PDA

View Full Version : Naši snovi - Što ste sanjali?

Stranica : 1 2 3 [4] 5 6 7

tonkica051
31.05.09, 09:47
muci mene jos mnogo sta al sm nemocan:grli::cerek:

e jbg sad....baš si nezasitan :kava: :mig:

oblak24
31.05.09, 11:06
e ovak sanjala sam da su izmislili super maria ali u 3D
onda kak sam naišla na neke piliće i kvočku i pile se zakvačilo kvočki za vrat
pa sam sanjala još malo kvočki
pa kak sam na dvorištu i moram preć nekam prek
al neki veliki lav čuva taj dio.. uglavnom pređem ja nekak prek a kad tamo puno lišća nekakvih jagoda,
uberem dv-tri jagode i više nema
i još sam neš sanjala al se nemrem sjetit

Cicimici
31.05.09, 12:12
mislis da ti nebi bilo tako? probaj doc ali nemoj vodit djecu jadna djeca ostace gladna :lol::zubo::rofl::kiss:
a sam sanjao da sam u bosni i da berem tresnje u dvoristu ali nazalost to je bio samo san.:rofl::rofl::rofl: dobro da si me upozorio

:kiss:

Nevermind
31.05.09, 19:32
sanjao sam moju ružicu
palila me je ko šibicu
ček ... pardon to je po danu bilo :zubo:
OT
nešto jesam sinoć nemogu se sjetit sad

Foxy
31.05.09, 23:30
trgovinu životinja.
Imali su neke mačke ali su imali neke čudne noseve- ko prasići:auch:
A tu je bio i neki majmunić kome sam trebala obući majicu i tako sam se ja igrala sa svim tim životinjama:smile:

insomnia_88
03.06.09, 01:16
rijetko spavam, a kamoli sanjam..
..većinom su to snovi povezani o onome što razmišljam tijekom dana, šta me muči itd.

ali zanimljivo je da se na snove može i utjecati... :smile: tj. što i koga želimo sanjat :smile:

Mademoiselle_
03.06.09, 01:39
..većinom su to snovi povezani o onome što razmišljam tijekom dana, šta me muči itd.

ali zanimljivo je da se na snove može i utjecati... :smile: tj. što i koga želimo sanjat :smile:

A kako to utječeš na snove?:misli:

Skunk
03.06.09, 01:40
A kako to utječeš na snove?:misli:

Sanjala bi me ha ? :mala:

Kotacic
03.06.09, 01:57

ma da?
ajde reci tajnu, ja bih isto sanjala po želji :moli: :smile:

Skunk
03.06.09, 01:59
ma da?
ajde reci tajnu, ja bih isto sanjala po želji :moli: :smile:

Stavis moju sliku pod jastuk i garant me sanjas, ako stavis onu di sam u toplesu ne da ces me sanjat nego i posteno oznojit :mig:

Kotacic
03.06.09, 02:11
Stavis moju sliku pod jastuk i garant me sanjas, ako stavis onu di sam u toplesu ne da ces me sanjat nego i posteno oznojit :mig:

ajd dobro, probat ću...al nemoj da se ujutro žalim da sam sanjala čaka norisa recimo :zubo:

Skunk
03.06.09, 02:16
ajd dobro, probat ću...al nemoj da se ujutro žalim da sam sanjala čaka norisa recimo :zubo:
Ma ako on dodje dobit ce po njonji :dvoboj:

Kotacic
03.06.09, 02:18
Ma ako on dodje dobit ce po njonji :dvoboj:

:kiss:

idem uletit onda u snove :cerek:
laku noć

oblak24
03.06.09, 11:52
uf sanjala sam opet sranja... čudna neka
ovak... prof iz fizike je kao trebao nam pripremit ispit ali kad smo se okupili i došli on je počeo predavat, s tim da je u jednom trenutku uzeo neka tri šarafčića sa stola i bacio ih na mene...
onda sljedeće kaj sam sanjala al pravi horror je kao neki film batman, vidim nekog fiću ali sa rogovima, pazite... auto s rogovima... unutra sjedi frajer i kao veli ma inače volim ovako jednostavniji auto po danu (taj je frajer u stvari batman ili tak neš)
i sad najednom ja se nalazim u nekoj trošnoj kućici i oćeju me napast neke sablasti a dođe batman i ovom jednom isisa krv, sve bude onak uprljano i ja se izderem na njega da to sad počisti za sobom... onda izađem van a ono neki starci sa strane i vampiri se kao vratili i oćeju nam sisat krv i uhvati meni jedan nogu a ja svaki put oću da ga lupim nogom po bradi ali njemu niš i onda mi je rekao neš kao daj tu sad nožicu vamo, onak drži mi stopalo i oće ga ugrist.. probudila sam se što je najnevjerojatnije u nekoj čudnoj pozi i držim se onak dlanom za lice, tj pokrila sam dlanom lice... :a: koji užas
da, batman se nije pojavio da me spasi

insomnia_88
06.06.09, 04:05
sanjala sam da sam bila u casinu i gledala kako ljudi igraju.... svašta... :arc:

Mademoiselle_
06.06.09, 17:35
sranja,jebene noćne more

vekia
08.06.09, 17:43
zmije :roll:

-Lefix-
10.06.09, 10:39
Već par dana da sam dobio veće dobitke u casinu :ceka: :misli::a:

SHelly
13.06.09, 03:06
:a: da nosim crnu vencanicu sa nekim perlama, mozda i ukrasima u kosi... :a: :zzz:

Isidora
17.06.09, 06:28
da je uprava javila da nema ništa od godišnjeg
i da sam ih prek tel sterala u materinu

insomnia_88
17.06.09, 20:44
da sam bila na maturi,a da niš' nisam znala.. ukakila sam se...od straha... :a::rofl:

-Lefix-
17.06.09, 23:57
da sam bila na maturi,a da niš' nisam znala.. ukakila sam se...od straha... :a::rofl:

Ma nisi jedina...Sva sreća meni je dobro prošla :zubo:

MaLa GaRaVa
17.06.09, 23:59
Već par dana da sam dobio veće dobitke u casinu :ceka: :misli::a:

uh ja jučer dobila čak 50 kuna hahaha.... meni je to velik dobitak LoOl... :zubo:

insomnia_88
18.06.09, 00:02
Ma nisi jedina...Sva sreća meni je dobro prošla :zubo:

:rofl: ..a meni je prošla prije 2 godine, ne znam kog vraga sam ju oept sanjala.. :rofl:

bambikiller
18.06.09, 20:23
neki ludi san :rofl:
ja na mjesecu prodajem telefonske karte :auch:
jes da sam bio pijan-priznam ali nekuzim kako bas ja da radim za telecom :down:

aqua
23.06.09, 21:57
:rofl: ..a meni je prošla prije 2 godine, ne znam kog vraga sam ju oept sanjala.. :rofl:

ma biži, ja sam to sanjala kad sam bila na par ispita do fakultetske diplome...horor :a:
to mi je bilo gore od svih zmija, pauka i ostale gamadi šta sam je koji put sanjala...brrrr

a nedavno sam sanjala reprizu jednog ugodnog doživljaja (to mi se još nije dogodilo) i to blago poboljšanu verziju i onda mi zazvoni telefon jer je neka budala pogriješila broj u 7 uri ujutro...
http://s17.rimg.info/72d6ce25622ceae91babed6ba6af2175.gif

Isidora
07.07.09, 06:27
muldera i skali:zbunjeni:

milka
09.07.09, 00:02
snove....

becar
09.07.09, 14:56
Sanjao neku djecu kako nosam u crkvi a nikita bila na koru (onom balkonu u crkvi :zubo:) i nekako me čudno gledala, kao da se razočarala jer me je drugačije doživljavala na forumu..

Opet kako ono ko maca volim reč; niđe veze...

NIKITA_ST
09.07.09, 16:12
Sanjao neku djecu kako nosam u crkvi a nikita bila na koru (onom balkonu u crkvi :zubo:) i nekako me čudno gledala, kao da se razočarala jer me je drugačije doživljavala na forumu..

Opet kako ono ko maca volim reč; niđe veze...

:rofl::rofl::rofl:

tako je,niđe veze....nisam te tako gledala:smile::zubo:

Cicimici
14.07.09, 10:24
debelu zelenu mačku:a:

Jedinstvena
14.07.09, 13:24
Neku zmiju s dvije glave, fuj, to je već noćna mora, a ne san.:down:

NIKITA_ST
15.07.09, 19:29
već nekih 8 miseci,u prosijeku 5 puta tjedno sanjam istu osobu....jel to normalno:s:

2slow
16.07.09, 16:08
Ovisi...
o osobi koju sanjas i u kojem kontekstu sanjas...

Jedinstvena
17.07.09, 09:38
već nekih 8 miseci,u prosijeku 5 puta tjedno sanjam istu osobu....jel to normalno:s:

Ak ju voliš ili simpatiziraš- onda je san, to je O.K.
a ako ju ne voliš ili dapače, mrziš - onda je noćna mora - a i predugo traje....:kava:

Luigi
17.07.09, 09:56

jel opet mene??? nije da sam jako umišljen :D

ubaci malo ulja i prljavih krpica u san, pa će bit ujutro samo: hihihihi!

sanjao sam prije....sad ako i sanjam, ne sjećam se...al znam da nekad buncam na njemačkom (drugi mi rekli)

Isidora
17.07.09, 10:07
jel opet mene??? nije da sam jako umišljen :D

ubaci malo ulja i prljavih krpica u san, pa će bit ujutro samo: hihihihi!

sanjao sam prije....sad ako i sanjam, ne sjećam se...al znam da nekad buncam na njemačkom (drugi mi rekli)

lui sanja bambija:a:
EKšn!Ekšn!

Luigi
17.07.09, 10:22
lui sanja bambija:a:
EKšn!Ekšn!

odnosilo se na Nikitu, al da ne Bambo ne uvrijedi i njega sanjam...samo ne tako čedno kao Nikitu :D

Ramzes
17.07.09, 10:44
Neku zmiju s dvije glave, fuj, to je već noćna mora, a ne san.:down:

Sanjati zmije ili ribe u bistroj vodi znači brige.
Ubiti zmiju ili upecati ribu znači riješiti veliki problem. :t:

Ja često sanjam isti horor - da su otkrili da nisam položio neki ispit i da će mi oduzeti diplomu ... j...ti traume, kako se isprepadam! :auch:
A diplomirao ima skoro 10 godina. :arc:

Juditha
17.07.09, 16:26
Sanjati zmije ili ribe u bistroj vodi znači brige.
Ubiti zmiju ili upecati ribu znači riješiti veliki problem. :t:

Ja često sanjam isti horor - da su otkrili da nisam položio neki ispit i da će mi oduzeti diplomu ... j...ti traume, kako se isprepadam! :auch:
A diplomirao ima skoro 10 godina. :arc:

Sve pogrešno-zmije su falusni simbol i uvijek predstavljaju seks-manjak, želju, strah
bistra je voda u redu
al ulovit ribu-to jest problem.
Šta tvoj san znači-ne bih javno...:zubo: