PDA

View Full Version : Ljubavna pisma

Anonymous
08.10.06, 15:00
Ljudi, kada ste primili zadnje Ljubavno pismo? Pišete li ih?
Jeste li ikada, nakon nekog podužeg vremena, pročitali Ljubavno pismo koje ste predali (tada) voljenoj osobi?

Ljubav je predivna stvar ali pročitati svoje Ljubavno pismo, meni je najveći crnjak. Ne mora me nitko vidjet ni znati što čitam, ali imam nekakav nelagodan osjećaj, sramim se sama svojih riječi osobito onih poredbi koje često upotrebljavam.
Njemu sam često pisala dok nisam shvatila da je i Njemu crnjak čitati ih baš kao i meni. Drago mu je primiti takav zapis al se oboje osjećamo puno bolje kad zapisane riječi prevedmo u djela ili usmenu predaju.
Ne sjećam se koliko sam Ljubavnih pisama dobila od njega, ali ne znam šta da mi napiše ništa se ne može mjerit sa onim kad me zagrli, poljubi i kaže "Volim te, dušo moja!"
:s:

AmADin_gospo
09.10.06, 23:37
nisam nikad pisao ljubavna pisma, al jesam ljubavne SMS-ove... jebga.. to ti sad nekako dođe pa skoro isto...

pisao sam i par ljubavnih mail-ova, .. jebga... papir više nije što je nekad bio, a i telefonski razgovori nisu više nako skupi ko prije...

ak oje ikada i postojalo... prošlo je vrijeme romantičara....

Ramzes
11.10.06, 13:06
Njemu sam često pisala dok nisam shvatila da je i Njemu crnjak čitati ih baš kao i meni.
:s:
:lol: Očito da ti pisanje ljubavnih pisama ne ide od ruke ...

Nekada sam rasturao djevojke sa takvim pismima ... dok ne izmisliše Internet .
To je bilo romantično doba ... čekaš dugo na odgovor, dok ti poštar pronađe kuću u planini ... često bih išao tražiti poštara ako vidim da ne dolazi ... nalazio bih ga oglodanog do kostiju, ah ti medvjedi ... ali pisma su uvijek bila tu u torbi ... sreća da su naši medvjedi nepismeni ...
Kada bi došla zima, sjedio sam satima pored začađene peći, i pisao pisma po cijeli dan ... napolje se nije moglo zbog vukova i dubokog snijega ... ostavljao bih prazno mjesto za ime, a na proljeće bih imena upisivao iz telefonskog imenika i slao nasumice ... ponekad bi mi neka odgovorila, a ponekad bi mi došli milicioneri pa me izbatinali ... ljubav je tiha patnja ...

imported_Pure Evil
13.10.06, 16:35
Evo jedna ....
kratka ....
ljubavna ....

ja sam mala
pa sam pala
svu sam pičku
polupala
jooooooooj
moja crna muko
komšija me tuko
za sise
me vuko
jooooooooj

Kaobojk@
13.10.06, 20:11
Nisam nikad dobivala ljubavna pisma :kava:

teta
13.10.06, 22:37
Ja sam jednom u zivotu dobila ljubavno pismo. 1993. Zao mi je sto nisam vise. Al i jedno je vise od nijednol. Ja zahvalna. :t:

Munja swe
27.10.06, 12:36
Dobivao sam ljubavna pisma od prosle ljubavi.sad kad citam njene razglednice,pisma,dosal sam do zakljucka da je to samo bila ne ostvarena fantazija.
sve sto je ona pisala,nije to ostvarila.kad je pisala pisma,svaki put mi napise da mi salje bez broj poljubaca,a kad se sastanemo u u drugoj drzavi,onda neda ni jedan poljubac.
vrime je ucinio svoje...

Amelie
27.10.06, 14:25
Pošto je moj dragi odrastao u susednoj ulici, a jako rano smo se pronašli i shvatili da je to ono pravo, JA NIKADA NISAM DOBILA LJUBAVNO PISMO. Na sve načine sam pokušavala da mu iskamčim neki pisani trag, ali mi to nije pošlo za rukom, jer je njemu uvek bilo glupo da se dopisuje samnom kad smo svaki dan zajedno. Ja njemu jesam pisala, ali on je od onih koji više cene dela od reči...

imported_Pure Evil
28.10.06, 00:44
ja sam jednom poslo pismo jednoj kujici
sad, jel bilo ljubavno il nije - ne znam....
ona je ocijenila kako je ocijenila

uglavnom - rekla mi je da se nosim u tri pičke mater'ne nepismene

Anonymous
28.10.06, 00:50
Mislila sam da ću moć izdržat da ne kažem al ne mogu :lol:

Maloprije potaknuta topicom o iskazivanju emocija prema voljenoj osobi napišem ja svom Voljenom 3 SMS-a u stilu "Ponosna ...bla, bla, bla" "Hvala... bla-bla-bla" "Zauvijek i uvjek... bla-bla-bla" a on meni odvrati jednom jedinom porukom "Samo lezi srećo!" :lol: :lol: :lol:

Od smijeha su mi suze navrle na oči. :rofl:

imported_Pure Evil
28.10.06, 00:52
dobro da ti je išta i napiso
kad ja dobijem poruku u ovo doba noći

ugasim mobitel

Anonymous
28.10.06, 01:00
dobro da ti je išta i napiso
kad ja dobijem poruku u ovo doba noći

ugasim mobitel

Notorna LAŽ!

Ljudi, kad mu ja u ovo doba pošaljem SMS i napišem "Nazovi me!" mislite da ugasi mobitel? :no:

Da provam sad? :no:

Iznenadit ću ja njega. :lol:

Dante_6
01.02.10, 02:05
:lol: Očito da ti pisanje ljubavnih pisama ne ide od ruke ...

Nekada sam rasturao djevojke sa takvim pismima ... dok ne izmisliše Internet .
To je bilo romantično doba ... čekaš dugo na odgovor, dok ti poštar pronađe kuću u planini ... često bih išao tražiti poštara ako vidim da ne dolazi ... nalazio bih ga oglodanog do kostiju, ah ti medvjedi ... ali pisma su uvijek bila tu u torbi ... sreća da su naši medvjedi nepismeni ...
Kada bi došla zima, sjedio sam satima pored začađene peći, i pisao pisma po cijeli dan ... napolje se nije moglo zbog vukova i dubokog snijega ... ostavljao bih prazno mjesto za ime, a na proljeće bih imena upisivao iz telefonskog imenika i slao nasumice ... ponekad bi mi neka odgovorila, a ponekad bi mi došli milicioneri pa me izbatinali ... ljubav je tiha patnja ...

hahahahahaha,kakav si ti kraaalj :s:

Mademoiselle_
01.02.10, 02:15
Kad si već podigao temu,da ponovim pitanje naše bivše administratorice...kada ste posljednji put dobili ljubavno pismo?

NIKITA_ST
01.02.10, 09:41
Dobivala sam ih dosta,pisama i pjesama.

Uživala sam ih i pisat.

Još uvik ih pišem,al sad na tipkovnici....nije to to,al eto.

Kad sam dobila zadnje nešto lipo napisano?

E....pa prošlo je od tad nekih pola godine,ako izuzmemo one sitne nježnosti,laku noć i volim te.

U stvari...stvorena sam za pisanje i primanje ljubavnih pisama :rofl:samo eto......nema više takvih muškaraca.

Baš sam poželila neko pismo,ali baš pismo rukom pisano,nešto šta možeš omirisat i opipat i stisnit uz sebe kad pročitaš :cerek:

Nepopravljivi sam romantik:auch:help :zubo:

britak
01.02.10, 18:28
Zadnje pisao tam negdje u 8 raz. OŠ, al da sam ih se nadobivao...jesam! I sve ih čuvam u kutiji...i ponekad kad imam vremena virnem malo u koje...čisto da se podsjetim nekih lijepih trenutaka kad sam mogao biti sam sretan i bezbrižan...drugi su jurili da mi bude dobro!!!:zubo:

Ptičiji let
01.06.10, 22:55
Ljubavna pisma ne pišem, al zato pišem pjesme....... ljubavne. Prije jako, jako puno, sada skoro nikako-odnosno u par mjeseci dvije-tri. Najčešće ih napišem ujutro kada ustanem na papir i tako ruka sam ide i riječi se nižu, te se rađa stih - pjesma.
Najnovija pjesma je napisana prije par dana i produkt je trenutnih zbivanja povezanih sa snom. Kad stignem otkucat, napišem vam je.

Mademoiselle_
01.06.10, 23:24
Obavezno, imaš čak i temu za to:t:

Jedva čekamo!:bravo:

Ptičiji let
01.06.10, 23:55
Produkt sinošnjeg sna :kava:

Opet ču ti noćas u snove doći,
Opet ćemo se radovati zimskoj noći,
Tu sam, sa tobom da ti uljepšam tren,
Da ti donesem sreću.

Sjeti se svega, sjeti se da život ne daje milost,
Nit sreću na dlanu,
Jedino što imamo to smo nas dvoje
I ovu pjesmu ko novi dan.

Opet ču ti u snove doći,
Opet ču te voljeti u zimskoj noći,
Ne diraj ono što srce voli,
Ne kvari ovaj noćašnji san.

Ramzes
03.06.10, 13:32
E, 'Tićji let, mi bi se mogli dopisivati.
I ja imam afiniteta za pisanje ljubavnih pisama, a nemam kome da ih posvetim. Jedno vrijeme sam ih pisao kuharu jer je vrlo bitno da budeš sa kuharom u dobrim odnosima, ali je on to pogrešno razumio pa mi je tražio sexualne usluge. Sada pazim kome pišem, ovdje na robiji te mogu pogrešno razumijeti. Ti i ja bi se mogli dopisivati dok mi ne istekne ova dugogodišnja kazna (kaznili me zbog pogrešnog parkiranja, slobode mi !!!:ff:), pa kad izađem, ako do tada ne budeš imala unuke, možemo na kafu. :t: