PDA

View Full Version : Koma sms-ovi

Grazia
10.10.06, 18:59
Ide patka preko Save
nosi sms navr' glave... :seljo:

Biseri sms opsesivnih :auch:

Ne znas ti mene ni moje cari, samo mi jednu noc podari, najljepse zelje nosim sa sobom bas mi se nocas... ljubi sa tobom.

--------------------------------------------------------------------------------

Ako jednom događaji i vrijeme budu zahtijevali da me zaboraviš, sjeti me se jer čovjek se sječa ako može a zaboravlja ako hoče..a ti se potrudi i budi jači od vremena.

--------------------------------------------------------------------------------

Onda kada si sam, blizu ili daleko dosta je da znas da te voli netko, netko tko ti prasta tvoje male lazi, netko ko te voli i svuda te trazi.

-------------------------------------------------------------------------------

Zelim ti biti san u najljepsoj noci, rijec ljubav sto niz usne ce proci, misao sto po glavi ti se mota, zelim biti samo veliki dio tvog zivota!!!

I sve sto zelis ti sve bih ti dala jer sto god pozelis ti velika zelja je mala. I necu da mislim na kraj ljepo mi je stobom jedno sigurno znam LUDA SAM ZA T O B O M!!!

Daj mi tvoje usne da na njima gorim daj mi tvoje srce vidis da te volim. Daj mi tvoju ljubav da bude samo moja sudbina sam tvoja.

Zivi, vristi, razbijaj i plesi, covjek je stvoren da gubi i grijesi. Prokockaj dane, prodivljaj noci jer se ni to jednom nece moci!

Najteze je cekati onog tko nece doci,jer daljina je razlog da se ne vidimo al ne i da se zaboravimo. Vjeruj mi samo ovo: i samoca je lijepa u mislima s tobom.........

Postoji jedna livada na kojoj cvjetaju ruze crvene,bjele,zute.Ruze koje se po mirisu daju prepoznati.Samo jednu poznati mogu, jer ona ima miris duse i miris ljubavi..a ta ruza si ti.

Saljem ti jedan zagrljaj jer te nema ovdje kraj mene. Saljem ti jedan poljubac jer su tvoje usne daleko od mojih. Saljem ti ovu poruku da shvatis da mislim na tebe..

Evo ti slika stalno je gledaj, ako me volis nikome je nedaj, ako ti srce za drugom pati, izvini mali i sliku mi vrati.

Grazia
10.10.06, 19:30
Volim te gledati ujutro dok spavas mirno, poremetiti ti sne, poskakivati te po licu, gledat te kako se zbog mene budis. Bit cu s tobom i nocas, tvoja MUHA! :zubo:

Volio bih da te oborim u krevet, da tamo ostanemo sto duze, da buncas zbog mene , znojis se i da ti tijelo gori zbog mene. Tvoj neodoljivi GRIP !!!!

Falis mi cijeli dan, cekam te, jedva cekam da te vidim na meni, da dodjem na tebe, da spavamo zajedno i budemo jedno.Voli te tvoja PIDZAMA :seljo:

Kad me imas, dobro ti je. Kad me liznes, vlazim se. Kad me palis, ja se zarim. Kad me sisas, ja se gubim. Kad se izgubim, ti me gasis... tvoja... CIGARETA! 8-)

Promonte vas obavjestava da ste preglupi za mobilno telefonitanje te Vas moli da se ostavite mobilnog i uhvatite lopate i krampa. Hvala na razumjevanju!

Tako lijepo lice, te njezne ruke, te tajnovite oci, zanosan pogled, sexi govor, poljubac ko u bajci, ma dosta o meni, kako si mi ti??? :hek:

AmADin_gospo
11.10.06, 09:35
haj vako, moja kolekcija SMS-ova u arhivi mobitela, za slanje ...

"Djevojke postaju žene onoga dana kad duboko u sebi osjete dovoljno čvrst razlog za to" :zubo:

"Molitva prije spavanja: Dragi bože što sudbinu skroji, pogledaj moj kurac kako stoji, daj mu pičke ko na zemlji kiše, ja ne mogu drkati više"

"Ja te draga jako vilom, daj mi pičke kad e molim, ljubav moja je bez kraja, natekla su moja jaja, moram jebat, nemam kuda, sperme su mi puna muda"

"Kad sam pao na zemlju pretvorio sam se u mobitel, to što sada diraš su moja jaja, i vidim sad po izrazu tvog lica da ti se sviđa"

"Kad umrem i postanem tijelo, obucite mi mangupsko odjelo, na grpbu mi posadite čićke, da se zna da sam uvijek volio pičke"

"Ova poruka sadrži Ultra-Ljubičaste zrake, Kod normalnih ljudi one izazivaju sljepilo, a kod sexualno nezadovoljenih izazivaju kratak osmijeh"

"Samo oni sa otvorenim umom, dobivaju mudrost, samo oni sa otvorenim srcem primaju ljubav, samo oni sa dobrim dupetom dobivaju poruke od mene"

"Zašto žene strašno vole da slušaju govor imama? zato jer svai govor počinje rečenicom"Ja veliki Imam ..."