PDA

View Full Version : Sex Appeal

Grazia
06.10.06, 14:34
Kako definirate seksepil? Je li to jedna od onih stvari koju jednostavno imas ili nemas ili se moze i nauciti?
Da li mislite da ga imate?

Odraz
06.10.06, 14:39
Ako je netko anti-seksipil mislim da ne može niti u ludilu ga naučiti....
Jedino što može pomoći je čudo... Međugorje, Lurd, Fatima itd.

Ako nema nema, ako ima malo ima malo ako ima mnogo ima mnogo i to je to...

sslzm
06.10.06, 14:42
mislim da općenito nisam seksipilna..ali neki polude za mnom..ne znam šta u meni vide :rofl:

Mrs. T
06.10.06, 14:52
Mislim da o tome jesam li ja seksipilna ili ne trebaju drugi govoriti....jer ja nemam pojma.... :hek:

Anonymous
06.10.06, 15:52
Kako definirate seksepil?

Mislim da je to seksualni naboj kojim pojedinac zrači.

Je li to jedna od onih stvari koju jednostavno imas ili nemas ili se moze i nauciti?

Mislim da se s tim rodiš tj. da je sex appeal odraz svih tvojih kvaliteta.

Da li mislite da ga imate?

Pa ne bi rekla da sam seksipilna osoba da u to nisam uvjerena od strane drugih ljudi.

Grazia
06.10.06, 15:52

Slazem se. Ali oni sta ga imaju malo, mogu nauciti kako povecat dozu :zubo: i obrnuto.
Aj navedi neki primjer najseksepilnije cure koju si sreo..

Grazia
06.10.06, 15:58
Mislim da o tome jesam li ja seksipilna ili ne trebaju drugi govoriti....jer ja nemam pojma.... :hek:

a sta ti je seksepilno kod drugih?

Nacin na koji hodaju, pokreti, pogled, neki poseban nacin na koji zabacuju kosu (osim ako su celavci :auch: )...?

AnaLon
06.10.06, 16:02
je, definitivno imam to - seksepil! aha :seljo:

Mrs. T
06.10.06, 16:05
Ja mislim da općenito ili imaš ili nemaš ili imaš malo....što se tiće povećanja doze mislim da u većini slučajeva to bude katastrofa....

Grazia
06.10.06, 16:06
je, definitivno imam to - seksepil! aha :seljo:

a to znam bez i da kazes.. :s:

Mrs. T
06.10.06, 16:09
Nacin na koji hodaju, pokreti, pogled, neki poseban nacin na koji zabacuju kosu (osim ako su celavci :auch: )..sta?

Pa u svakom slučaju pažnju pridajem pogledu, riječima....ne bih znala trenutno navesti baš primjer....a što se tiće zabacivanja kose i takvih stvari - to mi je glupost...

AnaLon
06.10.06, 16:16
@Grazia
:s:

Grazia
06.10.06, 16:31
evo cak imaju i parfem za povecanje appeal-a.

"VALENTINO V" MIRISNI SEKSEPIL
Kreator koji je već decenijama znan po veličanju ženske ljepote i elegancije, Valentino, lansirao je novi parfem, koji je nazvao po svom slavnom prezimenu - "valentino V". Italijanski modni mag svaku ženu vidi kao potencijalnu boginju, pa je tako ovaj miris posvećen onim veličanstvenim danima kada obožavate vlastit odraz u ogledalu, vjerujete u svoju privlačnost, i osjećate se kao da posjedujete cijeli svijet:

- Žena mora da izazove da se muškarci za njom okreću, ma gdje da se pojavi - opisao je Valentino suštinu svog rada, a njegova kruna upravo je parfem namjenjen ženama koje poseduju PROFINJEN seksepil i dozu nestašluka.

"Valentino V" je senzualan koktel voćnih (grejpfrut i smokva), cvjetnih (ruža i frangipani cvijetovi) i drvenastih (mošus i ćilibar) nota. Ovaj izuzetan parfem, po opcem ekspertskom mišljenju novitet sezone u svijetu, promoviran je nedavno i na našem tržištu.

Odraz
07.10.06, 13:26

Slazem se. Ali oni sta ga imaju malo, mogu nauciti kako povecat dozu :zubo: i obrnuto.
Aj navedi neki primjer najseksepilnije cure koju si sreo..

Nije seksipil za svakoga isto...
Npr. za mene je seksipil kada ona toliko zrači da ne mogu odvojiti pogled sa nje...
A možda ta ista osoba je nekom drugom prosječna...
Sve u svemu, taj seksipil na mene djeluje mnogo, i samo je još jedan razlog zašto prići ćim prije... :smile:

you rang m'lord?
20.11.06, 15:20
Ne zove se seksipil nego feromones :smile: :smile: :smile: 8-)