PDA

View Full Version : Naši snovi - Što ste sanjali?

Stranica : 1 2 [3] 4 5 6 7

maniac
26.09.08, 16:39
Da se zhenim!?:auch:

dinek
05.10.08, 22:32
često sanjam da padam :a:

Angie
05.10.08, 22:33
često sanjam da padam :a:i ja :a: i onda se sva stresem u krevetu i probudim

Ivano
06.10.08, 11:17
i ja :a: i onda se sva stresem u krevetu i probudim
a na šta padneš:misli:

Angie
06.10.08, 11:25
a na šta padneš:misli:na krevet,prvo skočim pa padnem:zubo:

dinek
06.10.08, 11:40
i ja :a: i onda se sva stresem u krevetu i probudim

e da, i onda onaj strah par stotinki dok ne skužiš da si u svom toplom krevetiću..:jadan:

PADATI – osjećate se bespomoćno ili nesigurno, a znate kako vam se približavaju promjene koje nećete moći izbjeći (padati na početku sna, dok još nismo potpuno utonuli, predstavlja samo prelazak u dublju fazu sna)

oblak24
21.11.08, 10:33
cigare i kišu

Aldous
21.11.08, 17:49
Često sanjam glazbu. Ne znam što to znači. ali osjećaj kad shvatiš da je netko tu melodiju uglazbio je fenomenalan. Budi paranoju od neke više sile ili razine.

Aldous
21.11.08, 17:52
Imam i još nekih bolesnih snova o kojima je bolje ne pričati. Ali svi ih imamo. Pod' bolesnim' mislim na bizarne stvari poput odsjecanja glave i umatanja u tuđu vratnui arteriju...

oblak24
22.11.08, 20:16
onak više puta sam sanjala. nisam se ni naspavala koliko su me mučili. ne volim sanjat, fakat ne volim. evo reć ću samo o drugom. moj dečko i frendica u nekom bircu sjede i razgovaraju. ja odnekud dolazim. valjda sa wc-a i pitam njega oćemo ić. a on onako sjedi i ništa. ko ono dijete kada pitaš a on se nećka jer je upravo kod frenda i igraju ps3. tako i on. sjedi i ništa. ja njega onda upitah kao kaj ti nije stalo? ne znam otkud mi to. straši me pomisao da sam možda preljubomorna i posesivna. to ne valja, jel?
koji šugav filing uh mi je taj san stvorio

dijana25
24.11.08, 10:09
Ja sam sanjala da mi je bivši pronašao novu djevojku koja je više voljela papagaja (Riki is his name) od njega :zubo:. I onda je samo moj dragi rekao: da... Ove koje imaju Rikije su sad bolje od moje Dijane???:rofl: (živa istina...)

Mislim da sam konačno skroz prolupala :auch::arc::jadan:

Cicimici
24.11.08, 12:52
ja sam sanjala da smo ja, muž i djeca išli kod dani i zavodnika. cijeli dan smo bili tamo i ja očekivala sarme, a ne da nije bilo sarma nego nam nisu ništa dali jesti:a:.
i kad sam htjela da malo izađemo vani dani mi je samo odbrusila "A gdje bi ti, tu ispred zgrade. Šta ćemo tu raditi?"

:a::a:

slavonski_m
24.11.08, 13:02
sanjal sam da sam leptir.kad sam se probudil nisam znal dal sam človek kaj sanja da je bil leptir il leptir kaj sanja da je človek

konfucije:mig:

danijelius
24.11.08, 14:58
ja sam sanjala da smo ja, muž i djeca išli kod dani i zavodnika. cijeli dan smo bili tamo i ja očekivala sarme, a ne da nije bilo sarma nego nam nisu ništa dali jesti:a:.
i kad sam htjela da malo izađemo vani dani mi je samo odbrusila "A gdje bi ti, tu ispred zgrade. Šta ćemo tu raditi?"

:a::a: :a::rofl::rofl::rofl:pa normalno da neću s tobom napolje,pa da me opet odvedeš u prodavnicu:auch:
ja nisam ništa noćas sanjala,hvala bogu:zubo:

onem
24.11.08, 15:43
sanjala sam nedavno mog oca, bija je to jako cudan san... naime izgubila sam ga kad sam bila jako mlada, i bas sam tu vecer rekla ljudima da ga nikad nisam sanjala, i onda mi on dodje u snu... sicam se da smo bas lipo pricali, al se ne mogu sitit o cemu i sad me to jako muci...

milka
21.02.09, 08:39
A sanjala Luisov avatar...:lol:

Cicimici
17.03.09, 16:57
malu bebu u šoljici sa mlijekom i čokoladnim pahuljicama. možda mi je to od filma alisa u zemlji čuda.

požar, prljavu vodu i da sam otišla vani u kućnim papučama.

i da su žene u konzumu bile jaaaako ljubazne.
ah, u snovima je sve moguće.

agathaa
17.03.09, 18:17
neku krv, ranjene ljude...ma bolesno

ajs
17.03.09, 18:18
:a:

agathaa
17.03.09, 18:19
:a:
ne sanjam bas lijepe stvari u zadnje vrijeme:zubo:

ajs
17.03.09, 18:22
jedes previše povrča,

moraš jest više mesa :smile:

agathaa
17.03.09, 18:28
jedes previše povrča,

moraš jest više mesa :smile:
koliko bi krvi tek onda bilo:a:

onem
04.04.09, 22:09
jutros sam sanjala da ja i mama putujemo od negdi doma, bila je ogromna gužva i ona je bila umorna, rekla sam joj da stane negdi da se odmori i ona je rekla ok amo do restorana nešto poist, tamo smo poili neku kokoš, i dalje se ne sićam sna... al popodne kad smo išli do grada na kolodvor je bila ogromna gužva pa mi je ona rekla da sam vidovita... nije mi se prvi put takvo nešto dogodilo... čudno ha?

danijelius
05.04.09, 09:24
sanjala sam da mi se neko uvukao u krevet bez pitanja...probudim se..mačak pored mene
shvatim da to nije bio san:auch:

Nevermind
05.04.09, 10:33
sanjala sam da mi se neko uvukao u krevet bez pitanja...probudim se..mačak pored mene
shvatim da to nije bio san:auch:

mrnjauuuu :mig::cerek:
OT
neke besmislice uvijek sanjam

mags
05.04.09, 19:33
uf ne smim pričat , mal je zločesto :oops:

danijelius
05.04.09, 19:44
mrnjauuuu :mig::cerek:
OT
neke besmislice uvijek sanjam
http://www.seljacionline-forum.com/signaturepics/sigpic8230_9.gif:rofl:

danijelius
28.05.09, 12:03
sanjala sam da sam se slupala u nekom busu,
sanjala sam neke mrtvace,prevrnuta konjska kola i cigane kako bacaju kovčeg u rjeku
sanjala sam da mi je djete došlo krvavo i ne može pričat
sanjala sam da mi je mama rekla da tate više nema i onda se počela smijat,a ja njoj kažem da crkne:a:
i još svašta nešto ružno,a inače skoro nikad ne pamtim snove,a sad sam sve popamtila kad ne treba:s:

becar
28.05.09, 14:45
Sanjao sam kako ispucavam tri hitca u glavu nekom liku...:s:

Cicimici
28.05.09, 19:52
sanjala sam da sam se slupala u nekom busu,
sanjala sam neke mrtvace,prevrnuta konjska kola i cigane kako bacaju kovčeg u rjeku
sanjala sam da mi je djete došlo krvavo i ne može pričat
sanjala sam da mi je mama rekla da tate više nema i onda se počela smijat,a ja njoj kažem da crkne:a:
i još svašta nešto ružno,a inače skoro nikad ne pamtim snove,a sad sam sve popamtila kad ne treba:s::kiss:

ja sanjala sa sam u nekom dvorištu i u nekom stablu vidim zmiju. ta se zmija pretvorila u lane.

skunk, znaš li ti zašto sam to sanjala:rofl:

tonkica051
29.05.09, 00:02
zaspala sam za vrijeme utakmice i sanjal sam........nogomet, da smo na utakmici, da navijamo :mama::mama:

moj život je nogomet, moji snovi su nogomet :mama::mama:

ajs
29.05.09, 00:27
neki dan sam sanjao da sam u šumi i da me ganja nešto crno , uspio sam pobjeć mada je bilo gusto, preko vode do slobode

cudno mi je da sam se toga sjetio popodne u Konzumu kupujući žvake i sok , a ne to jutro:rofl:

oblak24
29.05.09, 15:26
erm sanjala sam kak si je neka žena, kao to sam gledala negdje na tv-u ili čitala novine, umjesto vibratora gurnula zmiju, zmija je kakti zapela u njenoj vagini i nije mogla izać van pa se počela hraniti tom ženom i onda su doktori morali izvlačiti debelu zmijurinu iz te žene :a: :bljak: :horror:
ne znam jesu mi takvi snovi od hororaca ili od ovih ljigavih stvari što možemo vidjeti po medijima

tonkica051
29.05.09, 16:12
erm sanjala sam kak si je neka žena, kao to sam gledala negdje na tv-u ili čitala novine, umjesto vibratora gurnula zmiju, zmija je kakti zapela u njenoj vagini i nije mogla izać van pa se počela hraniti tom ženom i onda su doktori morali izvlačiti debelu zmijurinu iz te žene :a: :bljak: :horror:
ne znam jesu mi takvi snovi od hororaca ili od ovih ljigavih stvari što možemo vidjeti po medijima
od zagorenosti, od zagorenosti :jadan: :rofl:

oblak24
29.05.09, 16:19
ne kužim... O.o

tonkica051
29.05.09, 16:27
ne kužim... O.o

zagorenost=no sex :mig:

e sad, ovo tvoje je još pomiješano sa nekim horor elementima.....friki :a: :lol:

oblak24
30.05.09, 13:09
iso miki nikad čula za zagorenost... jedino kaj meni može bit zagoreno je hrana u tavi :lol:

zavodnik
31.05.09, 07:28

:a::a:mislis da ti nebi bilo tako? probaj doc ali nemoj vodit djecu jadna djeca ostace gladna :lol::zubo::rofl::kiss:
a sam sanjao da sam u bosni i da berem tresnje u dvoristu ali nazalost to je bio samo san.

tonkica051
31.05.09, 09:15
mislis da ti nebi bilo tako? probaj doc ali nemoj vodit djecu jadna djeca ostace gladna :lol::zubo::rofl::kiss:
a sam sanjao da sam u bosni i da berem tresnje u dvoristu ali nazalost to je bio samo san.

jadni švaler...muči ga nostalgija :jadan: :grli:

zavodnik
31.05.09, 09:45
jadni švaler...muči ga nostalgija :jadan: :grli:muci mene jos mnogo sta al sm nemocan:grli::cerek: