jače nego ruke.

Ribe: Tijelo im je poput morske sirene, gore nježno i usko, dolje zaobljeno i široko. Imaju okruglu glavu, lijepo lice, zaobljeno čelo na koje se u pravilnom luku nastavlja mali uzak nos, a prekrasne oči najljepši su im ukras lica. Usta su senzualna, puna, ali ne prevelika. Ramena su dosta uska i povijena, struk uzak, a kosti neizražene. Članci nogu su deblji, a stopala često ravna.

preuzeto sa www.vip.hr

Mrs. T
07.06.07, 20:58
Ribe: Tijelo im je poput morske sirene, gore nježno i usko, dolje zaobljeno i široko. Imaju okruglu glavu, lijepo lice, zaobljeno čelo na koje se u pravilnom luku nastavlja mali uzak nos, a prekrasne oči najljepši su im ukras lica. Usta su senzualna, puna, ali ne prevelika. Ramena su dosta uska i povijena, struk uzak, a kosti neizražene. Članci nogu su deblji, a stopala često ravna.

pogodili mi sve :a::a::a:
osim za stopala, nemam ravna, a za članke nogu nisam sigurna :misli:

mona
08.06.07, 00:59
meni sve, osim suhonjavosti i velikih usana:zubo:

teta
08.06.07, 11:21
meni nish.. u stvari vise izgledam kao moj podznak nego glavni znak, al sam duhom definitivno glavni znak

Mrs. T
28.06.07, 22:43
pogodili mi sve :a::a::a:
osim za stopala, nemam ravna, a za članke nogu nisam sigurna :misli:

točnije:
u ovome ima dosta istine
gore sam vrlo sitna, uzak struk, dolje malo guze i bokova jačih, nemam baš neka jako puna usta, ali nemam sitna ravna nego mrvicu punija, potpuno točno da su mi ramena uska i povijena - nisu ravna, e jedino za članke nemam pojma i stopala mi nisu ravna http://www.forum.hr/images/smilies/thumbs.gif

još uvijek ne mogu vjerovat kako su skoro sve pogodili :a:

Odraz
28.06.07, 23:22
meni nisu, ali praviti ću se da jesu...
možda za oči i usne, ali to je to...

Mrs. T
28.06.07, 23:34
mislim da je opis više bio za žene...
budući da počinje s usporedbom sa sirenom

agathaa
29.06.07, 13:47
meni pise da imam kosu kao konjska griva:zubo: