PDA

View Full Version : Naši snovi - Što ste sanjali?

Stranica : 1 2 3 4 5 [6] 7

Krimmy
25.12.09, 14:38
Lakše mi je kad vidim da nisam jedina s čudnim snovima :zubo:
Rijetko kad se u biti sjećam ujutro šta sam sanjala, ali ako je skroz čudan/smiješan ili pak grozan san ( tipa netko mi nekoga ubija, netko od meni dragih ljudi umire i sl. ) onda to zapamtim ( u takvim snovima oni uglavnom imiru nasilnom smrću :jadan:).
Jedan od onih čudnih/smiješnih koji sam davno sanjala, a koji ću definitivno pamtiti je taj da sam išla sa Shaquille O`Neal-om na, paz`te sad, dodjelu oscara (!!!!):lol:.
Nismo stigli na samu dodjelu ( probudila se, jebiga ), a on čovjek doš`o po mene kući i dok sam se ja spremala ( frizura, haljina i sl. ) on pio kavicu s mojim starim:lol:.

Nevermind
25.12.09, 14:53
evo san od prije nekih pola sata

izlazim iz auta u nekom gradu predvečer i penjem se uzbrdo
dobro poznajem ulice idem kod pazi sad nikite u glavi belan muzika
veze inače nemam di je šta u splitu ali još čudnije odjednom neki mafijaš
ubije svojeg tjelohranitelja to je slijedeća slika u snu
iz autobusa na stanici izađe žena u bundi i odlazi sa mafijašem smiju se
ja znam da će i nju ubit jer je nešto sumnja noć je već vidim ih u daljini
daleko su jedva nazirem tek sjene kroz žičanu ogradu
čuje se samo klik i onda tek pucanj a ja čuj ovo molim te
pokušavam se pretvorit u oblak u sapunice odnosno neku staklenu kuglu
da se uzdignem u zrak i vidim šta se desilo ali nemogu makar mi to ide inače
slijedeća slika je kafić odnosno skučeni šank za kojim užurbano radi puknuti
siva majica mislim da je imao i kapu djedmraza uglavnom za šankom je
jer je nekad konobario želi pokazati kako se to radi šta je ljubaznost ugostitelja
ja ga hvalim i stavim neku ogromnu krpu kuhinjsku između njega i sebe
da dočaram nikiti evo nje odjednom opet u snu pored mene kako je gadno
kad si sam na šanku piješ kavu a konobar šuti i gleda nekud u daljinu
ona razgovara sa jednim od dva tipa na dalmatinskom slengu ja razumijem
ali nemogu se ubacit u razgovor tek nešto malo o sinovima mojim i njenim
u licu izgleda sasvim drukčije nego na javi kao jedna glumica iz serije naše
potražit ću na netu sliku uglavnom kao da ne čuje što joj govorim baš
još se sjećam prije buđenja da je nekakvo šišanje koštalo četiri milijuna
umjesto dvije tisuće eto to je sve
uz napomenu da su mi snovi u pravilu još nepovezaniji besmisleniji od ovog

NIKITA_ST
25.12.09, 20:27
evo san od prije nekih pola sata

izlazim iz auta u nekom gradu predvečer i penjem se uzbrdo
dobro poznajem ulice idem kod pazi sad nikite u glavi belan muzika
veze inače nemam di je šta u splitu ali još čudnije odjednom neki mafijaš
ubije svojeg tjelohranitelja to je slijedeća slika u snu
iz autobusa na stanici izađe žena u bundi i odlazi sa mafijašem smiju se
ja znam da će i nju ubit jer je nešto sumnja noć je već vidim ih u daljini
daleko su jedva nazirem tek sjene kroz žičanu ogradu
čuje se samo klik i onda tek pucanj a ja čuj ovo molim te
pokušavam se pretvorit u oblak u sapunice odnosno neku staklenu kuglu
da se uzdignem u zrak i vidim šta se desilo ali nemogu makar mi to ide inače
slijedeća slika je kafić odnosno skučeni šank za kojim užurbano radi puknuti
siva majica mislim da je imao i kapu djedmraza uglavnom za šankom je
jer je nekad konobario želi pokazati kako se to radi šta je ljubaznost ugostitelja
ja ga hvalim i stavim neku ogromnu krpu kuhinjsku između njega i sebe
da dočaram nikiti evo nje odjednom opet u snu pored mene kako je gadno
kad si sam na šanku piješ kavu a konobar šuti i gleda nekud u daljinu
ona razgovara sa jednim od dva tipa na dalmatinskom slengu ja razumijem
ali nemogu se ubacit u razgovor tek nešto malo o sinovima mojim i njenim
u licu izgleda sasvim drukčije nego na javi kao jedna glumica iz serije naše
potražit ću na netu sliku uglavnom kao da ne čuje što joj govorim baš
još se sjećam prije buđenja da je nekakvo šišanje koštalo četiri milijuna
umjesto dvije tisuće eto to je sve
uz napomenu da su mi snovi u pravilu još nepovezaniji besmisleniji od ovog

:rofl::kiss:

ti su pucnji sigurno zato jer si kroz san čuja petarde vani

a to šta sam te ja ignorirala u snu,to znači da neću kad jednom dođeš u split

i da puki neće konobarit:rofl:

i ja sam tebe sanjala,al da me ubiješ sad se ne sičam šta

sičam se jedino da smo se kao slučajno dotakli rukama:lol:

e...i da si bija obučen cili u crno:zbunjeni:

Isidora
06.01.10, 11:23
sanjala sam aleksandru grdić kako me vodi kod svog psihijatra, kao dobar je on će meni pomoć

Cicimici
06.01.10, 11:28
mačku koja skače do plafona
čovjeka koji živi u rupi u zidu
drvene podove
roze zidove
žice koje vire iz zidova

umorim se sanjajući

Cicimici
06.02.10, 18:18
da je dani došla kod mene

becar
05.03.10, 22:00
Sanjao sam kako se mazikam pod plahtom s malom i ajd idem joj skinuti gaće, skinem gaće, kad ono još jedne ima :a: ...ajde skinem i te gaće...kad ima još jedne...ma kvragu kako se sve več zahuktalo idem ja njih malo smaknut u kraj i zavuč karu u vruču dubinu...kad ono :s: otpade mi glavić :a: krute mazo...koji k... wtf? i te fore...uzeo ga u ruku i gledam kako se otkaćio, niđe krvi nema, jednostavno otpo ko pupak od bebe :auch:
Pitam se ja sad, kakvo li je značenje takovog imbecilnog sna :lol:

Cicimici
05.03.10, 22:06
Sanjao sam kako se mazikam pod plahtom s malom i ajd idem joj skinuti gaće, skinem gaće, kad ono još jedne ima :a: ...ajde skinem i te gaće...kad ima još jedne...ma kvragu kako se sve več zahuktalo idem ja njih malo smaknut u kraj i zavuč karu u vruču dubinu...kad ono :s: otpade mi glavić :a: krute mazo...koji k... wtf? i te fore...uzeo ga u ruku i gledam kako se otkaćio, niđe krvi nema, jednostavno otpo ko pupak od bebe :auch:
Pitam se ja sad, kakvo li je značenje takovog imbecilnog sna :lol:naravno da ima značenje
ako ti mala ne da u roku tri dana....otpast će ti glavić
da, da....:hek:

becar
05.03.10, 22:09
naravno da ima značenje
ako ti mala ne da u roku tri dana....otpast će ti glavić
da, da....:hek:
Samo ti mene phrcaj, da ti neb zaškripila pica ko u deby :lol:

Cicimici
05.03.10, 22:12
baš me zanima kako joj škripi
to nikad nisam čula:a:

ti se javi za tri dana da znam kako si:rofl:

strumpfeta
06.03.10, 09:13
Pitam se ja sad, kakvo li je značenje takovog imbecilnog sna :lol:

:auch::auch::auch::auch:stvarno,becar,ti bi i malo žešćeg psihića ostavio bez texta!:rofl:
OTsanjala sam potres,a ustvari tresao se samo naš krevet:rofl::rofl::rofl::rofl:

ŽIVADINKA
08.03.10, 22:38
Sanjam ja kako šetkam gradom:crta:.Kad prolazi moja bivša mušterija,a ono frizura konda ju je netko počešljao petardom.:strasko:
Probudim se s idejom da potražim posao:kava:

Luigi
08.03.10, 22:42
Sanjam kako jedem druge...i staro i mlado....polako s guštom proždirem....
Onako je polumrak kao na pozornici...
...a ja ih jedem i jedem...
...počne neka sjebana svirka, mislim da i je neka meni poznata pjesma al je onak razvučena kao da gramafon nema snage...
....upale se sva svjetla, znam jer ne mogu gledati od njih al je svejedno mrak, osjetim toplinu na licu, pljesak se čuje...
...i onda scena koja me najviše trgne (obično me grč u nozi uhvati pa se probudim 5:49 (u 5:50 se dižem)) :
to je samo moja glava na stolu sa rupom, rupa je kod vrata pa kad god nešto pojedem to stalno pada ispod stola
...uglavnom skuzio sam da stalno jedem sebe...

becar
08.03.10, 23:17
Sanjam kako jedem druge...i staro i mlado....polako s guštom proždirem....
Onako je polumrak kao na pozornici...
...a ja ih jedem i jedem...
...počne neka sjebana svirka, mislim da i je neka meni poznata pjesma al je onak razvučena kao da gramafon nema snage...
....upale se sva svjetla, znam jer ne mogu gledati od njih al je svejedno mrak, osjetim toplinu na licu, pljesak se čuje...
...i onda scena koja me najviše trgne (obično me grč u nozi uhvati pa se probudim 5:49 (u 5:50 se dižem)) :
to je samo moja glava na stolu sa rupom, rupa je kod vrata pa kad god nešto pojedem to stalno pada ispod stola
...uglavnom skuzio sam da stalno jedem sebe...

:a: jel gore to il kad ti otpane glavni dio kurca ko meni, dalo bi se raspravljat...

Cicimici
09.03.10, 10:09
sanjala da se udajem, a nemam čarape
kao bio neki praznik i nije ništa radilo i nisam ih imala gdje kupiti

Baduro
10.03.10, 19:48
Često sanjam da letim, to mi je najlijepsi san... :rofl:

oblak24
05.06.10, 10:58
teške gluposti, sinoć sam pogledala par epizoda Dr. Housea baš pred spavanje, pa valjda od toga:

sanjala sam kao da sam neka vrsta znanstvenika, da se mučim s nekim stvarim iz fizike, čitam neke novine u kojima su znanstvene novosti, tak neš

i probudim se i ponavljam riječi 'egzoskilet, egzogelet'...

nekad se znam probuditi tako da ponavljam riječi neke pjesme, a danas neka sranja... :auch:
tak mi i treba kad gledam zastrašujuće stvari pred spavanje...

Cicimici
13.07.10, 10:02
potres
a možda je to muž hrkao:rofl:

šit

mags
13.07.10, 13:50
već par dana sanjam kolegu s posla da je smršavio :misli: :zbunjeni:

oblak24
21.07.10, 11:02
Dečka u kojeg sam bila zaljubljena čitavu srednju školu. Sinoć sam gledala neki film sa onim glumcem The Rock koji neodoljivo u faci podsjeća na ovu moju simpatiju. Valjda zato. :cerek:

tonkica051
15.09.10, 08:28
očito me žestoko muči posao :ff:

sanjala sam potres, family na okupu (mama, tata, sestra, ja), a ono drma li ga drma....nije se ništa srušilo, al sam se probudila sva u strahu, jel to bio san ili java :a: :auch:

piskavac
15.09.10, 20:50
očito me žestoko muči posao :ff:

sanjala sam potres, family na okupu (mama, tata, sestra, ja), a ono drma li ga drma....nije se ništa srušilo, al sam se probudila sva u strahu, jel to bio san ili java :a: :auch:

A možda te je netko stvarno, drmao?

tonkica051
15.09.10, 20:56
A možda te je netko stvarno, drmao?

nije, spavam sama :raspa:

al stvarno je bio potres u 4 i 15 :a:

a ovo bilo u 3 i 10 :a: :auch:

britak
17.09.10, 15:18
nije, spavam sama :raspa:

al stvarno je bio potres u 4 i 15 :a:

a ovo bilo u 3 i 10 :a: :auch:

to sam ti ja doša na krilima ljubavi...al si ti sjebala, kad si ušla u progrešan san!:lol:

tonkica051
18.09.10, 00:35
to sam ti ja doša na krilima ljubavi...al si ti sjebala, kad si ušla u progrešan san!:lol:

jbt...da nisi ti ušao u pogrešan stan :misli: :a: :auch: :rofl:

britak
18.09.10, 08:27
jbt...da nisi ti ušao u pogrešan stan :misli: :a: :auch: :rofl:

Ma jok, to sam te ja drmusao, i vukao u "naš" san, al ti svejedno taka neodlučna ode u krivi...:auch::rofl:

danijelius
03.11.10, 12:00
da mi je muž uskoro bivši hvala dragom bogu silovao i dijete

probudi me zemljotres srećom

tonkica051
03.11.10, 13:47
da mi je muž uskoro bivši hvala dragom bogu silovao i dijete

probudi me zemljotres srećom

:a:

prestrašno :a: :grli:

becar
21.12.10, 21:06
Nešto jako slično ali ja sam ga pretvorio u vic...

...pobjegao sam iz zatvora neđe u Bosni, ne znam kako al uteko im avionom. I letim ja avionom kad ono brdo! Ja brže u rikverc okrenem kad ono taman ove guske što lete na jug...i srušim se, i preživim...nisam znao gdje sam, dok me nisu uhvatili malo iznad ¨jajca¨ :))) Pederi jedni!

miggy
23.12.10, 21:34
Nešto jako slično ali ja sam ga pretvorio u vic...

...pobjegao sam iz zatvora neđe u Bosni, ne znam kako al uteko im avionom. I letim ja avionom kad ono brdo! Ja brže u rikverc okrenem kad ono taman ove guske što lete na jug...i srušim se, i preživim...nisam znao gdje sam, dok me nisu uhvatili malo iznad ¨jajca¨ :))) Pederi jedni!

Dobro je da te nisu uhvatili j negdje oko siska:lol:

Ramzes
24.12.10, 12:58
Sanjam ono "Od sumraka do zore" podij, ali u mojoj kancelariji, i izlazi Selma Hayek i vrti guzicom, one perke na glavi i ona žuta zmija, i tako ide premam meni, vrti guzicom, pa onu zmiju baci i vrti guzicom, uzme bocu tekile pa proljeva niz nogu, a ja potegnem cug a ona vrti guzicom, pa mi okrene tu guzicu i vrti mi guzicom pred nosom, a meni ruke vezane za tastaturu, moram pisati neke tabele za Upravu, počne mi se dizati kad me šef odalami jer imam rok, a Selmica pomakla tange i primiče mi kokicu prema licu, ja da zaronim, a ona baba iz Uprave joj gurne guzicu u stranu ... i tako se evo probudio za računarom na svom radnom mjestu i imam posla za ubit' se.
:auch::auch:

Turki
27.12.10, 12:04
A ramzo nije tebi lako na poslu,nedaju ti ni da Selmu u snu sprašiš :ceka:

a da probaš koju babu sa posla sanjat :misli: možda te nebi budili :t:

Bozanstvena
27.12.10, 12:08
A ramzo nije tebi lako na poslu,nedaju ti ni da Selmu u snu sprašiš :ceka:

a da probaš koju babu sa posla sanjat :misli: možda te nebi budili :t:

mislim da bi se u tom slucaju sam probudio, od soka .. mozda bi mu cak i srce zastalo ne momenat :auch:
bolje nek sanja selmicu :rofl:

Cicimici
01.04.13, 20:50
da me treba pitati povijest, a ja ništa nisam učila:rofl:

Juditha
23.05.13, 13:58
Danas, ja izlazim iz autobusa ispred Rijeke, na zelenu livadu, brdovitu, kao što su livade uokolo prigorskih sela, na kraju te livade malena hrid, štrši visoko iznad mora koje se plavi onom mojom najdražom navy-blue bojom, prepuna cvijeća u cvatu, prekrasna. Ispred mene niz gudura koje kližu u ponor, vukući za sobom tu sjajnu zelenu travu i svaki mi je korak upitan, ako se oslonim jače u koraku može me povući jedna od njih, a želim doći do te hridi. Pored mene, moje su tri prijateljice, jedna prijateljica a dvije žene kao kolateralna okolnost našeg prijateljstva; jedna je njezina bivša a jedna sadašnja cura. Moja je sva pažnja usmjerena na nju, jer ona je naivno i brzopleto biće koje se vodi osjećajima, a one su matematički nadarene cure koje će se snaći za sebe. Mi prelazimo tu livadu i ja sa te hridi zakoračujem u mračnu ulicu, splitsku, uz zgradu Dalmacije i meni u susret prilazi Mourinho. Ja zastanem i obraćam mu se na engleskom-pitam ga ima li volje i vremena popiti kavu sa mnom, kao čovjek sa ženom, ne kao slavni trener sa nepoznatom ženom željnom slave. On pristaje i mi sjedimo u kafiću dugo, nitko ne obraća pažnju na nas, jer kako bi On sjedio sa mnom, to je samo netko tko sliči na njega, ustajemo i odlazimo zajedno i onda...
Moja kćer kaže da puše vjetar i pada i kiša i da ju treba voziti do glazbene škole udaljene 200 metara!:ceka:

Ramzes
23.05.13, 14:57
Prije neki dan, bilo mi je teško, sve se sakupilo, ležim i srce udara k'o ludo, zrak me guši, i tako zaspah ... i pojavi mi se glavom i bradom On, Glavni režiser .... krenuh da kleknem pred njim, a on se nasmiješi i reče:
"Nema potrebe, ustani. Došao sam ti reći da sam te htio uzeti sebi za 15 dana, ali dat ću ti šansu - počni živjeti bez briga i sve će biti dobro.:t:"
Iskoristih priliku da ga pitam:
"A žena, šta sa njom?"
On: "Ne brini se, mi se i o njoj brinemo."
Zatim dođe neka djevojka duge crne kose, uze me za ruku i ... poletjesmo kroz svemir, obilazeći planete ...

NIKITA_ST
27.05.13, 17:24
zanimljivo
...a ja sanjala Gospu preksinoć
zaboravila sam san,imao je neku radnju,al nisam i neću zaboravit osjećaj kao u stvarnosti,kad me neko kao upoznao sa Gospom i kaže evo,ovo ti je Niki...a ona kaže uz široki osmijeh " Draga moja" i zagrli me tako jako da sam i u snu isjetila stisak :smile:
Počnem plakat od ganuća,naravno :rofl:

E sad...nešto što mi uopće nije bilo čudno u snu,al kad sam se probudila hahahaha
Gospa je bila Woopy Goldberg i to sa žarko crvenom šminkom na usnama:lol:

nema veze koji lik je imama...ja znam da mi je došla u san i zagrlila me...to je bitno :cerek:

Cicimici
28.05.13, 19:01
:rofl::rofl:ovo bi neko trebao analizirati

NIKITA_ST
12.06.13, 21:50
čije?:ceka:

jude fantazira,ramo izmišlja...jedino ja sam munjena:rofl:

Mademoiselle_
13.06.13, 17:21
zanimljivo
...a ja sanjala Gospu preksinoć
zaboravila sam san,imao je neku radnju,al nisam i neću zaboravit osjećaj kao u stvarnosti,kad me neko kao upoznao sa Gospom i kaže evo,ovo ti je Niki...a ona kaže uz široki osmijeh " Draga moja" i zagrli me tako jako da sam i u snu isjetila stisak :smile:
Počnem plakat od ganuća,naravno :rofl:

E sad...nešto što mi uopće nije bilo čudno u snu,al kad sam se probudila hahahaha
Gospa je bila Woopy Goldberg i to sa žarko crvenom šminkom na usnama:lol:

nema veze koji lik je imama...ja znam da mi je došla u san i zagrlila me...to je bitno :cerek:

To je predivno. I ja sam je jednom sanjala, ali nisam vidjela lik nego samo jako svijetlo. I nije mi ništa govorila, ali sam osjetila neopisivu toplinu.