PDA

View Full Version : Naši snovi - Što ste sanjali?

Stranica : 1 2 3 4 [5] 6 7

Ramzes
20.07.09, 10:38
Sve pogrešno-zmije su falusni simbol i uvijek predstavljaju seks-manjak, želju, strah
bistra je voda u redu
al ulovit ribu-to jest problem.
Šta tvoj san znači-ne bih javno...:zubo:

Može bit' to za zmije ... kad god sam presušio sanjao sam kako mi zmija stoji iznad stomaka i gleda me okicama. Kad se probudim, nigdje okica ... samo moja zmija stoji uspravno. :lol:

Ma to za ribe je 100% tačno! Pred odbranu diplomskog sanjao sam da sam upecao šarana. I to komadinu od 24 kg! :cheer::cheer::cheer: To mi je najveći ulov! :s::s::s:

Irina
29.08.09, 02:58
Lutke. Kasnije se u snovima pojavljuju žena i muškarac, preslika tih lutaka. Tada slijedi drugi dio.
Mnoštvo ljudi. Polukružno mjesto, šikara, drveće, voda. Ljudi čekaju, šute, kao odstuni su, ali začuđeni, daleki. Prilazi automobilom žena, u njemu djeca sa lutkama (lutke su nevjerojatno slične ženi i muškarcu koji su preslika) i drvenom kutijom, izlazi iz automobila njoj poznati čovjek, vrišti, trči prema gomili, želi se spasiti od nečega, a žena naređuje ostalima neka ga uhvate govoreći im kako je on bolesnik, a on se brani, moli ljude neka mu pomognu, da vjeruju njemu, a ona ne odustaje od optužbi da je on bolesnik. Ljudi blijede, automobil je već prije nestao. A još prije svega toga su žena i "bolesnik" bili prijatelji, vrlo prisni i pomagali jedno drugome da dođu do rješenja kako da spase ljude od poplava koje su prijetile mjestu i ljudima.

Zanimljiv je svijet snova. Ne znamo što će nas dočekati u snovima. U tome leži slatka "patnja".
Svima ugodno boravljenje u svijetu snova!

insomnia_88
29.08.09, 03:24
sanjala sam da sam bila kod psihologa :smile:

tonkica051
29.08.09, 09:49
sanjala sam da sam bila kod psihologa :smile:
i šta ti je rek'o :misli: :zubo:

a ja sanjala da sam partijala po vani noćas :auch:

hujiko
30.09.09, 19:57
sanjala sam prvi snijeg, ali mi se čini da je to bilo zbog otvorenog prozora i nedostatka pokrivača.

kutije
02.10.09, 13:59
uf, jucer san sanja jednog prijatelja,
bia je cili smusen, nekako zabrinut,zacahuren, tesko je disa, nesto ga je mucilo, nekako je bia nepristupacan,
nismo se culi koi misec,
nazoven ga ja danas,
a on kaze da je prominia posa, vozi se u onom kombiju blindiranon, s parama.:zubo:

oblak24
03.10.09, 19:43
sanjala sam da je moj ujak napravio ugovor sa kinezima (ili japancima, ne znam točno) o uvozu nekog žutog gaziranog pića. onak totalno žuta boja ko kora od limuna. bilo mi je tu nešto čudno pa sam uzela jednu bocu tog pića da pogledam i počela sam čitati sastojke... sumnjala sam u kvalitetu tog pića jer kao kosooki nikad niš ne naprave kak valja (to si ja mislila u snu)... i probudila me baš tada budilica :cerek:

emica
03.10.09, 20:54
zupu u "večeri za 5" :lol:

ttonny
03.10.09, 21:00
Da nisam psiholog rekao bih da ono što sam sanjao sinoć/jutros nema veze s mojim željama. :) Ovako, morati ću se potruditi da se san ostvari. :)

Stog
04.10.09, 17:59
Sanjao da sam bio u partizanima i derao zeca koji je i mrtav ispuštao neke čudne zvukove.:auch:

SisA
05.10.09, 00:30
http://thefastertimes.com/famehype/files/2009/09/a_megan-fox11238345743.png

Sister of Mercy
07.10.09, 18:03
sanjala sam da mi je ispalo 4 zuba
i da sam ih drzala u ruci
i gledala u ogledalo kako to sad izgleda

Mademoiselle_
07.10.09, 19:31
Sanjala sam bivšeg...a mrzim bivše sanjati!

Mademoiselle_
07.10.09, 19:32
sanjala sam da mi je ispalo 4 zuba
i da sam ih drzala u ruci
i gledala u ogledalo kako to sad izgleda

auuuu..ne valja to sanjati..ja mrzim kad sanjam da mi zubi ispadaju:jadan:

cariblanco
07.10.09, 20:17
sanjao sam da sam mršav:cerek:

strumpfeta
08.10.09, 09:29
nešto zločesto....:smile:

Sister of Mercy
08.10.09, 19:34
auuuu..ne valja to sanjati..ja mrzim kad sanjam da mi zubi ispadaju:jadan:

trazila sam znacenje i nije tako crno
pise ako sanjas da progutas zube da si mozebit trudan
sreca pa sam ih ja u ruci ugledala i bili su svi na broju :smile:

da nastavim tematski:
sanjala sam: pred mrak parkirano auto ispod divnog stabla
i da me je jedan bivsi vozio negdje i da smo stali ispred tunela koji je bio zatvoren

Mademoiselle_
08.10.09, 19:39
trazila sam znacenje i nije tako crno
pise ako sanjas da progutas zube da si mozebit trudan
sreca pa sam ih ja u ruci ugledala i bili su svi na broju :smile:

da nastavim tematski:
sanjala sam: pred mrak parkirano auto ispod divnog stabla
i da me je jedan bivsi vozio negdje i da smo stali ispred tunela koji je bio zatvoren

Ja sam čula i doživjela(ne ja osobno)...kažu da kad sanjaš da ti zubi ispadaju da će netko umrijeti.To mi je mama sanjala i sutradan dolazi vijest rođak mi poginuo.Mislim nije da nešto vjerujem u to..ali stvarno ne volim sanjati zube:smile:

OT
Zmije ne da mi se ni prepričavat san,fuj

Mademoiselle_
14.10.09, 13:57
Sanjala sam zube...oooooo...mrzim to sanjati iskreno:jadan:

Kalašnjikov
27.10.09, 21:39
sanjao sam da me boli zub i kad sam se probudio stvarno me bolio:mama:

loomi
13.11.09, 15:10
Ja ne znam lijepo sanjati. Uvijek sam u svojim snovima neki fighter. Osloboditelj Amerike.

piskavac
22.11.09, 00:47
Sanjao sam da jedem kruh sa eurokremom u kojeg je bilo uribano malo mrkve.

Bizarno zar ne?

emica
22.11.09, 00:49
zadnje šta sam sanjala bilo je nešto ružno....:down:

driva
22.11.09, 00:50
sanjao sam da je ima

Cicimici
22.11.09, 01:41
prije par dana sam sanjala da je bijeli golub ubio velikog bijelog zeca koji je imao zeleni pleteni kaputić na sebi

ne pijem alkohol, ne uzimam drogu

driva
22.11.09, 01:49
pojma nemam sto znaci to

Cicimici
22.11.09, 01:54
ne znam ni ja al skroz čudan san

driva
22.11.09, 01:57
golub ubio zeca kazes ... mislim da nije bash na dobro...

pitaj Tonku ... ona je iskusnija !

Cicimici
22.11.09, 01:59
:rofl:misliš da ona zna?
a zašto je zec imao kaputić i to zeleni

driva
22.11.09, 02:00
Da nije bio marsovac ?

Cicimici
22.11.09, 02:02
ne baš zec sa kaputićem
pletenim, zelenim

driva
22.11.09, 02:04
Pa, i marsovcima je hladno !
A kako je to golub ubio, s cime ?

Cicimici
22.11.09, 02:11
al nije marsovac
ne znam , valjda kljunom
onako kao što bi ga ubio sokol ili ko već
i odnio ga

driva
22.11.09, 02:13
Sutra ce ti neki seljo objasnit...

Cicimici
22.11.09, 02:13
misliš?:rofl:

driva
22.11.09, 02:16
100 %

danijelius
22.11.09, 08:32
da me "neko" pita koliko dugo mislim živit

Sister of Mercy
22.11.09, 12:35
kupatilo, vrucu vodu, pjenu od sampona
ono stojim pred kadom i radujem se toploj vodi
kad tamo dvije usle i pocele pomjerati neke ormare u kupatilu
sve spremno ceka a ja nikako da se okupam :misli:

puno sanjam vodu u zadnje vrijeme i neke sobe, sto hotelske sto privatne :zbunjeni:

mungo
23.11.09, 19:08
sanja san da me ugriza me pas za nogu(bedru),veliki smeđi,oštrih zuba....pa sta mi to dođe??:crta:

oblak24
09.12.09, 11:21
Vrlo bizaran san, moram priznati.
Radi se o nekoj mački, mužjaku, malo debljem, sa crno bijelim mrljama po sebi. Ono uobičajena mačka, samo što je ovaj bio jako brz i opasan. Ja sam se sa nekim ljudima skrivala od te mačke ili tako nešto, dok su ga neki pokušavali ubiti. On je radio neku štetu, mislim da je bio bolestan, zaražen ili tako nešto, i ljutit. Hm, osjećala sam se kao da gledam resident evil a najveća neman je upravo ta mačka. :a:

Sada ja sam neki dan, dok sam se na biciklu vozila, vidjela baš takvu mačku. Ali ne znam zašto mi se u podsvijesti povezala sa nečim tako užasnim. Hm

Inače, znam imati snove s takvim motivima - bolest, opasnost, sakrivanje. Osjećam se užasno dok to sanjam.