PDA

View Full Version : Èudne navike

Cicimici
16.02.08, 21:02
Imate li vi neke čudne navike kao npr. brojanje stepenica, koraka, da ne smijete stati na crte na pločniku, zbrajanje brojeva na tablicama automobila...
Moji ukućani misle da su moje čudne navike to što mi rolete moraju uvijek biti dignute na istoj razini i što mi sve šoljice u visećoj moraju imati okrenut repić u desno (nije normalno da su u lijevo:smile:).
Ja mislim da je to radi estetike, a ne zato što sam :arc:.
Istina je da sam jednom u DM-u okrenila nekih 10-ak šoljica na pravu stranu ( bile su razbacane :smile:) ali to je bilo samo jednom.
Aj da čujem vaše čudne navike.

bajasokol
16.02.08, 22:11
ja brojim stepenice (kazu da je to :arc:), provjeravam sve prije nego sto izadjem iz kuce (ponekad se znam kucu i ponovno otkljucati i ponovno sve provjeriti, a kazu da je i to :arc:), i poslije rukovanja obavezno perem ruke (a kazu da je i to :arc:)... i imam maniju ciscenja, a i to je :arc:... dobro da sam toga svjesna da sam :arc:

ajs
16.02.08, 23:17
kad vidim bocu punu alkohola, obuzme me potreba da je ispraznim
...
stalno!

Gale
18.02.08, 13:36
ja brojim stepenice (kazu da je to :arc:), provjeravam sve prije nego sto izadjem iz kuce (ponekad se znam kucu i ponovno otkljucati i ponovno sve provjeriti, a kazu da je i to :arc:), i poslije rukovanja obavezno perem ruke (a kazu da je i to :arc:)... i imam maniju ciscenja, a i to je :arc:... dobro da sam toga svjesna da sam :arc:

70-80% od toga je i moja draga.
Izluditi s njom i ciscnjem jeblo ju ciscnje i vas sve koji su takvi.

Pere ona pod, ja idem na wc, a ona na mene, JAAAOOOO jel bas sad moras ici pisati, ooo jebemti ja njoj, pa ne mogu vjerovati. ko da ja znam kad ce me poterati, to samo dodje:zubo:.

Isto tako, izlazimo, a ona, jesi zakljucao, jesam ostavila peglu upaljenu, jesi uzeo mobitel, gdje su ti kljucevi....

ovo s ovim crtama na plocniku, to sam ja radio dok sam imao 10god.

a moja cudna navika je sto pocnem ja to moram zavrsiti.
Npr. ucim sutra za ispit i vidim krizaljku, talijanku, sudoku i moram ga rijesiti
ili se sjetim da nisam sifon ocistio, i automatski ostavljam sve idem to napraviti, cudim se samo sto mi tako nije kod ucenja, da kad krenem uciti, da ne prestajem dok ne naucim! :lol:

A sto se tice tih navika CUDNIH, sve vi to mozete kontrolirati ako hocete i sve se to moze spustiti na normalnu razinu, jer po meni to nije normalno, puno puta sam svojoj dragoj rekao da nije normalna i evo popravlja se!!
ehehh:s:

maniac
18.02.08, 13:48
ko me čudno pogleda pičku mu razvalim, jesam li ja normalan :arc: !?

natica
18.02.08, 23:13
ja sam prije pazila na crte na pločniku ali sad me to obišlo vjerovatno što se sada puno više vozim okolo nego li što šetam....ja naprimjer nemogu kad pojačavam tv ili radio ostaviti neparan broj,,,volim sortirati majice po bojama,,,posudice u kuhinji po veličinama ili po visini....ne nekako bezvezno složene...takve neke stvari ja radim...

Kotacic
20.02.08, 23:44
imam glupu naviku (drugi mi se čude...) da ne mogu veš iz mašine sam tak objesiti kako mi koji komad dodje pod ruku,nego prvo sve sortiram i onda krećem vješati od najvećih stvari prema najmanjim.

još sam i manijak za vješanje čarapa,prvo idu muzeve,pa juniorove pa moje (po veličini jel...) i to jedna do druge,iste naravno jedna pored druge a pete moraju bit sve na istu stranu okrenute...

manijak sam za ručnike,gadi mi se i najmanja flekica odmah ga bacam na pranje,reko muz da ćemo uskoro ostat bez ručnika

Odraz
21.02.08, 08:44
nemam ja čudnu naviku
ali ima moj organizam

kada prođe dobar komad pored mene, prođe me ledeno po leđima

Cicimici
23.02.08, 00:53
[quote=kotacic;224385]imam glupu naviku (drugi mi se čude...) da ne mogu veš iz mašine sam tak objesiti kako mi koji komad dodje pod ruku,nego prvo sve sortiram i onda krećem vješati od najvećih stvari prema najmanjim.

još sam i manijak za vješanje čarapa,prvo idu muzeve,pa juniorove pa moje (po veličini jel...) i to jedna do druge,iste naravno jedna pored druge a pete moraju bit sve na istu stranu okrenute...

manijak sam za ručnike,gadi mi se i najmanja flekica odmah ga bacam na pranje,reko muz da ćemo uskoro ostat bez ručnika[/quote

i ja tako vješam robu
pa nije to čudna navika
bar ja mislim

Seljačić
23.02.08, 10:37
Brojim stepenice:s:
Brojim gutljaje:s:
Brojim korake:s:
Cijeli život mi je brojanje:hek: