PDA

View Full Version : Naši snovi - Što ste sanjali?

Stranica : 1 [2] 3 4 5 6 7

becar
28.06.08, 00:17
U zadnje vrijeme kao da ne sanjam ili sam oglupavio pa se ne mogu sjetiti...
A zadnjeg sto se sjecam je Stipe Mesic i ja na kavi,,,blage veze nemam kakve je to veze imalo sa mojim životom...:misli:

tonkica051
29.06.08, 13:54
U zadnje vrijeme kao da ne sanjam ili sam oglupavio pa se ne mogu sjetiti...
A zadnjeg sto se sjecam je Stipe Mesic i ja na kavi,,,blage veze nemam kakve je to veze imalo sa mojim životom...:misli:
:lol: valjda si negdje čitao "na kavi sa mesićem"...pa i ti ošo u snovima na kafu s njim :lol:

noćas sanjala nekog slona :a: :misli: :lol:

Mademoiselle_
16.07.08, 21:01
Sanjala sam da je opet rat.
Čitava rodbina mi se skupila u vikendici i odjednom granata pade i mi počeli bježati..i ja se okrećem nikog od moje obitelji nema i ja sad ne znam šta ću da li da se vratim ili nastavim,jer tamo sve gori i odjednom tata tu i tetka mi i mi idemo dalje,popeli se na neku kuću i taman se odmorili kad nam javljaju da će baš tu granata pasti..
i onda me odjednom prebacuje,ja u Mostaru,kao smirilo se malo stanje..ali čitav grad porušen.Ne znam da li da se zovem Marija ili Selma,niti šta mogu biti Hrvat ili Musliman...

jeben san,posjetio ne na nešto užasno ružno,ni ne shvaćamo koliko smo sada sretni nakon svega

milka
17.07.08, 00:18
Smajleke...

xlavier
14.08.08, 14:21
Ja inače jako rijetko sanjam i onda kada sanjam sanjam svoju bivšu curu! Tako da se može reći da u principu mrzim sanjat!!! grrrr....

botunchek
15.08.08, 20:00
neš groznoga noćas, tj imala jako loš san :odraz:

dekijano
16.08.08, 14:05
retko sanjam ali san pre neku noc sanja da san se slupa sa kolima!!!

oblak24
28.08.08, 16:14
da mi se dečko zdebljao i dobio ženske crte lica i da se nije htio maziti, a u sobi je bilo vlažno, hadno i neudobno

Zigi
28.08.08, 20:25
neman pojma šta sanjam, to zaboravim čim oči otvorim....:kava:

skeletor
01.09.08, 12:15
sinoć cilu noć sanja zmije i da sam ćelav,bolesnooo

Sini_kuzma
01.09.08, 14:57
sanjam kako nista ne sanjam....:misli:

becar
01.09.08, 23:20
Sanjam neke jebačine...bemti led tko bi znao zašto...

tonkica051
02.09.08, 04:28
Sanjam neke jebačine...bemti led tko bi znao zašto...
nejebica sinko,, nejebica :down:

Zigi
02.09.08, 11:45
sinoć cilu noć sanja zmije i da sam ćelav,bolesnooo

ja sam znala sanjati zmije kad sam bila mlađa..... užas!!!!! :s:

becar
02.09.08, 11:56
nejebica sinko,, nejebica :down:
Je istina! sinoc opet ista stvar...opasna ta nejebica, uf a jel zarazna da se primaknem nekoj maci :zubo:
Noćas je bila plavuša neka...stalno za nekim putom smo bili i nikako uhvatiti priliku...a ja napeljen, a ona napaljena...pa došli vamo, pa tamo a nikako da se puknemo...i bemti imam osječaj da sam/smo se patili cijelu noc i tek pred jutro prasak...bemti umalo da nisam krevet probušio:lol::lol:
Moram se lječit inače bi karu mogo polomiti....i to prije vikenda!!!
:ciao:

tonkica051
02.09.08, 12:24
Je istina! sinoc opet ista stvar...opasna ta nejebica, uf a jel zarazna da se primaknem nekoj maci :zubo:
Noćas je bila plavuša neka...stalno za nekim putom smo bili i nikako uhvatiti priliku...a ja napeljen, a ona napaljena...pa došli vamo, pa tamo a nikako da se puknemo...i bemti imam osječaj da sam/smo se patili cijelu noc i tek pred jutro prasak...bemti umalo da nisam krevet probušio:lol::lol:
Moram se lječit inače bi karu mogo polomiti....i to prije vikenda!!!
:ciao:
men su rekli da kara nema kost, tako da nemaš straha od polomljene kare....al krevet, jbg.....imat ćeš rupu na njemu za pišanje taman :lol:

jbt....ja jučer sanjala štakora koji me je dočekao u liftu....i ja sam ga zgnječila s vratima od lifta taman kad je htio izletit van..........:ff:..mrzim štakore :mama:

becar
02.09.08, 15:21
Ovako tumace taj san...
ŠTAKOR
Vidjeti štakora - vas i vašu obitelj očekuje neka velika šteta. Mnogo štakora - dolazi vam vrijeme neimašatine. Loviti štakora - netko će vas okrasti. Ubijati štakora - očekuje vas život u blagostanju.

Hehe ali ta tumacenja su sranje...tak da se nebrineš :kiss:

tonkica051
02.09.08, 16:35
Ovako tumace taj san...
ŠTAKOR
Vidjeti štakora - vas i vašu obitelj očekuje neka velika šteta. Mnogo štakora - dolazi vam vrijeme neimašatine. Loviti štakora - netko će vas okrasti. Ubijati štakora - očekuje vas život u blagostanju.

Hehe ali ta tumacenja su sranje...tak da se nebrineš :kiss:

fala...al zar misliš da nisam već to pročitala i uzela onu zadnju varijantu....lovila ja njega :joja:

botunchek
15.09.08, 11:06
tatu, probudila sam u suzama, ali u zagrljaju voljene osobe koja me odma smirila... fala ti M. :kiss:

becar
15.09.08, 13:48
Sanjao sam po ko zna koji put da pišam i sve super ali...pišam i pišam i nikako da se ispišam, stalno potreba za pišanjem...
Poslje toga da pijem pivo i muka mi jer sam se napio i stalno sam zedan i pijem, pijem...leb te cudo da se nisam probudio upišan i pijan :lol:
Bemti kad cu više naletit na neke normalne snove...:misli:

oblak24
15.09.08, 17:44
sanjala neki dan san u snu
a u tom drugom snu ko da sam u horor filmu
neka mi se crna mačka uvukla kroz prozor i počela normalno hodati po plafonu
najgore od svega kaj se nisam mogla probudit a htjela sam!!
nedobog ikad više takvog sna

Pandora
16.09.08, 10:11
prije par dana sanjala sam da mi se cjela obitelj poubijala.... poklali se nozevima...
jel to normalno?? :arc:

i cesto sanjam da netko umre...
cula sam od nekih ljudi da time produzis covjeku zivot... :bla:

Ramzes
16.09.08, 10:19
Ja sanjam kako mi Carmen Electra samo u pregači razvija jufke i pravi burek u kuhinji, uz to se smješka i govori kako će brzo pita biti gotova.
Zatim ona moja stane vikati: "Diž' se ljenčugo, zakasnićeš opet na posao!:stara: "
:jadan:

Cicimici
16.09.08, 11:00
dlake u kolačima:rigo:

Pandora
16.09.08, 12:46
...Žene sanjaju intenzivnije i strašnije more od muškaraca, pokazuje britanska studija. Stručnjaci su se složili da je razlog tome promjena u tjelesnoj temperaturi koju uvjetuje mjesečni ciklus. Temperatura tijela koja počinje rasti nakon ovulacije dostiže vrhunac netom prije mjesečnice, stoga tijekom PMS-a žene sanjaju agresivne snove koji ostaju čvrsto utisnuti u pamćenje nakon buđenja.

Proganjanje, gubitak roditelja, partnera ili djece te zastrašujuće i nepoznato okružje najčešći su "scenarij" iz noćnih mora...

izvor: 24 sata

oblak24
16.09.08, 16:04
zašto to ljudi sanjaju?
jel moguće da su nam takvi strahovi duboko u psihi
jel može bit da su ljudi toliko pod stresom??
i da se boje gubitka obitelji, nesigurnosti... itd

Foxy
16.09.08, 16:30
U ja imam stvarno bolesne snove i to nije za svačije uši.
Uglavnom- puno okultnog, puno krvi i ostalog:pop:

Mademoiselle_
16.09.08, 17:24
zašto to ljudi sanjaju?

I ja često sanjam da mi umire netko drag,a predpostavljam da je to od straha da tu osobu ne izgubim:zbunjeni:

Žiža_SB
16.09.08, 19:30
Bolje da ne znate

Pandora
16.09.08, 20:50
zašto to ljudi sanjaju?

a mozda i zbog tv.a.... toliko nasilja ti ostane negdje u podsvjeti, pa ti onda mozak kroz noc ima "bujnu mastu" ... :arc:
a i sigurno je stres... nema danas covjeka koji nije pod stresom.... :down:

oblak24
16.09.08, 23:58
ja se nekad prepadnem...
ono wtf ...kaj imam tako nasilnu podsvijest
znate one ljude
koji se probude i budu netko drugi... naprave sranje
a ujutro se toga ne sjećaju
bojim se da će mi se neš takvo desit
ljudska psiha je krhka... a tv ju svaki dan uništava
užas

Mademoiselle_
22.09.08, 14:26
Sanjala sam svog sadašnjeg i jako dobru prijateljicu kako se ljube i rade sve ono što mi radimo:a:

O Bože:auch:I ja je poslije pitam zašto je to uradila,ona se samo smije i govori jer je htjela i kao nije valjda da se ljutiš i onda ja trčim,bježim od nje jer je ne mogu gledati...

užasan san:s:

becar
22.09.08, 18:17
...sanjao sam da si gola ispod haljine :mala:

Mademoiselle_
23.09.08, 01:06
ja?:zubo:

small
23.09.08, 01:38
ma jee
pa nije lud

Mademoiselle_
23.09.08, 01:44
kad si ti nick promjenio?:a:

timi666
23.09.08, 17:37
Nešto jako lijepo i slatko, a to je MERCEDES BARABUS njega sanjam svako većer. Dok sam ga prvi put vidio zaljubio sam se...............Život je lijep.............:smile: :smile:

oblak24
25.09.08, 09:27
kak perem frendici vestu da se ne naljuti na mene (a doista sam ju umrljala nečim)
zatim se vozim navečer taxijem i on me ostavi kod nake autobusne stanice pune ljudi al ja nikog ne znam i ne znam mjesto pa se osjećam izgubljeno... vidim neke klince koji se spremaju za neku dječju zabavnu emisiju (sličnu onom urbo limach showu)
priđem im i upoznam ih a jedan ima neku cool modernu frizuru...
i tako ne sjećam se jer me stara probudila
smrc

Kotacic
25.09.08, 10:32
skoro nikad se ne sjećam

Pandora
25.09.08, 16:31
danas sam sanjala ko da mi je neki tip provalil u kucu i spokral mi svu lovu tak da nisam mogla ici na upis za faks... :auch: i jos ga onda zatekla u sobi od starci i onda mi je pobegel kroz prozor, al sam se ja derala za njim pa mi se okrenul i pocel bezat natrag prema meni.. al sam se onda na srecu zbudila... :smile: