PDA

View Full Version : Ode svijet u kurac...

AmADin_gospo
21.12.07, 19:24
UPDATE,

inače ne čitam srač novine tipa expres, svet, azra, itd itd, neznam im ni imena koliko ih ima.. ali ti i tamo kad nemogu ko čovjek da kenjam, ponesem neko od izdanja (koja mi mater inače čita) pa opletem samo po naslovima, i fasujem proljev... tako se desilo i danas...

čitam avazov Express, broj 339(jesu dogurali gamad mahalaško tračalačka) od 20.12.2007e godine božije, (neznam koja padne hiđretska)

elem, na 50toj strani, u gornjem ljevom uglu pročitam sljedeče:

"Mario Softa planira obradovati svoju publiku"
Novi spot će nositi oznaku 'roditeljska pažnja'!

Mario Softa, menađer i sve poznatiji reper koji opasno ugrožava poziciju Ede Maajke, sprema novi medijski udar. Naime, nakon što je oduševio naciju pjesmom i spotom "Robijaši", ovih dana odlučio je da sve svoje fanove obraduje remixom te kompozicije.
-Nebih volio da publici dosadi moj spot, pa sam došao na ideju da mu dam novo ruho.Pjesmu sam dao več iskusnim DJevima da urade remix, a scenarij za novi spot sam sam osmislio. Ako bude sve teklo po planu, gledaoci će novi spot imati priliku vidjeti u martu-priča Softa.
Mario nam se pohvalio kako su ga, za razliku od mnogih zvijezda koji se predstavljaju "zvijezdama i zvijezdicama" obožavatelji stalno opsjedali na ulicama. Tako da se desilo da čitav jedan razred mašinske škole u Sarajevu istrči za njim na ulicu vičuči "Robijaši, robijaši". A kad su ga sustigli, ponosno su mu na svojim mobitelima pokazali snimak njegovog remek djela.
-Bio sam iznenađen njihovom reakcijom. Jedino mi je žao što kod sebe u tom momentu nisam imao dovoljan broj CDova, ali sam im obečao da ću im ih uskoro darovati. Iskinuli su list iz sveske i na njemu napisali brojeve telefona, kako bi ih mogao kontaktirati i pokloniti CD-pojašnjava Mario.
Inače, novi spot će biti, kako je rekao, prava filmska visokobuđetna priča. Neče manjkati "škakljivih scena", erotike, a najavljuje i da če zajedno s svojom partnericom konzumirati narkotike. Stoga, predlažemo rotiteljsku pažnju"

pa sa malo predstavimo gorenavedenog debila... za one koji ne znaju(sreča vaša što ga neznate) ovo je spot Marija Softe:
http://www.youtube.com/watch?v=D3MZ_y8QHCM

žali bože prostora na netu i bandwith-a bačena na gledanje istog...

suma sumarum, da li ovaj softa ima imalo graha u glavi?? "sve popularniji"???, "opasno ugrožava poziciju ede maajke" ???"s partnericom će konzumirati narkotike"???

neznam u koju kategoriju da ga svrstam, dali da njemu dam Glavetinu gorile il novinaru koji je ovo napisao, il ako se stvarno desilo, tim debilima iz mađinske škole...

pa jebote, i ja imam na mobitelu klip gdje lik kara magarca u pakšu, ali to neznači da mu se divim nego da se zajebajem na njegov račun koliki je lik debil

veli "Pjesmu sam dao več iskusnim DJevima da urade remix, a scenarij za novi spot sam sam osmislio." KOJIM DEBILU JEDAN??? DJ-Muzaferu iz sela mrčajevci kraj pizdomaterinoviča? DJ-vukoji iz zaseoka toplik kraj sela karinoviči koji nikada nije vidio struje a kamo li šta drugo!!! i halo debilu jedan, pogledaj svoj spot i pogledaj spotove ostalih repera iz BiH, FMjam-a, pa ni oni debili veči od tebe iz NTV99 nisu ustanju vako debilan spot da naprave.... mogu mislit...

što bi rekli u mom selu "kuku majci što ga ne pobaci" ... vake debile treba macolim zatuči kad se rode...

uuuhhhhhhhh, odo srat, dobio sam proljev prekucavajuči ovaj text....

ode svijet u kurac zaista...