PDA

View Full Version : Naši snovi - Što ste sanjali?

Stranica : 1 2 3 4 5 6 [7]

NIKITA_ST
13.06.13, 19:02
To je predivno. I ja sam je jednom sanjala, ali nisam vidjela lik nego samo jako svijetlo. I nije mi ništa govorila, ali sam osjetila neopisivu toplinu.

Imala sam jedan san davno i kao da je bila stvarnost,kao da sad sve vidim još uvik.
Usred noći probudi me osjećaj da je neko upali svjetlo...ono kad zatvorenih očiju osjetiš svjetlost kroz kapke.
Otvorim oči (valjda) i iznad mene stoji uz krevet nagnut čovjek zelenih blagih, nasmješenih očiju.Sagne se i poljubi me lagano,samo jedan laki dodir usana.Vidim mu lice iznad svog i oči.To je toliko stvarno bilo da sam ja skočila sigurna da je tu.
Naravno,bio je san,jer sam u tom trenu otvorila oči (valjda),a u sobi potpuni mrak,a na usnama još ostao osjećaj dodira.
Koliko god je bilo jezovito,toliko je bilo i predivno,jer od tog trena ja sam bila sigurna da me neko takav čeka u životu.Kao da mi je neko poručio,nisi sama,tu sam :smile:
Dok budem živa neću zaboravit taj san,to lice i oči.
Ma nije to bio san,bilo je to nešto više.

Luigi
14.06.13, 13:26
koje vi gluposti govorite, žene, to nije normalno u tri pm....
...evo, jebemu mater....čim sam pročitao par postova od količine ________ (sama ispuni prazninu) mi se osip pojavio.....

ma fala Vam.....:rofl:

NIKITA_ST
14.06.13, 19:32
:smile:

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/576576_497593560313089_768829627_n.jpg

NIKITA_ST
28.06.13, 15:41
a ništa...ko sad smi pisat od ovog pedera ( karakterna osobina),koji sere po tuđim snovima:gun:

Ramzes
29.06.13, 16:52
Sanjao sam da ću izaći iz Eurozone.
I ima da se obistini ... kad krenem kući iz Kraljevice nakon godišnjeg izaći ću. :a:

Juditha
29.06.13, 20:04
noćas, sjedim na nekoj stijeni i vidim u moru zmiju, onu istu zmiju koju sam sanjala noć prije (stvarno. probudila me kad se uvukla ispod moje jakne u smrtnom strahu)i pomislim-e nećeš me ti zajebavati više da ga jebeš. Zmija se lijepo izvuče iz mora na stijene i gleda di će krenuti a ja se uspnem glatkom liticom skroz na vrh. Pred vrhom pogledam dolje i prepadnem se, visoko je, ali onda osjetim da imam snage u rukama za takvih još deset, pomislim kako je fakat pametno što sam počela vježbati i bez problema završim penjanje.
E sad, lako za taj san i sve.
Ali, zmije u snovima znače samo jednu stvar.
I zar da ja, u ovim godinama bježim od toga?:jadan::auch:

Ramzes
30.06.13, 22:25
I ja sam sanjao jedno vrijeme zmije ... silu zmija, izviru na sve strane ... šta to znači? :misli:

Pčelicaa
14.07.13, 14:14
da mi je ispao zub, a drugi bio klimav.. probudim se jadna sva odmah brojila dal su mi svi zubi na broju! :down::auch:

Ramzes
16.07.13, 09:28
da mi je ispao zub, a drugi bio klimav.. probudim se jadna sva odmah brojila dal su mi svi zubi na broju! :down::auch:

To nije dobro ... :a:

Pčelicaa
16.07.13, 12:05
Ma kaže se da nije dobro. Al ja to svako malo sanjam. Jer mi je veliki strah ostati bez zuba ili ti ga krezuba. Pa valjda zato to stalno sanjam i umirem u snovima zbog zubića! :mama::seljo: